Skocz do zawartości

Race Driver: GRID

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
36 odpowiedzi w tym temacie

#31 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 28 grudzień 2009 - 16:37

Grid i Shift umożliwiają grę wieloosobową jedynie online, brak split-screena. Dirt nie sprawdzałem.
Dodaj obrazek

#32 piotrek_0000

piotrek_0000
  • Nowy
  • 20 Postów:

Wysłany 04 styczeń 2010 - 14:18

mam takie pytanie gdzies w necie przeczytalem zeby urochomic gre na ps3 trzeba miec klawiature do ps3 nie wiem czy to prawda moze to glupie pytanie ale kto pyta nie bladzi:P,ale z tego co piszecie to ta gra nie jest dostepna na 2 osoby split screen,a ja wlasnie szukam gry wyscigowki na dwie osoby

#33 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 04 styczeń 2010 - 14:27

klawiatura nie jest wymagana
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#34 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 26 listopad 2010 - 09:20

Przefajna giera!
Samochodów w stosunku do konkurencji chyba nie ma dużo- tak na oko gdzieś 40 (oryginalne licencje), ale w niczym to nie przeszkadza.
Tras też nie ma wiele, ale silniki jazdy różnymi autami sprawiają że każdą trasę odczuwa się inaczej- czuć generalnie różnicę mocy, napędu, wagę- kapitalne. W przeciwieństwie do GT kierowcy AI nie jeżdżą idealnie, czasem kręcą bąki, wpadają przy zakrętach na bandy, robią karambole- klasa!
Przyjemny dodatek to drugi kierowca którego się wynajmuje, ma swoje skille czasem coś powie w słuchawce- bardzo przyjemne.
Pierwszy raz mam kontakt z cofaniem czasu przy nieudanych manewrach i z tego co się orientuję to była chyba pierwsza gra, która to wykorzystała- wyszło bardzo fajnie.
Brak tuningowania też wychodzi na plus, nie ma potrzeby wciskania tego na siłę. Kupujesz auto i jedziesz, co fajniejsze przeciwnicy nie mają słabszych-mocniejszych aut, wszystko opiera się na poprawnej jeździe i wyrabianiu podczas wyścigu przewagi.
Co jeszcze? hmm, grafika bardzo przyjemna, aczkolwiek brakuje mi jakichś urozmaiceń w trasach. Mistrzem w tym był stary Screamer- tu jakiś dźwig, samolot, zachodzące słońce- nie wiem czemu nie wykorzystują już takich elementów w grach.
Cena świetna bo bodajże kupiłem tą grę z przesyłką za 40 zł. Gorąco polecam.
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#35 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 26 listopad 2010 - 20:54

Miałem podobnie jak ty UTH tylko że trochę wcześniej(niedługo po premierze)odkryłem tą grę i miałem taką cichą nadzieje na kontynuację ale niestety się nie doczekałem do dziś dnia, szkoda. Pojedynki online są też fajne, sporo grałem na PC przez neta ważne tylko żeby nie trafić na jakiegoś hamburgera albo angola który zacznie robić sobie jaja specjalnie blokując trasę bo to naprawdę zniechęca do gry...

Dodaj obrazek

#36 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 28 listopad 2010 - 12:45

Możę to i lepiej ,że nie ma kontynuacji GRID'a. Pierwszy DIRT był fenomenalny ,a drugi już średni. Codemaster za dużo kombinują z udziwnieniami.

#37 Kwiarios

Kwiarios
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 11 październik 2016 - 08:36

Cały czas ludzie po necie śmigają, ta gra jest nieśmiertelna :)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)