Skocz do zawartości

Gran Turismo 5 (PS3)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
380 odpowiedzi w tym temacie

#361 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 09 luty 2012 - 15:41

Ej - loadingi mi się nie podobają, co nie znaczy, że nie lubię jeździć w GT.
Przestałem grać, bo traciłem zbyt dużo czasu w menu.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#362 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 09 luty 2012 - 21:43

Jeździ się całkiem znośnie, generalnie należę do tego kółka, które raczej jest bardziej nastawione na PES'a i inne jRPGowe dziwne cuda i twory :) W gry pokroju właśnie GT i Tekkeny raczej gram zazwyczaj z kimś. Nie będę ukrywać, że zakupiłem ją z sentymentu względem 3ki, w którą przegrałem prawie rok i zakończyłem na 93% ^_^
Wracając do głównego pytania, jest ok jakoś wielkiej różnicy względem wcześniejszych części nie zauważyłem, pewnie dlatego, że jak wspomniałem jestem zupełnym laikiem w tej kwestii. Jedynym minusem jest dla mnie zachowanie samochodów na szutrze i pochodnym, jakoś tak strasznie dziwnie się prowadzą, nie to co wcześniej. No i nie wiem czym to jest spowodowane (obstawiam, że pewnie jakieś kontrole trakcji czy coś, te ustawienia są przy wyścigach seryjnie zbędne imo), ale zazwyczaj wprowadzająć auto w poślizg i delikatnie kontrując za każdym razem automatycznie się hmm wyrównuje przez co właśnie z kontrolowanego przechodzi w zajebiście niekontrolowany :D Ale to takie moje odczucie i bełkot, ot nieograny jestem pewnie dlatego xD
Póki co męczę PES'a na poziomie UltraStar i...
Spoiler

Dodaj obrazek

#363 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 10 luty 2012 - 20:55

Zobacz postkrupek1, o 09 luty 2012 - 11:48 , napisał:

Instalować warto ,bo loadingi są krótsze, ale najlepiej zostawić konsolę włączoną podczas wykonywania innych zajęć, np. spania w nocy :)

Nie wiem ile Ty śpisz, ale średnio człowiek śpi 10h dziennie - i rzeczywiście jest sens pobierania ~200W przez tyle godzin, aby zainstalować GT5...

#364 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 10 luty 2012 - 21:16

10h to śpię w porywach wiatru jak mam luźniejszy weekend ;)

#365 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 11 luty 2012 - 12:47

Zobacz post# BERION #, o 10 luty 2012 - 20:55 , napisał:

Nie wiem ile Ty śpisz, ale średnio człowiek śpi 10h dziennie - i rzeczywiście jest sens pobierania ~200W przez tyle godzin, aby zainstalować GT5...

To musi być samotny człowiek, a już na pewno bez dzieci.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#366 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 11 luty 2012 - 13:15

To musi być samotny człowiek, a już na pewno bez dzieci.

Ty piszesz samotny, ja czytam szczęśliwy ;)

Dodaj obrazek

#367 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 11 luty 2012 - 13:27

Skąd ty tyle wiesz o życiu?

GT5 mnie rozczarowało. Zbyt dużo naobiecywali, a wszystko to rozwaliło się na totalnych pierdołach. To był taki dobry tytuł, żeby zrobić z niego taśmowca DLC-owego.
Trasy w DLC, nie premiumowe modele jako DLC itd itp.

=================
=================

#368 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 11 luty 2012 - 14:19

Skąd ty tyle wiesz o życiu?

Wyczytałem na wikipedii xD

Czy to prawda, że GT6 ma się pojawić dopiero na kolejnej konsoli Sony?

Dodaj obrazek

#369 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 11 luty 2012 - 21:01

Nas się pytasz? Przynajmniej ja niepracuje w Polyphony Digital, to niewiem. ;)

Teoretycznie mają gotowy engine i sporo aut, więc mogliby zrobić na nim GT6, ale na DLC więcej zarobią... Nie ma też pewności czy gracze dadzą się tak wydymać kolejny raz. Na "PS4" będzie przynajmniej wymówka. Tymbardziej, że system pieniędzy/pucharów w GT5 jest zaprojektowany pod online.

Edytowanie przez # BERION #, 11 luty 2012 - 21:02 .

#370 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 11 luty 2012 - 21:46

Gdzieś takie pogłoski w sieci widziałem, że "przeliczyli się z mocą obliczeniową ps3" i to co chcieliby uzyskać wymaga następnej generacji :?

Dodaj obrazek

#371 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 12 luty 2012 - 22:56

A przypadkiem nie mówili tak już przy okaji GT4 ? :D

Generalnie,to ostatnio sporo gram w GT5 ,ale ,żeby nie psuć sobie oprawy wizualnej i przyjemności z grania ,to jeżdzę tylko furami Premium, bo standardowe to jakieś nieporozumienie.

#372 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:

Wysłany 12 luty 2012 - 23:19

Jakby zmienili tekstury to nie byłoby tak źle, głównie to właśnie one straszą.

#373 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 29 maj 2012 - 03:38

Gra ktoś w to magiczne GT Academy? Tak chwilę pokręciłem się na tych licencjach i wychodzi, że nie potrafię w tą grę grać, co najwyżej zdobyć kilka aut do GT5... Najwyższa pozycja z pierwszego lepszego rankingu oscylowała w granicach ~4400 miejsca O_O

Edytowanie przez isao, 29 maj 2012 - 03:38 .

Dodaj obrazek

#374 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 29 maj 2012 - 13:03

Dziwisz się ? Znam wirtualnie ludzi ,którzy od dnia premiery rozegrali więcej godzin w GT5 ,niż ja w ogóle na PS3. Wszystkie licencje ,zawody i zmagania specjalne wymasterowane na złoto. Swoją drogą ,że pewnie spora część graczy gra na kierownicy , a jeśli się dobrze okiełzna to urządzenie ,to ktoś na padzie nie masz szans :)

#375 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 19 czerwiec 2012 - 12:32

Panowie potrzebna pomoc :) Dostałem do tej cudownej gry w spadku tę oto kierownicę.
http://www.logitech....ing/wheels/4172
Wszystko ślicznie pięknie tylko... po podłączeniu wszystkie guziki na niej działają, pedały reagują, aleeee ni chu chu skręcać nie chce O_o
Może wie ktoś o co kaman i jak to dziadostwo ustawić ew. posiada manuala do tego, bo mnie osobiście już krew zalewa.
Dodaj obrazek

#376 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 19 czerwiec 2012 - 18:43

A widziałeś, że tam w opcjach można wybrać, że używasz właśnie tego konkretnego modelu ? :)

#377 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 19 czerwiec 2012 - 19:04

Tak wiem, wiem, ale ona normalnie od razu po podłączeniu działała i nagle coś nie zatrybiło :P
Sprawa jednak przed chwilą się wyjaśniła... okazało się, że wszystkie przyciski działają, ponieważ są zasilane przez kabel usb natomiast sama kierownica z zewnętrznego zasilacza, który okazał się co prawda firmy logitech, ale zamiast ze wspomnianego gtdf był od głośniczków :P to się nazywa fail ^_^
Teraz zapytam czy można go jakimś innym bodaj 24v zastąpić czy raczej lepiej poszperać za jakimś firmowym.
Dodaj obrazek

#378 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 26 listopad 2012 - 19:58

Hmm, tak się zastanawiam czy sobie nie kupić za grosze GT 5 Prologue, żeby zobaczyć czy mi GT 5 by podeszło. Czy GT 5, poza liczbą bryk i tras, znacznie się różni od Prologu?

Dodaj obrazek

#379 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 26 listopad 2012 - 20:29

Sercem GT5 jest, wg. mnie, tryb kariery, który naprawdę wciąga. Wydaje mi się, że nie warto kupować Prologue'a, bo to po prostu takie większe demo. GT5 jest warte tych pieniędzy, które trzeba obecnie na nie wydać i mimo licznych słów krytyki, bawiłem się przy nim dobrze. I co najważniejsze, w przeciwieństwie do poprzednich części, czuć, że się zapie...ala, a to jest ważne w wyścigach :)

#380 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 26 listopad 2012 - 20:32

To chyba w ramach PSN+ wypróbuję GT5, ale chodziło mi w zasadzie o model jazdy. Preferuję raczej arcade. Dlatego wpierw Wipeout zamówiłem ;) I Motorstorm, chociaż nie jestem pewien na ile to arcade.

Dodaj obrazek

#381 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 26 listopad 2012 - 20:45

Motorstorm to arcade pełną gębą - poślizgi, skoki i mega prędkości - taki Burnout w terenie. Ograłem pierwszego Motorstorma, gra bardzo przyjemna, choć dość wymagająca w późniejszych etapach.

Co do modelu jazdy w GT5. Dość specyficzny, niby symulacja i czuć to w zakrętach, ale poślizgi to jakaś kpina, trochę jakby się kontenerem na śmieci śmigało :P Fajne jest to, że masa znacznie wpływa na prowadzenie pojazdu, trzeba to uwzględniać w modyfikacjach.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)