Skocz do zawartości

GARDEN WATERWORKS - przeszłość

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 sardax

sardax
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 22 sierpień 2006 - 13:49

cześc jestem na wielkim placu gdzie musze pezesówac wielkie kolumny żeby lecieła jakaś woda. mam już wszystkie jest fimik a drzwi mi się nie otwierają. Czytałem solucję to pisze że tam jest cesarzowa. POMÓŻCIE!!!!!!

#2 LoLo

LoLo
  • Nowy
  • 101 Postów:

Wysłany 09 wrzesień 2006 - 08:48

mosisz dopuscic wode jesli wczesniej zrobiles clock'works czy jakos tak (niepamietam) to powinny ci sie otworzyc dzwwi ale jesli poszedles do water works to musisz isc zrobic clock works bo inaczej ci sie nie otworza drzwi do cesarzowej. Autor solucji mowil ze najlepiej isc wpierw do clock works a potem do water' works no ale jesli poszeldes wpierw do garden to musisz sie wrocic przekrecic dziwgnie i isc do clock'works

P.S (przyznam jest ta gra troche zamotana duzo jest zawracania i duzo dymu sie zrobilo ale gra jest ok :D

#3 pawel2007

pawel2007
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 04 styczeń 2007 - 10:07

jestem w miejscu gdzie trzeba przesunąć wajchę aby zaczęła lecieć woda, a u mnie tej wajchy nie ma. ps - pierwszą wieże aktywowałem - clock works zrobione. A poza tym ksiązę jakoś dziwnie wygląda co też widać

zdjęcie

#4 webster

webster
  • Nowy
  • 25 Postów:

Wysłany 23 styczeń 2007 - 19:31

pawel2007 napisał:

jestem w miejscu gdzie trzeba przesunąć wajchę aby zaczęła lecieć woda, a u mnie tej wajchy nie ma. ps - pierwszą wieże aktywowałem - clock works zrobione. A poza tym ksiązę jakoś dziwnie wygląda co też widać

zdjęcie

o boze ty jestes Piaskowym Widmem! musisz wrocic do lokacji Garden

Lokacja Garden-przeszłość
idziesz do drabiny kolo wyjscia i w strone portalu,
lokacja Garden-terazniejszość wychodzisz i scenka:Dahaka lapie cie i rzuca tobą do lokacji Southern Passage.
Lokacja:Southern Passage-teranzniejszość
no i spadamy idziemy tak jak to przechodzilismy za 1 razem.tyle ze jak odbijamy sie scian i lapiemy sie gzymsu idziemy w strone lin na scianach i wkoncu wstajemy i zabijamy podskokiem babke i idziemy dalej.Potem skaczemy i lapiemy sie galezi i leziem dalej w strone portalu kiedy na poczatku po pokonaniu Shadee .idziemy do Altara.

Lokacja:Salcifitar Altar-przeszłość

no i idziemy do przycisku na balkonie. idziemy do mostkow i scenka.

Dalej sobie poradzisz.[/code]

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)