Skocz do zawartości

Test Drive Unlimited 2

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 25 luty 2011 - 18:13

W pierwszej części jestem zakochany do dziś. Wciągnęła mnie na dobre kilkadziesiąt godzin. Niesamowita frajda z prowadzenia fur i fenomenalne trasy. Przymierzam się do kupna dwójeczki ,ale po przeczytaniu kilku recenzji mam mieszane uczucia. Główną wadą nowej odsłony jest kiepski model jazdy. Wszystko fajnie ,ale jakoś w żadnej recenzji nie jest do końca sprecyzowane ,na czym to polega. Jedynie dowiedziałem się ,że Suv'y na trasach off-roadowych spisują się tragicznie i na pełnym gazie można pokonać całą trasę.

Nabył już ktoś i obadał tytuł? Jestem ciekaw Waszych opinii :) W zasadzie to liczyłem na jakieś demko TDU 2 ,ale się przeliczyłem..

Edytowanie przez krupek1, 25 luty 2011 - 18:14 .

#2 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 27 luty 2011 - 15:06

Gra zasługuje na nagrodę w kategorii: rozczarowanie roku 2011, zaraz po demie Dragon Age 2.

Pierwszą rzeczą jest to, że na PC działa bardzo źle jak na karcie za 1050 złotych. W mieście jest 15 klatek per sekundo, a na pustkowiu aż 75, co oznacza, że albo AMD zamiata swoimi sterownikami, albo gra jest najzwyczajniej w świecie: do dupy. Ibiza to lipa - jest pusta, i dość mała, zadań oczywiście jest dużo. Pojawiły się także licencje, których nie byłem w stanie na PC zobaczyć, bo moje oczy krwawiły nieustannie, kiedy widziałem trawę, która poruszała się zgodnie z kamerą, a do tego była płaska jak kartka papieru. Somebody says that... po przejściu na drugą mapę - Ohio(? - poprawcie mnie, bo nie wiem jak to się pisze) gra jest lepsza i płynniejsza. Nie będę się jednak męczył 20 godzin, żeby to potwierdzić lub nie. W każdym razie źle mi się robi, jak niektórzy grają z prędkością 25 klatek na sekundę.

Wersją X360 oprócz obniżonej jakości grafiki ma się lepiej. Da się już normalnie grać, aczkolwiek i tak chrupie w mieście, chyba tylko dlatego, żeby ludzi wkurzać.

Gracze na forum Atari skarżą się też na automatyczne, niczym nie przymuszone kasowanie zapisów gier na każdej z platform. Problemem jest także niedziałający do końca tryb dla wielu graczy, który potrafi "zjeść" twoją ciężko wygraną kasę w kasynie. Nie wspominam o braku dobrego wsparcia kierownic na PC, mimo, że prawie każda znana ma swój plik konfiguracyjny w katalogu z grą.

Nie polecam, a wręcz odradzam.

Ocena: 2/10 - PC ; 6/10 - X360.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#3 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 27 luty 2011 - 20:57

Jeżeli chodzi o wersje na PC mam podobne odczucia usiłowałem pojeździć na kierownicy ale marnie się to skończyło, i tak jak napisał przedmówca jest strasznie pusta na wyspa poza drogami i budynkami przy niej nic tak naprawdę nie ma jedziesz i woków drzewa lub jakieś góry mnie to średnio się podoba, w innych grach też tak jest np najnowszym NFSie ale tam jak dla mnie wygląda to fajnie a w TDU czegoś brakuje, czuc pustkę...

Dodaj obrazek

#4 Kwiarios

Kwiarios
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 11 październik 2016 - 08:35

Druga część jak dla mnie było troszkę gorsza niż część pierwsza, ale do teraz się zagrywam :)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)