Skocz do zawartości

Highest Reputation Content

#289585 SOCOM II: U.S. SEAL

Wysłany kidman64 włączone 29 styczeń 2013 - 19:03

Mysle ze bardzo pomogles - dzieki Tobie chlopak bedzie mogl wreszcie, po 5 latach wylaczyc konsole.

#291317 nintendo 3ds aktualizacja R4

Wysłany Redon włączone 09 marzec 2014 - 21:11

Podłączam się, mam softa 6.2.0-12E i kartę http://www.3dspic.com/?di=PN5H do jakiej wersji moge zaktualizować konsolkę i jakie oprogramowanie wgrać na kartę?

#290790 Wycena i sens kupna PS3..

Wysłany maciejasty włączone 09 październik 2013 - 14:05

Siemka wszystkim. Moglibyście mi wycenić Xbox 360 Slim z dyskiem 320GB z Kinectem, kupiony w Maju jest na rocznej gwarancji oraz ma 8 gier. Assasins Creed 2, Kinect Sports 1,2 Kinect Adventures, GTA V, Red Faction Guerilla, Fight Night Round oraz Fifa 13. Ile ten zestaw jest warty? Z góry dzięki

Czy opłaca mi się kupić PS3 jak to sprzedam? Chciałbym pograć w exy takie jak InFamous, Uncharted, KillZone i oczywiście God of War, Gran Turismo też chciałbym zobaczyć. Skończył mi się także abonament Gold, a nie wiem czy jest sens kupować go, jak mam na myśli PS3. Najpierw miałem kiedyś X360 Arcade 256mb, potem PS3, ale niestety musiałem sprzedać ze względów pieniężnych, a po jakimś czasie kupiłem X360 Slim, a teraz znowu chcę wrócić do PS3, bo jednak The Last of Us w które niestety nie mogłem pograć, bo musiałem sprzedać PS3 bardzo mnie zachęciło. Jak myślicie, kupić? I kupować SuperSlim czy Slim 160GB ( ta starsza)? Jest sens skoro mam tak rozbudowany zestaw?
Konsole kupiłem za 1100zł, a na dodatki, akcesoria wydałem 450zł ;p. Jest sens?

#290430 Jaki mam model Chipa?

Wysłany Szymon640 włączone 16 lipiec 2013 - 19:55

Witam! Podczas rozruchu konsoli z włożoną przegraną grą na płycie Verbatim, pokazuje mi się logo Playstation 2 i pod spodem jest napisane Modbo 2.1
Wydaje mi się, że 2.1 to wersja oprogramowania, bo nigdzie nie mogę znaleźć tego Modbo 2.1 w internecie.
Nie mogę wejść w menu tego chipa - podczas uruchamiania trzymam O i /\ ale przechodzi do logo sony.
Gdzieś przeczytałem, że trzeba wgrać na kartę jakiegoś rippernavi. Tyle, że ja nie wiem, czy mam Modbo czy Rippera. Mogę sprawdzić, jakiego mam chipa bez rozkręcania?

#289419 Kolejne pytanie od początkującego (moje pierwsze)

Wysłany Vibray włączone 03 styczeń 2013 - 20:57

Żebym to ja wiedział co to bym sam rozwiązał wtedy ten problem ;) Ale z tym sobie bardzo dobrze poradziłem używając pożyczonego magicznego programu SwapMagic3.8 i uruchamiając nim wypaloną wcześniej płytę z tą paczką z gotowymi plikami na kartę którą tam podawałem. Potem używając załadowanego z płyty uElf'a zainstalowałem z pendriv'a "noobie package" i teraz wszystko pięknie działa ;) Jutro kupię kilka płyt DVD-R / +R z DL i bez DL i zobaczę które chodzą lepiej ;)

Wielkie dzięki za ogromną pomoc i pozdrawiam.

#288705 PS3 vs Xbox360 co wybrać, przeróbka, gry, sprzęt

Wysłany mgs włączone 10 październik 2012 - 19:11

Zobacz postkrupek1, o 10 październik 2012 - 17:36 , napisał:

Wszelkie funkcje internetowe konsoli, w tym także aktualizacje i patche dla gier są wykluczone ;)
Tylko PSN jest wykluczone i to nie do konca bo sa sposoby na polacznie sie z 3.55. Oczywiscie Sony dosc szybko to blokuje ;).
Patche czy przegladanie www sa dostepne bez ograniczen.

#287234 PlayStation Vita

Wysłany szynszylak włączone 08 czerwiec 2012 - 13:06

Zobacz postmaverik, o 07 czerwiec 2012 - 22:06 , napisał:

obie konsole są fajne :) na 3dsie czy na vicie nie ma w co grać
Na 3DSie jest w co. Tylko, że nie mam kasy na te gry po 220 PLN.
Za to Vita zaczyna się klarować jako zakup pod koniec roku. Call of Duty - multi w robocie na kiblu, to jest marzenie.

#271358 Jak wgrywać gry na kartę pamięci na psp

Wysłany Gorgonek włączone 03 styczeń 2010 - 12:27

Tak na poważnie to nie szanujemy tu piratów/złodziei ;)

#271355 Jak wgrywać gry na kartę pamięci na psp

Wysłany Saen włączone 03 styczeń 2010 - 12:07

Witam,to mój pierwszy post
Jak wgrywać gry na kartę pamięci na psp?Niedługo dostanę psp z wgranym już softem ale ten problem mnie już dawno trapi.Szukałem w szukajce i nic nie znalazłem ;/
Pomocy

#291499 Grandi TV

Wysłany hateRox włączone 08 lipiec 2014 - 20:59

Nie ma to jak wrzucać jakieś wypociny z gry, która miała premierę 3 lata temu...
Grandi, całe żyie byłeś i będziesz nieudacznikiem.