Skocz do zawartości

ModNation Racers - wielkie rozczarowanie w moich oczach

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
13 odpowiedzi w tym temacie

#1 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 20 maj 2010 - 13:02

Jeżeli to miał być LBP wyścigów to raczej nie wyszło.

Nie oceniam elementów tworzenia itp, ale samą rozgrywkę.

Kiedy LBP był niczym Mario PS3-ki tak ModNation chce być 100% kopią Mario kartów, ale nie zdaje egzaminu.
Mario karty - nawet te z N64 są dla mnie po dziś dzień bardzo fajną grą, a ModNation nie mimo, że kopiuje wszystko co się tylko dało (powerup-y, system driftu, jumpy z turbo wyrzutni, kolorystyka itp).

Gra jest słaba - same wyścigi - wydaje sie jakby nie było sztywnych zasad i takiego przepisu na wygranie.
To czy wygrasz to czysty fart. W Mario Kartach jak już umiałeś jeździć to kopałeś tyłki wszystkim nOObom, a
tu mi się wydaje, że nie masz większego wpływu na to co się dzieje na ekranie.

Jak w Burnout Paradise, czy w Midnight Club 3 (nie pamiętam w którym) były betonowe latarnie, które ustawiona tak, abyś napewno w nie trafił
i przez to przegrywałeś wyścig. Nie ważne, że jeździsz dobrze, czy źle - latarnia zawsze cię dopadła. To samo wku... zdenerwowanie spotkało mnie
w ModNation R.
W MC:LA zaimplementowano system nie uderzania w latarnie, co ratuje tą grę. Nie da się cętralnie zaliczyć palmy, ani innego słupa.

Może jestem zbyt surowy i przyznaje się zrobiłem tylko jedno okrążenie, ale takie długie loadingi to pamiętam z czasów atari.
Dzisiaj gra AAA powinna być jak tekken, jak Uncharted, jak Midnight Club LA (raz się załaduje i hula, aż miło) - nie gram w Army of Two tylko dlatego, że są długie przerwy spowalniające rozgrywkę.

Jeżeli ten bug się nie poprawi to ja nie mam zdrowia testować tej gry.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#2 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 20 maj 2010 - 13:20

Ej Betonowe słupy to przeca królowały w starych Colinach :)
Gra wygląda zabawnie. Może po pierwszych falach mięsa puszczą łatki
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#3 tajny

tajny
  • Użytkownicy
  • 638 Postów:

Wysłany 20 maj 2010 - 14:34

Dzisiaj pewnie obadam co i jak bo demko jest już prawie na dysku. Z tego co czytałem to ma wyjść patch skracający loadingi(mam nadzieję, że mi się nic nie pomyliło) no i gra ma mieć potencjał jednak w rozgrywce sieciowej pewnie będę się mógł szerzej wypowiedzieć jak już pogram chwilę w demo. Jednak na ten moment gra musiałaby być na prawdę świetna bo przed nią w kolejce jest dużo tytułów, które warto byłoby skończyć a czasu i pieniędzy mało :).

#4 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 21 maj 2010 - 13:18

To żadna rywalizacja jak nie możesz kopnąć kolegi, który właśnie sprzedał ci czerwoną skorupę żółwia na zakręcie.

Te sesje we 4ech na jednym 17" ekranie odbiły się na mojej średniej ocen w pierwszej klasie LO.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#5 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 21 maj 2010 - 21:24

Za taką cenę szkoda zachodu. Gdyby gra kosztowała 80 złotych w dniu premiery to pewnie zyskała by niewielki procent przychylności ze strony graczy. Przecież jest wiele ciekawszych tytułów na PS3. A zawsze można odpalić sobie takiego Mario Karta lub nawet trackmanie.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#6 tajny

tajny
  • Użytkownicy
  • 638 Postów:

Wysłany 21 maj 2010 - 23:40

Pograłem w demo jakieś 20 minut i niestety ale loadingi są dobijające. Ponadto gra niczym fajnym mnie nie zaskoczyła coś jakby CTR wsadzony w inne otoczenie i tyle. Żadnych ciekawych innowacji nie zauważyłem a społecznościowe gry słabo przypadają mi do gustu więc raczej podziękuję :).

#7 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 24 maj 2010 - 10:19

Zobacz postcypers, o 21 maj 2010 - 21:24 , napisał:

Za taką cenę szkoda zachodu. Gdyby gra kosztowała 80 złotych w dniu premiery to pewnie zyskała by niewielki procent przychylności ze strony graczy. Przecież jest wiele ciekawszych tytułów na PS3. A zawsze można odpalić sobie takiego Mario Karta lub nawet trackmanie.

Zobacz posttajny, o 21 maj 2010 - 23:40 , napisał:

Pograłem w demo jakieś 20 minut i niestety ale loadingi są dobijające. Ponadto gra niczym fajnym mnie nie zaskoczyła coś jakby CTR wsadzony w inne otoczenie i tyle. Żadnych ciekawych innowacji nie zauważyłem a społecznościowe gry słabo przypadają mi do gustu więc raczej podziękuję :).

Dokładnie.... LBP - to jest kosmos - ludzie odwzorowują wszystko począwszy od mario i Mirrors Edge, a skończywszy na Dead space i tragedii z 9.11, a w MNR czy można się wykazać?

To jest słabe. Już STUNTS na PC (http://www.bestoldga...ames/stunts.php) 20 lat temu miało edytor tras.

=================
=================

#8 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 24 maj 2010 - 11:52

Stunt było pierwsza klasa, ale miało pewną wadę.
Wygrywałeś wyścig objeżdżając bramkę start dookoła by wjechać w finisz po 3 sekundach.
Poza tym humvee na maksymalnej predkosci nie byl w stanie przeskoczyć z rampy na drugą stronę i się rozbijał na ścianie ;)
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#9 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 26 maj 2010 - 19:09

Dla odmiany przetestowałem demo na PSP. Uważam, że jeśli już ci zależy na tym tytule, to tylko na PS3. Na konsoli przenośnej gra prezentuje się biednie. Demko było po Polsku i tłumaczenie jest straszne(chyba ktoś za bardzo się starał). Lepiej poświęcić czas na inne gry(mario kart/trackmania).

Edytowanie przez cypers, 26 maj 2010 - 19:09 .

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#10 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 28 maj 2010 - 06:32

Wystarczy było spojrzeć na gameplay by stwierdzić, że to syf. CTR nic nie pokona...niestety.

#11 tajny

tajny
  • Użytkownicy
  • 638 Postów:

Wysłany 28 maj 2010 - 08:49

Zgadzam się w 100% ta gra jest ponadczasowa:).

#12 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 30 maj 2010 - 16:12

DO CRT tego porownac nie mozna ,bo to niesmowity klasyk.

Modnation Racers zamierzam sprawdzic ,bo w najblizszym czasie kupuj PSN card ,wiec na cos bedzie trzeba spozytkowac sume 100 zl :P

#13 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 30 maj 2010 - 17:11

Zmarnować, chciałeś powiedzieć. Nie warto, zaprawdę. To już lepiej kupić WipeoutaHD, którego też nie warto. :D

BTW: Dlaczego do niesamowitych klasyków tego nie można porównywać? Popierdółkowaty racer to popierdółkowaty racer, nie zależnie od epoki, a jak porównywać to z najlepszymi, prawda? CTR królem. Swego czasu pokładałem nadzieję w "Jak Team Racing", niestety srogo się zawiodłem.

#14 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 30 maj 2010 - 18:51

Sęk w tym ,ze wyscigi pokroju CRT maja przyciagac prostota i frajda plynaca z zabawy. Im wiecej udziwnien i skomplikowanych rzeczy,tym tytul traci na wartosci.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)