Skocz do zawartości

Krok po kroku Flash X360

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
186 odpowiedzi w tym temacie

#181 GraX

GraX
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 21 czerwiec 2010 - 13:01

Kidman

Czytalem troche to http://www.megaupload.com/?d=8EU17Q0H

W zaleznosci od modelu jakiego mam liteona rozne sa wersje przerobki czy tak? Moglbys to troche wytlumaczyc?

Lite-On 74850 locked - moderate, key can be extracted via a serial debug port on the drive
Lite-On 83850 locked - trivial, key can be extracted over SATA and decrypted
Lite-On 83850 v2 locked - complex, key can be extracted by a full dump and requires rework.
Lite-On 93450 v2 locked - complex, key can be extracted by a full dump and requires rework.

Mam jeszcze kilka pytan odnosnie tego co mi bedzie potrzebne

360 Console opening tool and a T10 screwdriver.?
Compatible SATA Ports on a PC, preferably VIA 6421 PCI card to jest ten kontroler w ktory mam sie zaopatrzyc?
Philips head screwdriver, to open DVD drive?
Soldering Iron & other paraphernalia, solder, flux, braid etc.?
Xacto-Knife - to cut traces?

Byl bym bardzo wdzieczny gdybys mi to jakos przyblizyl :)

#182 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 21 czerwiec 2010 - 13:42

Sprawdz jaki masz naped to potem pogadamy. Ktore rzeczy sa niejasne?
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#183 GraX

GraX
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 21 czerwiec 2010 - 14:20

Moj liteon to wersja v3 wiem bo koles mial mi przerabiac x, ale zeby przerobic v3 nie mial tam jakichs narzedzi. Co nie jasne?

360 Console opening tool and a T10 screwdriver.?
Compatible SATA Ports on a PC, preferably VIA 6421 PCI card to jest ten kontroler w ktory mam sie zaopatrzyc?
Philips head screwdriver, to open DVD drive?
Soldering Iron & other paraphernalia, solder, flux, braid etc.?
Xacto-Knife - to cut traces?

#184 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 21 czerwiec 2010 - 14:25

Czujesz sie na silach zeby rozebrac konsole, potem rozebrac naped dvd a nastepnie przeciac pare sciezek na plytce wyjetej z napedu. Potem bedziesz musial te sciezki 'obudowac'.
Brzmi swietnie?
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#185 GraX

GraX
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 21 czerwiec 2010 - 14:40

No brzmi przerazajaco ale gdybys mi jakos przyblizyl co i jak oraz w co sie zaopatrzyc to chyba dalbym rade :)

#186 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 21 czerwiec 2010 - 14:44

Nie zebym w Ciebie watpil (ale watpie), tylko.. lutowales kiedys cokolwiek? Cos bardzo malego? Ciales sciezki na ukladach scalonych? Zdajesz sobie sprawe ze jak uwalisz naped bez wyciagniecia z niego klucza to nici z grania, prawda?
Dodaj obrazek

#187 GraX

GraX
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 21 czerwiec 2010 - 16:37

kidman64

Co do ciecia i lutowania to mam znajomego elektronika wiec problemu by nie bylo :)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)