Skocz do zawartości

Lost Odyssey (X360)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 xmagik

xmagik
  • Użytkownicy
  • 191 Postów:

Wysłany 08 grudzień 2007 - 17:03

Nie bylo jeszcze tego tematu zatem go zalozylem;p
Premiera u japnoczykow juz byla dostali ja na mikolaja...
No my musimy poczekac na nia do lutego jakie sa wasze odczucia?Moze jakies piereszy ala Final na Xa...
Jakie sa wasze pierwsze wrazenia po trailerach??
In the Name of Good,impure souls of living dead shall be banished in..

#2 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 08 grudzień 2007 - 18:55

Po trailerach... ładne FMV :lol:

No a tak na poważnie. Liczę na porządny jRPG. Bo to czym raczy nas Square-Enix po prostu nie mieści się w d*e. Takie łajno. jRPG umarły wraz z PSXem (IMO).

#3 xmagik

xmagik
  • Użytkownicy
  • 191 Postów:

Wysłany 10 grudzień 2007 - 10:22

Mysle ze jak na pierwszy dzien sprzedazy 40.000 tys sztuk to miazga w porownaniu do takiej pozycji na ps3 jak Uncharted: Drake's Fortune gdzie poszlo tylko cos kolo 7.000tys....
Mysle ze bedzie to najlepszy jrpg na xa jaki sie pojawi...kto wie moze dorowna jakiejs czesi Finala...wkoncu chyba z tego co kojaze na 4 plytkach bedzie;p

#4 Maslak

Maslak
  • the bananowicze
  • 74 Postów:

Wysłany 24 marzec 2008 - 21:15

Ja dzisiaj na tv4 rano ogladałem jakiś tam program o grach wideo i tam prowadzący mówili, że to jest tworzone przez jakiegoś człowieka który był związany z ff ale odszedł ze square... Więc może być miło :D:P
SLIM: scph 75004
MC: SONY 8MB
SWAP MAGIC 3+
2xSONY DUAL SHOCK 2

XBOX 360: arcade
DVD: BENQ
MU: 256MB

#5 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 25 marzec 2008 - 08:57

Ten program to Gram.tv leci co sobotę. Będzie miło i to bardzo, gierka bardzo fajna.
Dodaj obrazek

#6 owall

owall
  • Pimp League of Konsola.pl
  • 1882 Postów:
  • Interests:Konsola, Dobra książka, dobry film i muza,rowerek i GÓRY :)

Wysłany 25 marzec 2008 - 17:57

Nie wiem czy ten sam program oglądamy , ale w Gram.Tv z lekka zjechali ten tytuł :P
Xbox 1.0 dysk 250 gb , coaxial, 128 ram:) X360 Arcade+120gb HDD , PSP

#7 andrzej

andrzej
  • GoodFellas
  • 1014 Postów:

Wysłany 25 marzec 2008 - 18:08

Niestety mojej żonie tez sie niespodobal prestarzały system rozgrywki mało efektowny ,żle rozmieszone save pointy fajne filmiki ale co zadużo to niezdrowo zastanawia mnie co tam sie na 4 płytach miesci.

PZU Życie Ubezpieczenia Ochronne i Inwestycyjne

#8 Maslak

Maslak
  • the bananowicze
  • 74 Postów:

Wysłany 27 marzec 2008 - 21:59

nom dobra panowie dobra... pierwszy ff na nes'a miał wogóle save pointy? tródno trzeba przeboleć... ja myśle że to jest bardzo dobra pozycja na tą konsole (jak byście niewidzieli bardzo tego typu mało rzec by można było znikoma ilość) ja tam sie jaram tą gra jak murzyn blaszką :P
SLIM: scph 75004
MC: SONY 8MB
SWAP MAGIC 3+
2xSONY DUAL SHOCK 2

XBOX 360: arcade
DVD: BENQ
MU: 256MB

#9 owall

owall
  • Pimp League of Konsola.pl
  • 1882 Postów:
  • Interests:Konsola, Dobra książka, dobry film i muza,rowerek i GÓRY :)

Wysłany 28 marzec 2008 - 11:54

Ok, z sentymentu można obadać czy jest zjadliwa , ale już na wstępie odrzuca mnie zbyt duża ilość filmików i przerywników , według recenzji na sieci około 40-45 % zawartości płyty to filmiki ..... czyli sama gra to około 10-12 godzin czystej rozrywki i drugie tyle animacji...bleeeeee
Xbox 1.0 dysk 250 gb , coaxial, 128 ram:) X360 Arcade+120gb HDD , PSP

#10 Owl

Owl
  • Nowy
  • 8 Postów:

Wysłany 10 kwiecień 2008 - 20:14

LO jest więcej niż zjadliwe,jeśli lubi się jrpg.Jeśli nie...cóż to jednak przygodę z tym typem gier proponowałbym zacząć od FFVII.Lost Odyssey jest grą ciekawą,zarówno od strony fabularnej (subiektywne odczucie) jak i game playu .Głowny wątek fabularny można ukończyć w 35-40 godzin,grę na 100% ze wszystkimi sekretami w około 70h.Przerywników jest dużo,ale liczba filmów a nie cut scenek na enginie gry nie jest wcale taka ogromna.Po prostu:Solidny final na X pod inną nazwą ;)

#11 xmagik

xmagik
  • Użytkownicy
  • 191 Postów:

Wysłany 17 kwiecień 2008 - 10:40

Powiem tak gra jest dobra ale spodziewalem sie wiecej swiezosci...To co pokazuje Eternal sonata jest sto razy lepsze szkoda ze nudza za to sekwencje wideo...No coz mam nadzieje ze w drugiej czesci nie bedzie juz losowych walk a stystem zostanie poprawiony...moze byc taki jak w Grandi III mi on bardzo sie podobal...
Tak naprawde to LO jest jak dla mnie bardziej pod pakowanym Blue dragonem...

#12 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 03 październik 2008 - 18:43

Zobacz postxmagik, o 17.04.2008, 11:40, napisał:

To co pokazuje Eternal sonata jest sto razy lepsze szkoda ze nudza za to sekwencje wideo...

Mi się np. system Eternal Sonata w ogóle nie podoba (grałem w demo z Xbox Live, za więcej podziękuje). Natomiast jako że jestem fanem Finala 9 (bardziej cenie 7, ale LO przypomina nieco systemem 9tke) Lost Odyssey piekielnie mnie wciągnął, właśnie ukończyłem pierwszą płytę i mam ochote do grania jak przy pierwszym kontakcie z Bioshock'iem.

Edytowanie przez Pelle, 03 październik 2008 - 18:44 .

Dodaj obrazek

#13 Guardian

Guardian
  • Nowy
  • 21 Postów:
  • Interests:eeee...

Wysłany 25 listopad 2008 - 17:08

Lost Odyssey w ogóle do mnie nie przemówiło. Po FFXII już na prawdę nie miałem mocy na strawienie do końca LO. Historia nawet przyzwoita, ale tej z FFVII i X nawet do pięt nie dorasta. Fajny jest patent ze snami, bardzo przyjemnie się je czyta. Przyłapałem się na tym, że bardziej przykułem się do czytania tych snów niż do gry. Przy tych tekstach gra wydawała mi się dość infantylna. Grafika ładna, ale tła zbyt statyczne. Nawet Uematsu nie zaskoczył tak jak się spodziewałem, choć kilka kawałków jest pierwszorzędnych, szczególnie te "metalizujące". Generalnie fajnie jest zagrać w oldschoolowego j-rpga, zwłaszcza po ultra słabym "Enchanted Arms". Ale po FFXIII oczekuję duuuużo więcej, lepiej, more bad ass... ;)

Edytowanie przez Guardian, 25 listopad 2008 - 17:10 .

#14 Walküre

Walküre
  • Konsolinka
  • 822 Postów:

Wysłany 23 luty 2010 - 11:19

Piekna gra.
Primo: Tak, jest w niej duzo przerywnikow, ale ze wzgledu na to, ze fabula i przerywniki takiego typu to rzecz normalna w jRPG nie ma na co narzekac. Powiem nawet, ze pod wzgledem fabuly jest to chyba najlepsze jRPG na X360 (nie biorac pod uwage FFXIII, ktore jeszcze nie mialo premiery w Europie). Eternal Sonata wydawalo mi sie nudne, Blue Dragon jest ciekawe, ale Lost Odyssey to po prostu (dla mnie) mistrzostwo, ktore potrafi wzruszyc do lez (o ile ktos potrafi sie wczuc ;) ).
Secundo: Turowy system walki jest przestarzaly, ale najlepszy.
Tertio: Jak dla mnie, to savepoint'ow jest nawet za duzo.

#15 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 09 maj 2010 - 20:12

Dość długie, dość trudne(jeżeli się nie pilnuje lvl oraz ekwipunku) w starciach z bossami i troszkę nudne jednak(chociaż dużo jrpg mnie nie odpowiada). Eternal sonate przeszedłbym, gdyby nie miejscówka z przełączaniem dźwigni(logicznych elementów już nie mogę przełknąć).

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)