Skocz do zawartości

Forza 3

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
29 odpowiedzi w tym temacie

#1 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 07 październik 2009 - 22:06

Demo jest już dostępne od jakiegoś czasu na XBL i aż dziwne że nikt się nie wypowiedział na jego temat więc zrobię to jako pierwszy.

Jak dla mnie model jazdy jest bardzo fajny milo i przyjemnie prowadzi się fury, wykonanie samochodów też niezłe ale już otoczenie wygląda kiepsko (na repalyach jest trochę lepiej) ale w porównaniu do shifta to wypada to gorzej podobnie z odgłosami uderzających samochodów o bandy czy też oponentów dźwięk jakby ktoś kopał w karton trochę to dziwne bo gra która ma aspirować do najlepszej ściagałki na x0 ma takie niedociągnięcia no chyba że tylko w demie.

Dodaj obrazek

#2 nosek266

nosek266
  • Użytkownicy
  • 196 Postów:

Wysłany 27 październik 2009 - 19:42

Chciałbym zaprosić wszystkich fanów Forzy na forum jej poświęcone: forzawet.bo.pl

#3 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 30 październik 2009 - 20:14

Kupilem wszystkie trzy ostatnie racery - Dirta2, Shifta, no i oczywiscie nowa Forze. Gre moge smialo polecic - trudno, aby posiadacz Xklocka chociaz w to z raz nie zagral, szczegolnie, ze graficznie miazdzy. Gra jest jednak troche nierowna - adresowana mimo wszystko raczej do prawdziwych fanow motoryzacji, glownie z powodu ogromnej ilosci aut i mozliwosci ich tuningu i usprawnien. Az glowa boli. W kategorii samej gry musze jednak przyznac, ze nowy NfS jest jakas taka gra "z pazurem", Forza jest jakas taka zbyt sterylna. W dodatku grafika, choc niesamowita, jest momentami bardzo nierowna.

#4 voltan91

voltan91
  • Użytkownicy
  • 235 Postów:
  • Interests:-Muzyka<br />-Gry

Wysłany 08 listopad 2009 - 12:47

Noo ja bym chętnie w nową Forze pograł :D
VTN|KNF

#5 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 14:25

Zobacz postvoltan91, o 8.11.2009, 12:47, napisał:

Noo ja bym chętnie w nową Forze pograł :D

Wystarczy zatem tylko odpłatnie nabyć ;) Koszty są raczej niewygórowane - ja swoja w Wawie, nówkę dostałem za 179 zł . Oczywiście Empiki, Saturny i tym podobne wynalazki należy omijać szerokim łukiem.

#6 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 15:12

Zobacz postKikero, o 8.11.2009, 14:25, napisał:

Wystarczy zatem tylko odpłatnie nabyć ;) Koszty są raczej niewygórowane - ja swoja w Wawie, nówkę dostałem za 179 zł . Oczywiście Empiki, Saturny i tym podobne wynalazki należy omijać szerokim łukiem.

1. Kolega moze nie ma X360 ,podobnie z reszta jak ,a tez bym chetnie zagral w ten tytul.

2. Musze Cie zdziwic ,bylem wczoraj zobaczyc EyePeta w Saturnie w Galerii Baltyckiej w Gdansku i Forza 3 jest za 149 zl. Ot takie jaja.. :D

#7 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 16:07

Idzie jakoś odblokować samochody typu F430 Scuderia, 911 GT3 RS bez tego jakiegoś tam VIP'a czy cuś? :?

BTW - Widok z środka i praca kierownicy to IMO kpina.

Edytowanie przez michu123, 08 listopad 2009 - 16:20 .

Dodaj obrazek

#8 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 16:29

@krupek

Pewnie obsluga sklepu pomylila z Forza2 :lol: Z drugiej strony sa zestawy w swietnej cenie z Forza3. Elitka za 1039 zł wlasnie w Saturnie. Warto kupic ta wersje, bo posiada ona adapter audio, ktory normalnie trzeba dokupic zeby wyprowadzic z X`a DD.5.1. przez optyka, jak sie podlacza konsole przez HDMI. W dodatku wersja jest zdziebko lepiej wykonana i ma spory HDD.

#9 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 08 listopad 2009 - 18:15

Zobacz postmichu123, o 8.11.2009, 16:07, napisał:

BTW - Widok z środka i praca kierownicy to IMO kpina.

A widzisz michu, mi się najlepiej jeździło z tego widoku, chociaż jak na razie za dużo w forze nie grałem.
Dodaj obrazek

#10 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 18:39

Mi też się na tej kamerze dobrze gra. Tylko położenie kamery (plus brak możliwości zmiany położenia jak to ma miejsce np. w TDU) + kierownica skręcająca się najwięcej o 45 stopni w każdą stronę to absurd. O wiele lepiej IMO w tym wypadku wypada GT5:P albo chociaż Shift.
Dodaj obrazek

#11 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 08 listopad 2009 - 18:42

Co do widoku z wnętrza to jest to jedyna gra w której właśnie w tym trybie jestem w stanie prowadzić samochód. W nowym nfsie wszyscy zachwycają się widokiem z kokpitu jak to się super nie gra a mnie on nie odpowiada za ten w forzie jest dla mnie idealny tak więc to rzecz gustu.

Dodaj obrazek

#12 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 19:09

Zobacz postmichu123, o 8.11.2009, 18:39, napisał:

+ kierownica skręcająca się najwięcej o 45 stopni w każdą stronę to absurd

Zauwazylem to juz wlasnie w Shifcie i dla mnie to rowniez jest dziwne. Moim zdaniem gra przez to traci na realizmie. Np. w Midnight Club : LA jest to fajnie zrobione,bo kierownica zachowuje sie jak w realu.

#13 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 21:13

Zobacz postgryzzli, o 8.11.2009, 18:42, napisał:

W nowym nfsie wszyscy zachwycają się widokiem z kokpitu jak to się super nie gra a mnie on nie odpowiada za ten w forzie jest dla mnie idealny tak więc to rzecz gustu.

Gryzzli : +1. Ja bym mógł całą grę przejść grając na tej kamerze.

Edytowanie przez Pelle, 08 listopad 2009 - 21:15 .

Dodaj obrazek

#14 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 22:54

Ja w NFS'a gram zawsze w kokpicie i mi tam pasi. W Forzie też dobrze się gra, tylko ja nie lubie, jak w kokpicie prawie wogóle nie widać kierownicy. Imo kamera w Forzy jest ustawiona za wysoko. W Shift'cie jest to ukazane lepiej.

Krupek - w Shift'cie kierownica "kręci się" IMO o wiele dalej niż w Forzy.

Edytowanie przez michu123, 08 listopad 2009 - 22:56 .

Dodaj obrazek

#15 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 08 listopad 2009 - 23:13

Może się mylę ale czy ta kierownica nie wychyla się tyle ile gałka w padzie? Ciekaw jestem czy jak się gra na kierownicy efekt jest ten sam.

Dodaj obrazek

#16 Aquanox

Aquanox
  • Użytkownicy
  • 2507 Postów:

Wysłany 09 listopad 2009 - 16:30

Wystarczy dać kąt między ekranami na 70* i kamerka się odsuwa od kierownicy ;)

#17 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 10 listopad 2009 - 22:31

Zobacz postgryzzli, o 8.11.2009, 23:13, napisał:

Może się mylę ale czy ta kierownica nie wychyla się tyle ile gałka w padzie? Ciekaw jestem czy jak się gra na kierownicy efekt jest ten sam.

Obejrzałem pare filmików na yt i rzeczywiście. Jeżeli gra się na kierownicy, to odpowiednik w grze kręci się o ok. 90 stopni w każdą stronę (niestety, grając na Fanatec'u też). Garstka chłopa robiąca LFS'a na PC potrafi zrobić animację naturalnie obracającej się kierownicy, a sztab z Turn10 albo PD nie ;)
Dodaj obrazek

#18 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 10 listopad 2009 - 22:47

Kamera od środka w Forzie ssie pale mocno lepsza o wiele jest w Shifcie, ale za to kamera z za samochodu jest bardzo dobra i grafika też. Gameplay przy 3 sezonie zaczyna się nudzić przeciwnicy nawet na hardzie czekają aż ich wyprzedzisz na pierwszym zakręcie. Jak na razie to będzie jedyny symulator który przejdę na 100%.
Dodaj obrazek

#19 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 11 listopad 2009 - 08:19

Gre moge polecic wszystkim, ale grafa w tym tytule jest bardzo nierowna. Czasem HD poprostu urywa glowe, czasem wykonanie torow jest wrecz zenujace (malo szczegolow, wielkie kolorowe plamy symbolizujace trawe itp.). Gra jest straaaasznie dluga, wiec dla zapalencow jest jak znalazl. Jest to napewno najbardziej rozbudowany racer na X360 i chyba - na razie - w ogole na rynku. Kazdy posiadacz X360 powinien tez zobaczyc ta gre, chocby dla tego jaki obraz w HD i 60FPS potrafi generowac ta maszynka. Warto jednak poszukac uzywek, wywalanie prawie 190zl na ta produkcje to strata kasy. Dla mnie warta max 140.

#20 Aquanox

Aquanox
  • Użytkownicy
  • 2507 Postów:

Wysłany 11 listopad 2009 - 22:12

Zenujące są trasy z Forzy2 - tzn odstają np. od Fujimi Kaido itd.
cóż.. 2 lata produkji mają też swoje minusy, dużo przekopiowany z Forzy 2.

#21 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 20 listopad 2009 - 12:59

To juz nie symaulator a latwa arcadówka.
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#22 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 20 listopad 2009 - 20:30

Teraz żeś Pan wymyślił, możesz zaargumentować ? Może przez to, że dodano możliwość przewijania wyścigu jak w Gridzie ? No c'mon. Powyłączaj wszystkie 'ułatwiacze' i wtedy spróbuj zagrać.

Edytowanie przez Pelle, 20 listopad 2009 - 20:31 .

Dodaj obrazek

#23 Aquanox

Aquanox
  • Użytkownicy
  • 2507 Postów:

Wysłany 20 listopad 2009 - 21:11

na Hardzie bez asyst wyścigi są naprawdę trudne.
AI jest słabe - ale 'ten pierwszy' jest zawsze bardzo szybki na prostych i ciężko to nadrobić.

#24 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 21 listopad 2009 - 19:30

Nie no bez przesady. Mysle, ze zaleta nowej Forzy jest wlasnie jest "wielozadaniowosc" - bedzie fajna zarowno dla casuali, jak i graczy lubiacych spore wyzwania. Trafnie napisal recenzent w Neo czy PSx (niepamietam), ze F3. to spelnienie marzenkazdego chlopca z dziecinstwa by zasiasc za kolkiem kazdego resoraka. Cos w tym jest.

#25 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 27 listopad 2009 - 19:33

Teraz żeś Pan wymyślił, możesz zaargumentować ? Może przez to, że dodano możliwość przewijania wyścigu jak w Gridzie ? No c'mon. Powyłączaj wszystkie 'ułatwiacze' i wtedy spróbuj zagrać.

Gralem bez zadnych ulatwiaczy ^_^

Nie tylko ja twierdze ze jest latwa bo np Motorsportsman PL tez tak twierdzi a on sie na tym zna.

Edytowanie przez @Kane, 27 listopad 2009 - 19:36 .

Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#26 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 27 listopad 2009 - 20:26

Wkurzające w tej forzie jest to że im dalej to tym dłuższe te wyścigi w pewnym momencie robi się to nudne bo ileż można jeździć po tym torze ale to w sumie nie tylko w forzie tak jest co nie zmienia faktu że jest to denerwujące.

Dodaj obrazek

#27 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 27 listopad 2009 - 20:29

Zobacz post@Kane, o 27.11.2009, 19:33, napisał:

Gralem bez zadnych ulatwiaczy ^_^

Nie tylko ja twierdze ze jest latwa

No to ściemniasz Pan ^_^ Naprawdę polecam zagrać bez ułatwiaczy.

Nie tylko ja twierdze ze jest latwa bo np Motorsportsman PL tez tak twierdzi a on sie na tym zna.

Stwierdzam że Modern Warfare 2 jest na Veteranie prostsze niż World at War na regular a ja się na tym znam !
Dodaj obrazek

#28 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 28 listopad 2009 - 17:05

Nie bede sie klucic bo to nie ma sensu ale zdania nie zmienie.

No to ściemniasz Pan Naprawdę polecam zagrać bez ułatwiaczy.

Kup nową szklaną kulę ;)

Bardzo mi sie podoba w tej grze malowanie aut i photo mode
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#29 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 03 styczeń 2010 - 15:40

Udało się komuś ukończyć tryb kariery? Ja jestem aktualnie pod koniec 6sezonu i zastanawia mnie to co będzie potem powrót do serii niższych bo aktualnie jeżdżę w R1 no i na 6 serii kończą się achivy dziwne to trochę zamiast iść po kolei z tymi zawodami to bodajże A od razu ścigałem się w R3 a gdzie S? Wie ktoś coś więcej na temat tego trybu kariery?

Dodaj obrazek

#30 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 03 styczeń 2010 - 21:03

Ta gra jest straaaaasznie dluga i przez to nudnawa.

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)