Skocz do zawartości

PES 2011

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
34 odpowiedzi w tym temacie

#31 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 28 listopad 2010 - 12:41

Musisz się przyzwyczaić ,że PES na ps2 jest okrojony względem konsol nowszej generacji.

#32 jacusinski

jacusinski
  • Użytkownicy
  • 56 Postów:

Wysłany 23 luty 2011 - 21:16

Z przykraścia stwerdzam ze Pro Evo 2011 na PS3 to dramat w 3 aktach. Pilkarze biegaja jak kurczaki bez glowy; staja i tepo patrza jak pilka przelatuje metr obok nich. Podania 360 stopni urachamiaja sie tylko w momencie kiedy nie ma w poblizu zadnego zawodnika. Gralem przeciwko CPU na najwyzszym poziomie i 3 mecze zakonczyly sie wynikiem 0-0. Dodam ze powinienem chociaz przegrac bo gralem fatalnie, a kiedy doszedlem do czystych sytuacji strzeleckich moi zawodnicy strzelali Panu Bogu w okno z najblizszych odleglosci przy uzyciu najmniejszej sily... 5 minut musialem dochodzic do tego jak wprowadzic na boisko swiezych zawodnikow. Tryb online mi nie dziala (nic nowego, przestal mi dzialac w poprzedniej czesci jak zmienilem dostawce internetu i zaczalem korzystac z routera; oczywiscie porty mam pootwierane a przyczyny tej dysfunkcji wciaz pozostaja dla mnie tajemnica...) Zarzadzanie druzyna jest mozliwie najmniej intuicyjne. Menu jest beznadziejne. Jedyne zalety jakich sei dopatrzylem twarze zawodnikow i tricki. Wracam grac w Fife i czekam na powrot Pro Evo.

#33 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 23 luty 2011 - 22:51

jacusinski, o 23 luty 2011 - 21:16 , napisał:

Z przykraścia stwerdzam ze Pro Evo 2011 na PS3 to dramat w 3 aktach. Pilkarze biegaja jak kurczaki bez glowy; staja i tepo patrza jak pilka przelatuje metr obok nich. Podania 360 stopni urachamiaja sie tylko w momencie kiedy nie ma w poblizu zadnego zawodnika.

AMEN.
Dodaj obrazek

#34 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 12 marzec 2011 - 14:59

Trochę w to cudo pograłem na PC i stwierdzam, że pes schodzi powoli na psy...
To nie to samo co kiedyś, większość strzelanych bramek to przypadek, zawodnicy biegają jak w smole,
zabieg z podaniami ala fifa kompletnie nie trafiony, spalone Oo matko boska grać się przez nie nie da.

Zaprawdę...
Zepsuli moją jedyną i ukochaną pozycję, w którą zagrywałem się zawsze z uśmiechem i wypiekami na twarzy, od niepamiętnych czasów ISS pro na psx'a... a teraz...
Oczywiście nie każda część była jakaś rewelacyjna, trafiały się dziwne przypałowe wpadki, ala one-two pass shoot score, przerzuty z kosmosu i gol, schemat podania w pole karne i gol... wrzutka z narożnika na zawodnika ze wzrostem 1,6m przy obronie 1,9m i gole ze szczupaka (Martins, Recoba :*) ale obecnie to przebili wszystko. To już nie to samo, za dużo naleciałości z fify o zgrozo :/ obie pozycje strasznie są zbliżone, tak więc nawet i wojenki co lepsze już nie będą takie same jak kiedyś, nie będzie funu w obrzucaniu się mięsem xD :D
Dodaj obrazek

#35 kajaint

kajaint
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 25 luty 2020 - 18:18

czesc

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)