Skocz do zawartości

Genji: Days of the Blade (PS3)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 08 wrzesień 2006 - 14:55

Genji 2 jest przygotowaną z myślą o PS3 kontynuacją gry, wydanej w 2005 roku na Playstation 2. Akcja osadzona jest w realiach historycznej Japonii (czas świetności samurajów) i dzieje się trzy lata po wydarzeniach z poprzedniej części (możemy spotkać takie postaci, jak Yoshitsune i Benkei). Sama rozgrywka polega na przedzieraniu się przez kolejne zastępy przeciwników i rozprawianiu się z nimi przy wykorzystaniu umiejętności sztuk walki.

Fani "jedynki" mogą czuć się usatysfakcjonowani. Autorzy postawili na kontynuację sprawdzonego pomysłu i przystosowanie go do wymogów konsol nowej generacji. Główne elementy rozgrywki nie uległy zmianie.

Do naszej dyspozycji oddane zostały cztery postaci, różniące się stylem walki i wyposażeniem. W trakcie gry mamy możliwość płynnego przełączania się między nimi za pośrednictwem d-pada. Dzięki temu możemy rozpoczętą przez jednego wojownika kombinację ciosów zakończyć w wykonaniu innego bohatera.

Poza podstawowymi uderzeniami, które możemy łączyć w potężne combosy, dysponujemy również specjalnymi ciosami nazywanymi w grze atakami Kamui. Możemy je wykonać dopiero po uprzednim naładowaniu specjalnego wskaźnika. Dzięki nim jesteśmy w stanie w mgnieniu oka rozprawić się z wieloma napastnikami, o ile uda nam się w odpowiednim tempie wciskać przyciski.

Genji 2 jest grą przeszło dwa razy dłuższą od poprzedniczki. Autorzy ulegając prośbom fanów zamieścili w niej również poziom trudności przeznaczony dla hardcore?owych graczy. Zamieszczona na nośniku BD ścieżka dźwiękowa pozwala nam dokonać wyboru pomiędzy japońską a angielską wersją językową.

screeny: http://www.gamespot....creenindex.html :twisted:
Genji: Dawn of the Samurai
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#2 König

König
  • Użytkownicy
  • 319 Postów:
  • Interests:Piłka kopana, Play2, reszta sportu..

Wysłany 02 listopad 2010 - 10:40

grał w ogóle ktoś w tą grę dłużej niż w demo? jedynka była mega świetna jak dla mnie, ale demo dwójki mnie odrzuca ;( i tu jest problem, cyz kupować pełną, czy nie ;( ? może tylko demo jest lipne, a dalej będzie lepiej ;p
Błogosławieni Ci, którzy chodzą ścieżkami Pana, Ci co szanują dredy rastamana :)

#3 ddudekk

ddudekk
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 03 kwiecień 2018 - 16:41

Dla mnie obydwie super :)

#4 makenay

makenay
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 28 sierpień 2018 - 14:07

Raczej ciężko będzie mi w tej materii doradzić. Nie mam w tym za bardzo doświadczenia.
Nie przestajesz kochać bliskiej osoby gdy cierpi. Robisz się silniejsza, żeby ją wesprzeć.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)