Skocz do zawartości

Co wybrać ?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 Badix

Badix
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 02 luty 2010 - 16:32

Chcę kupić jakąś grę wyścigową na Xboxa 360 i nie bardzo wiem co wybrać.
Na razie myślę o grach: NFS Shift, Forza 3, Dirt 2. Możecie mi doradzić, która z tych gier jest najlepsza ? Możecie też napisać tytuły jakiś innych gier wyścigowych, ale wiecie ;) żeby to nie był jakiś Maluch Racer czy tam Ford Racing itp. :P

#2 Lain

Lain
  • Użytkownicy
  • 104 Postów:
  • Interests:<macham nogą>

Wysłany 02 luty 2010 - 19:30

Jesli nie grales w Forze 3 to goraco polecam. Nie zawiedziesz sie na pewno !

WHY SO SERIOUS ?!

#3 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 02 luty 2010 - 19:40

W sumie te 3 gry są warte uwagi choć jak dla mnie NFS najsłabiej wypada (specyficzny model jazdy). Jeżeli chodzi o symulacje to forza, forza i jeszcze raz forza a jeżeli czysty arcade to dirt.

Dodaj obrazek

#4 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 02 luty 2010 - 20:31

Jeśli chodzi o arcade, osobiście uwielbiam tylko 2 serie - Project Gotham Racing i Burnout, reszcie podziękuję. NFS i Dirt 2 mi np zupełnie nie przypadły do gustu, dobrze by było żebyś obadał sobie dema przed ewentualnym zakupem.

Forza Motorsport 3 za to jest genialna - świetny model jazdy i grafika, do tego z tą grą poradzi sobie nawet niedzielny gracz dzięki możliwości....ykhm "cofnięcia czasu", dlatego uważam podobnie jak przedmówcy, jeśli ma to być symulacja to łykaj Forze !
Dodaj obrazek

#5 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 02 luty 2010 - 21:48

W PGR'a 3 grałem nawet niezły ale dirt/grid dla mnie lepszy.

Jeżeli ktoś naprawdę lubi samochodówki to do forzy polecam kierownice, posiadam takową od niedawna i muszę powiedzieć ze frajda z jazdy jest niesamowita na początku trudno się trochę przestawić z pada na kółko ale później jest super zabawa.

Dodaj obrazek

#6 Badix

Badix
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 03 luty 2010 - 17:03

Z tych trzech chyba wybiorę Forze 3 ;)
Ja czasem lubię sobie po tuningować auta i mam jeszcze pytanie czy jest tam szeroki zakres tuningu? Czy jest dużo spojlerów, zderzaków itp. ?

#7 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 03 luty 2010 - 17:26

Coś tam jest ale nie w takim stopniu jak w nfsie głównie zmiana koloru zaprojektowanie własnej "wlepy" na karoserię. A jeżeli chodzi ogólnie o tuning to jest to grzebanie w bebechach samochodu niż jakieś wizualne walory bo po jakiego grzyba Ci w takiej grze pług z przodu i skrzydło od samolotu z tyłu jak to ma miejsce w nfsie.

Dodaj obrazek

#8 hateRox

hateRox
  • GoodFellas
  • 3422 Postów:
  • Interests:Wodka, papierosy i sport!

Wysłany 03 luty 2010 - 18:01

Jak gralismy wspolnie z Leslim, Lakim i Uthem w Dirta to stwierdzilismy, ze w tej grze za szybko koła odpadają :D

Co do Forzy 3 to bardzo sie zrazilem jak gralem w demo, ale ze od kliku godzin mam "dwojeczke" to na pewno po jakims czasie zainwestuje w kontynuacje, bo widac demo nie zawiera wszystkiego co mozna byloby zobaczyc, np. zniszczenia aut ;]
Dodaj obrazek

#9 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 03 luty 2010 - 18:10

I takiego modelu zniszczeń brakuje w forzie.

A co do dema to fakt kiepsko oddaje wrażenia z gry ale jak później zdobyłem pełną wersję i pograłem trochę to mi się spodobało.

Dodaj obrazek

#10 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 06 luty 2010 - 10:04

Forza 3 to z pewnoscia najmocniejszy tytul, z tych ktore wymieniles. Warto zobaczyc mozliwosci graficzne Xklocka, bo niektore tory urywaja glowe, a i modele pojazdow w HD daja niezlego kopa. NFS Shift daje wiecej adrenaliny, czystego funu, Forza skierowana jest raczej do zapalencow, w tym sensie, ze gra jest naprawde dluga, z masa opcji. Dirt 2 slabiutki i glupiutki, lepiej pod uwage wez sobie juz troszke zjechanego Race Driver: Grid, niezle wyglada, jest dosc trudny ale ogolnie to fajny tytul. I pewnie cena, z uwagi na uplyw czasu ladnie sie prezentuje na Allegro czy w komisach.

#11 Badix

Badix
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 14 luty 2010 - 11:59

Chyba na razie nie kupię żadnej z tych gier, pobrałem demo Forzy 3 i bez telewizora HD to grafika jest jak w TDU, no może ciut lepsza, nie można też tuningować wizualnie jak dobrze zrozumiałem gryzzli.
I może was zdziwi to co powiem, ale według mnie cena jest zbyt wysoka jak na tą grę. Co innego GTA 4 - po prostu idzie w to grać non-stop

#12 Aquanox

Aquanox
  • Użytkownicy
  • 2507 Postów:

Wysłany 14 luty 2010 - 12:12

ojj powiem Ci, że w full wersji Forzy3 można spędzić dziesiątki godzin.
sprzedaż aut, malowanie, ogromna ilość wyścigów i samochodów wciągają na długie godziny.
TDU to nudna kupa przy Forzy, czy nawet NFSach.. po prostu Test Drive jest - i się w nim jeździ, ale trochę bezcelowo.

ps:
GTA IV po ukończeniu jest jak dla mnie najnudniejszą częścią od czasu III.
nie ma co robić (a było przecież 10x więcej -wszystkiego- w GTA SA)

Edytowanie przez Aquanox, 14 luty 2010 - 12:13 .

#13 Badix

Badix
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 15 luty 2010 - 11:31

Jak będzie jakaś używana Forza 3 na Allegro w atrakcyjnej cenie to kupię, a jeszcze się tak spytam czy idzie w Forzie chociaż dodawać naklejki na samochód ?
Porównałem Forzę do TDU ale grafiką na moim telewizorze, ja mam bez HD i na prawdę jest nie dużo lepsza niż w TDU,
a co do Test Drive Unlimited to zgadza się że jeździ się bez celu, wyścigi też takie słabej jakości.
GTA 4 ma bardzo ciekawą fabułę, ale też nudna jest końcówka. Jakieś strzelanie w 200 ptaków, ale za to fajne są te misje Most Wanted. Ogólnie cała fabuła jest extra w tej części GTA, na miejscu Rockstar Games bym się do GTA San Andreas nie przyznawał, fabuła bez sensu.

Edytowanie przez Badix, 15 luty 2010 - 11:31 .

#14 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 27 marzec 2010 - 13:12

W Forzy można dodawać naklejki i tworzyć nowe wzory.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)