Skocz do zawartości

Highest Reputation Content

#289643 [GBA] Beyblade G-Revolution problem z emulacją

Wysłany Gorgonek włączone 08 luty 2013 - 09:30

Romowie to też ludzie i należy im się odrobina prywatności, a nie takie publiczne podawanie ich linków ;)

#289585 SOCOM II: U.S. SEAL

Wysłany kidman64 włączone 29 styczeń 2013 - 19:03

Mysle ze bardzo pomogles - dzieki Tobie chlopak bedzie mogl wreszcie, po 5 latach wylaczyc konsole.

#291858 Odstraszacze gołębi

Wysłany chmiel13 włączone 19 lipiec 2017 - 16:51

Super, dzięki wielkie za wszystkie porady w tym obszarze tematycznym :)

#291173 Czy to normalne na PS4 ?

Wysłany Michalomen włączone 03 luty 2014 - 16:27

Ostatnio kupiłem PS4 wraz z AC4 oraz BF4. Pierwszą rzeczą która rzuciła mi się w oczy po odpaleniu gier był dziwne migające tekstury. Może nie same tekstury tylko cienkie elementy jak słupy wysokiego napięcia czy cienkie linie lub pręty. Kiedy np w BF4 patrzę na nie z dużej odległośści nie są jednostajną linią tylko kilkunastoma paseczkami które podczas ruchu zaczynają się przewijać. Kiedy się przybliżę wszystko jest normalnie. Najgorsze jest to że w każdej tej grze jest pełno cienkich elementów co naprawdę wnerwia. Lvl na tamie w BF4 o zgrozo.Nie jestem obeznany w tym temacie i chciałbym się dowiedzieć czy tak jest ( wtedy sprzedam PS4) czy moja konsola lub np TV są wadliwe.
Dzięki za odpowiedź :D

#287806 system update dsi xl

Wysłany michalkol76 włączone 20 lipiec 2012 - 14:31

jak zadziała,dam znać. Z góry dzięki za pomoc!!!!!!

włożyłem kartę r4i do innej konsoli xl i zaczołem robić co ty czyli ... i upgrade, ale mi wyskoczyło support model;NDSL, NDSI 1.4.2 i nic więcej jak przycisk - back ,co jest ?

włożyłem kartę r4i do innej konsoli xl i zacząłem robić co ty czyli ... i upgrade, ale mi wyskoczyło support model;NDSL, NDSI 1.4.2 i nic więcej jak przycisk - back ,co jest ?

włożyłem kartę r4i do innej konsoli xl i zaczołem robić co ty czyli ... i upgrade, ale mi wyskoczyło support model;NDSL, NDSI 1.4.2 i nic więcej jak przycisk - back ,co jest ?

#291499 Grandi TV

Wysłany hateRox włączone 08 lipiec 2014 - 20:59

Nie ma to jak wrzucać jakieś wypociny z gry, która miała premierę 3 lata temu...
Grandi, całe żyie byłeś i będziesz nieudacznikiem.