Skocz do zawartości

NFS Shift

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Badix

Badix
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 07 kwiecień 2010 - 17:51

Witam ;)
Trochę pograłem w demo NFS Shift'a i mam zamiar go kupić, znalazłem bardzo dobrą ofertę i za kilka dni może znów być po normalnej cenie :( Mam pytanie: czy kariera jest naprawdę wciągająca i, że np. nie znudzi mi się po 3h gry?

#2 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 07 kwiecień 2010 - 18:35

A dlaczego zakładasz nowy temat, skoro od razu pod Twoim jest już takowy związany z Shift'em ?

http://www.konsola.p...w...60&start=60

A co do samej gry, jak wygląda kariera Ci nie powiem, powiem Ci za to że po przejechaniu kilku wyścigów stwierdziłem że to nie tytuł dla mnie (beznadziejny model jazdy imo).

Edytowanie przez Pelle, 07 kwiecień 2010 - 18:36 .

Dodaj obrazek

#3 Badix

Badix
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 07 kwiecień 2010 - 21:13

Napisałem osobny temat, żeby tamtego nie zaśmiecać, dostanę odpowiedzi kilku osób i temat do zamknięcia

#4 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 07 kwiecień 2010 - 21:51

Swoją kopie na PS3 sprzedałem, bo wspomniany model jazdy zaczął mnie wpieniać. Ale jako, że cisnęło mnie pojeżdżenie bo Nurburgringu na G25 (dzięki Microsoft za brak wsparcia dla porządnych kierownic) stwierdziłem, że kupie se Shifta z rapidshare i zainstaluje moda na fizyke jazdy. Narazie dużo nie jeździłem, ale stwierdzam, że dopiero teraz da się grać w tą grę.
Dodaj obrazek

#5 Badix

Badix
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 12 kwiecień 2010 - 19:46

Kupiłem sobie tego Shifta i nawet fajny jest :) w dodatku w dość dobrej cenie bo 129 zł :D Ale teraz mam takie pytanie bo jak chciałbym pobrać np. samochody Ferrari do Shifta to muszę wyłożyć trochę portfela i czy idzie to pobrać na komputerze i na pendrivie przenieść do XBox'a?

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)