Skocz do zawartości

Captain Tsubasa

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
39 odpowiedzi w tym temacie

#31 Grisza1010

Grisza1010
  • Użytkownicy
  • 148 Postów:

Wysłany 27 październik 2006 - 09:24

sprobuje i z PEWNOŚCIĄ napisze...

ci co chca sobie posciagac tsubase(odcinki)

http://www.tsubasaa....r/episodios.htm

Edit:
nie wiem jak z HD Loaderem Spathowanym ale ze stara wersją orginalnego HDL , Tsubasa NIE DZIAŁA... no to ludize z HDD beda musieli sie obejsc smakiem...

pozdrawiam serdecznie.

Edytuj wpisy, zamiast dodawac bezsensownie nową odpowiedź, możesz edytować poprzednią :wink: - iniemamocny

#32 Bucek1988

Bucek1988
  • Nowy
  • 13 Postów:

Wysłany 27 październik 2006 - 14:03

witam włąsnie przeszedlem zespół Argentyny ta gra na początku mi sie nie podobała ale jak zaczełem sie wkręcac to nie mogłem przestac w nią grac jeszcze tylko 2 drużyny Francji i Niemiec ale zastanawiam sie gdzie jest Vakabajashi mój ulubieniec jesli ktoś zna wszystkich zawodników to niech napisze bo ja kilku nie pamioetam a oglądałem z 3 razy tą anime to moje cziecinstwo wrazie gdy kos by m,iał jakies pytania zapraszam na moje gg 2367645

#33 jaspis23

jaspis23
  • Nowy
  • 9 Postów:

Wysłany 27 październik 2006 - 17:08

Bucek1988 napisał:

witam włąsnie przeszedlem zespół Argentyny ta gra na początku mi sie nie podobała ale jak zaczełem sie wkręcac to nie mogłem przestac w nią grac jeszcze tylko 2 drużyny Francji i Niemiec ale zastanawiam sie gdzie jest Vakabajashi mój ulubieniec jesli ktoś zna wszystkich zawodników to niech napisze bo ja kilku nie pamioetam a oglądałem z 3 razy tą anime to moje cziecinstwo wrazie gdy kos by m,iał jakies pytania zapraszam na moje gg 2367645

nie martw sie...wakabajashi zagra w ostatnim meczu z niemcami :)

#34 Bucek1988

Bucek1988
  • Nowy
  • 13 Postów:

Wysłany 27 październik 2006 - 21:15

No i kolejna ukochana anime ukonczona Dragon ball teraz Tsubasa zostal jeszcze rycerze zodiaku ale mało cikawa jest czy po pokonaniu Niemców juz nie ma zadnej drużyny i jak odblokowac jedną piłkę w menu głównym jesli ktos odblokował to niech napisze co sie pod nią znajduje

#35 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 28 październik 2006 - 10:30

Chcialem sie zapytac czy macie wersje ENg tej gry czy gracie w Japonska ?? Bo ja tylko japonska znalazlem ;/

#36 xMark

xMark
  • Nowy
  • 131 Postów:

Wysłany 28 październik 2006 - 19:47

bo jest tylko japonska wersja i zapewne wszyscy gramy w japonska

#37 jaspis23

jaspis23
  • Nowy
  • 9 Postów:

Wysłany 28 październik 2006 - 21:35

Bucek1988 napisał:

No i kolejna ukochana anime ukonczona Dragon ball teraz Tsubasa zostal jeszcze rycerze zodiaku ale mało cikawa jest czy po pokonaniu Niemców juz nie ma zadnej drużyny i jak odblokowac jedną piłkę w menu głównym jesli ktos odblokował to niech napisze co sie pod nią znajduje

tez sie zastanawiam co z ta ostatnia zablokowana pilka....

#38 bartskull

bartskull
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 17 czerwiec 2007 - 15:57

witam wszystkich, może jestem jakiś głoopi, ale niemoge nigdzie znaleźć tytułu tej gry o Tsubasie na ps2, a bardzo chce ją ściągnąć :]. Pomocyy !!!

#39 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 17 czerwiec 2007 - 20:28

bartskull napisał:

witam wszystkich, może jestem jakiś głoopi, ale niemoge nigdzie znaleźć tytułu tej gry o Tsubasie na ps2, a bardzo chce ją ściągnąć :]. Pomocyy !!!

Tytuł tej gry to : Captain Tsubasa :lol: :lol:
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#40 maly77

maly77
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 11 czerwiec 2009 - 10:26

witam posiadam capitana tsubase na playstation 2 jest w systemie ntsc ! mam pytanko czy ktos ma dostep do capitana tsubase na Gamecube !!!pilne nr gg 4292122 kris. B)

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)