Skocz do zawartości

NFS : Hot Pursuit

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
43 odpowiedzi w tym temacie

#31 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 29 październik 2010 - 16:59

Jak dla mnie to nowy NFS przypomina TDU pod względem szaty graficznej a raczej jej stylu.

Jeżeli chodzi o samą grę to zapowiada się ciekawie. Ostatnio posucha jeżeli chodzi o dobre gry wyścigowe i mam nadzieje ze nowy NFS to zmieni :)

Dodaj obrazek

#32 simian raticus

simian raticus
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 29 październik 2010 - 21:17

Pojazd POlicyjny gna niczym straż miejska do chłopaka nie pijącego piwka, a siedzącego na ławce i każąca mu podnosić papierek po czipsach, których nie jadł, bo chips'ów nie jada PO prostu . . .

Dodaj obrazek
Pobajerzymy? Poczatujemy? Poknurzymy?

PSN ID : kaskojakajmra997

Podewiańcimy? Pogłówkujemy? PoBREJNujemy?

#33 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 29 październik 2010 - 21:38

Idz stad.
Gralem w demo i generalnie nie jest zle, ale do Burnout Paradise graficznie mu daleko, co jest lekko absurdalne.. Samochody dosyc mocno 'plywaja' przy zakretach, ale mozna sie przyzwyczaic. Cale szczescie gra nie 'chrupie', no ale chodzi w 30fps..
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#34 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 30 październik 2010 - 19:37

Zobacz postkidman64, o 29 październik 2010 - 21:38 , napisał:

Gralem w demo i generalnie nie jest zle, ale do Burnout Paradise graficznie mu daleko,

Nie przesadzaj. W obu grach grafika stoi na niezłym poziomie.

Mnie trochę odrzucił pomysł EA ,jakoby trzeba mieć znajomego ,żeby być uciekinierem w demie ,a nie policjantem.

#35 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 02 listopad 2010 - 17:10

Z tą grafiką to poczekajmy na pełną - nie raz już się zdarzało, że była znaczna poprawa. Mi tam grafika się podoba, modele aut są bardzo fajne, a Nissan 370z w obu wersjach to tragedia :icon_t_lol:
Dodaj obrazek

#36 Aquanox

Aquanox
  • Użytkownicy
  • 2507 Postów:

Wysłany 06 listopad 2010 - 12:27

Zobacz postsimian raticus, o 29 październik 2010 - 21:17 , napisał:

Pojazd POlicyjny gna niczym straż miejska do chłopaka nie pijącego piwka, a siedzącego na ławce i każąca mu podnosić papierek po czipsach, których nie jadł, bo chips'ów nie jada PO prostu . . .

-jesteś idiotą, wybacz.
--------------------------------------------

NFS HP wg mnie prezentuje się nieźle, ale też nie jakoś uber-rewelacyjnie.
Pół NFS, pół Burnout - nie każdemu pasuje to połączenie.

#37 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 09 listopad 2010 - 19:34

IGN UK dał aż 9.0, rzadko się zgadzam z ich ocenami, ale póki co wszystko wskazuje, że sobie NFS HP sprawię... jak już nieco cena spadnie ;)

Dodaj obrazek

#38 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 21 listopad 2010 - 21:30

Spędziłem dzisiaj prawie 9h przy tej grze i muszę powiedzieć że już dawno mnie tak nic nie wciągnęło! Dwie rzeczy mi się nie podobają, kamera zza samochodu, trochę za nisko i za blisko samochodu i to ze cywilne samochody jadące z naprzeciwka się zatrzymują na nasz widok nie wiadomo po co...

Przy jakimś większym zamieszaniu zdarzyło mi się że niesłusznie zaliczyłem crash'a bądź też i nie, ale wg. mnie gra jest bardzo dobra. Już dzisiaj nie mam siły żeby więcej grać ale na pewno jutro lub pojutrze powrócę do tego tytułu!

Dodaj obrazek

#39 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 21 listopad 2010 - 22:45

Skoro grałeś 9h i jeszcze jej nie skończyłeś to znaczy ,że tytuł nie jest na 2 wieczory ,co jest dużym plusem. Ostatnio długich gier jak na lekarstwo.

#40 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 22 listopad 2010 - 15:54

Największym plusem jest to że wyścigi są długie, po 15-20km (sprinty nie na okrążenia jak to ma miejsce w innych racerach) i pomimo tego że trasy się powtarzają są w różnych porach dnia i nocy z różnych stron, w deszczu, na mokrej nawierzchni lub po suchym przez co nie ma efektu monotonii.

Mnie ten nfs bardzo wciągną. Jeszcze gdyby równie dobrze grało się na kierownicy to już w ogóle byłbym zachwycony :)

Dodaj obrazek

#41 michu123

michu123
  • GoodFellas
  • 1167 Postów:

Wysłany 24 listopad 2010 - 20:29

Gra jest po prostu W CH*J MIODNA!!!! Syndrom "kolejnego wyścigu" występuje od włączenia gry do koniecznego zmuszenia się by ją wyłączyć. Model jazdy idealnie pasuje do tej gry. Absolutnie kocham tą grę i frajdę jaka z niej płynie.
Dodaj obrazek

#42 sasgabi

sasgabi
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 17 sierpień 2017 - 21:15

prezentuje sie nieźle, uwielbiam serie hot pursuit

#43 Macia

Macia
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 25 wrzesień 2017 - 15:54

Mam tak samo jak Ty. Muszę powiedzieć, że nie wiem jak to wszystko nazwać. Dodatkowo ciekawi mnie, ile jest takich osób jak My.
w ciszy koło czwartej nad ranem słyszałem, jak powoli rosną korzenie samotności

#44 olka91

olka91
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 12 listopad 2017 - 14:53

Calkiem dobra arcade scigalka ;)

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)