Skocz do zawartości

Światłowód

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 Swietlik

Swietlik
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 20 wrzesień 2017 - 01:43

Cześć!

Szukacie odpowiedniego Internetu dla siebie? Jeśli tak, to polecam zajrzenie do artykułu http://www.gazetawro...ybrac,12411554/, z którego dowiemy się wielu ciekawych informacji na temat najwyższej jakości połączenia światłowodowego. Dzięki niemu znacząco zwiększa się wygoda korzystania z sieci, co z pewnością przełoży się na zadowolenie i możliwości rozwoju osobistego :)

#2 gmertak

gmertak
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 03 październik 2017 - 17:47

Z całą pewnością przyda mi się te info :) Dzięki wielkie :)
Problem jest jak supeł na sznurówce. Sam się nie rozwiąże. Co najwyżej zapętli się jeszcze mocniej.

#3 slaming12s

slaming12s
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 17 listopad 2017 - 13:27

Technologia światłowodowego dostępu (FTTH) to zdecydowanie przyszłość na rynku usług szybkiej transmisji. To technologia, która oferuje internet nie tylko o najwyższych prędkościach ale również o bardzo wysokiej niezawodności. Budowa światłowodów do mieszkań na dużą skalę wymaga znacznego kapitału więc musimy brać pod uwagę rachunek ekonomiczny.

#4 phibuniob

phibuniob
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 21 grudzień 2017 - 21:37

Światłowód to niestety w dalszym ciągu melodia przyszłości. Nie wszędzie ta technologia jest dostępna.
Zorientowałem się, że pokój wypełniła bezsilność, cicho i bezszelestnie jak woda

#5 borny

borny
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 25 lipiec 2018 - 12:35

Ja dopiero światłowód mam od 2 miesięcy, ale muszę przyznać, że odkąd go mam korzystanie z internetu jest o wiele przyjemniejsze. Korzystam ze światłowodu INEA

#6 DziadekGrzes

DziadekGrzes
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 08 październik 2018 - 18:20

Ja też mam od jakiegoś czasu światłowód i już nie zamieniłbym na nic innego

#7 Zosiek

Zosiek
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 12 marzec 2019 - 15:40

Mam nadzieję, że jest to zaufana oferta. Potrzebuję czegoś takiego na już.
Dajcie mi używaną Biblię, a myślę, że potrafię wam określić człowieka po miejscach, które są poznaczone brudem poszukujących palców".

#8 Aksi

Aksi
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 10 maj 2019 - 11:43

Moim zdaniem FTTH nie jest już melodią przyszłości. Również podzielam zdanie, że korzystanie z sieci stało się przyjemniejsze. Światłowód to najlepsze medium transmisyjne, sam korzystam od kilku miesięcy i jestem bardzo zadowolony. Jeśli mogę polecić dostawce to wrzucam tutaj link https://telkab.pl/ jest sporo fajnych pakietów i możecie sobie wybrać który wam odpowiada :)

Edytowanie przez Aksi, 10 maj 2019 - 11:45 .

#9 klaczarek

klaczarek
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 15 maj 2019 - 08:05

Do mojego domu nareszcie podciągneli światłowód, myślałem że to nigdy nie nastanie

Edytowanie przez klaczarek, 29 maj 2019 - 07:36 .

#10 qbablack

qbablack
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 11 czerwiec 2019 - 17:31

Ja od miesiąca mam światłowód i jest duża róznica w porównaniu do internetu radiowego

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)