Skocz do zawartości

Sprawdzone kierunki

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 docent

docent
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 04 październik 2018 - 17:29

Jestem przed dosc trudnym wyborem odnosnie kierunku studiow. Zastanawiam sie nad czyms zwiazanym z ekonomia. Co o tym myslicie? Btw. jestem z Gdynii :)

#2 bond007

bond007
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 10 październik 2018 - 10:35

Szczerze powiedziawszy to jestes na dosc dobrym tropie. Sam jestem zwolennikiem sprawdzonych rozwiazan .. szczegolnie jak chodzi o co tak waznego jak wybor odpowiednich dla nas studiow. To czym bedziemy sie w przyszlosci zajmowac wlasnie w duzej mierze zalezy od trafnego wyboru. W dzisiejszych czasach trzeba uwazac na jakies dziwne nowopowstale kierunki po jakich bedzie ciezko wyzyc w dalszej perspektywie .. a przeciez pieniadze nie powinny byc tematem tabu. Jesli chodzi o propozycje jaka podales to studia ekonomia sa bardzo dobrym startem. Sam mam jednego znajomego ktory chodzi do Wyższej Szkoły Bankowej w Gdyni - http://wsb.pl/gdynia/studia-ekonomia Po pierwszym roku jest bardzo zadowolony z poziomu nauczania jaki prezentuja. Do tego ciekawym rozwiazaniem sa takze zajecia praktyczne z udzialem ludzi ktorzy osiagneli wieksze sukcesy w tej branzy. Mozna zadac pytanie badz tez uzyskac jakies interesujace poszlaki. To bedzie strzal w dziesiatke.

#3 dent

dent
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 10 październik 2018 - 16:29

Moim zdaniem brzmi to bardzo sensownie.

#4 teddy

teddy
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 10 październik 2018 - 17:07

Jestem tego samego zdania.

#5 meva100

meva100
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 12 październik 2018 - 17:37

Wydaje mi się, że warto doradzić się w tej kwestii znajomych. Z całą pewnością będą w stanie pomóc :)
Nie odkrywa się lądów bez pogodzenia się ze straceniem z oczu wybrzeża na bardzo długo czas ? Andre Gide

#6 Meddeline

Meddeline
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 24 listopad 2018 - 14:45

Zacznijmy od tego, czy interesują cię studia dzienne czy zaoczne?

#7 Matwis

Matwis
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 07 grudzień 2018 - 16:24

Zgadzam się całkowicie z moim przedmówcą. Nic dodać oraz nic ująć z jego wypowiedzi.
Czas jest miejscem spóźnień.

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)