Skocz do zawartości

Jaki TV do PS3?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
790 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kamol3

Kamol3
  • Użytkownicy
  • 125 Postów:

Wysłany 22 październik 2006 - 10:57

Witam :!: Czy ten TV http://www.allegro.p..._hdmi_raty.html bedzie dobry zeby w przyszłości czyli w dniu premiery europejskiej podłączyć pod niego PS3 :?: a może opłaca sie poczekać aż do marca i kupić TV i konsole od razu bo mogą być te TV tańsze :?:

#2 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 22 październik 2006 - 11:25

bedzie dobry - tzn. nie wykorzystasz calej mocy ps3 (makymalnej rozdzielczosci) ale i tak bedzie widac olbrzymia roznice z stv. mimo to warto poczekac, na razie praktycznie nie ma przekazu normalnych tv (nka wiecej piszczy niz naprawde nadaje w hdtv), a tv powinny staniec ;]

#3 Kamol3

Kamol3
  • Użytkownicy
  • 125 Postów:

Wysłany 22 październik 2006 - 12:06

Aktualnie posiadam taki TV http://www.mfe.pl/in...a...=7324&IDP=2 Czy on bedzie dobr pod PS3 :?:

#4 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 22 październik 2006 - 12:24

zla rozdzielczosc, wiec obraz bedzie skalowany. jak bardzo wplynie to na jakosc zalezy od jakosc scalera, ale sadzac po klasie tv to roznica nie bedzie duza :) czyli sie nadaje.

#5 maverik

maverik
  • Użytkownicy
  • 713 Postów:

Wysłany 29 październik 2006 - 20:56

na kazdym da sie grac :D no moze na czarno bialym zle sie gra

#6 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 29 październik 2006 - 22:35

maverik napisał:

na kazdym da sie grac :D no moze na czarno bialym zle sie gra
tyle ze pytanie nie bylo czy da sie grac, tylko jaka bedzie jakosc :roll:

#7 zaber1985

zaber1985
  • Nowy
  • 12 Postów:

Wysłany 30 październik 2006 - 14:11

A wiec jaki z dostepnych telewizorów jest najlepszy pod ps3 , prosze o linka :wink:

#8 Jacobss

Jacobss
  • Nowy
  • 161 Postów:

Wysłany 30 październik 2006 - 16:28

zaber1985 napisał:

A wiec jaki z dostepnych telewizorów jest najlepszy pod ps3 , prosze o linka :wink:
Hehe :), proszę o to jeden z telewizorów najlepszych pod PS3. Rozdziałka 1080p :twisted: http://www.hoopla.pl...oducts_id/15189
Musiałbym chyba z pół roku oszczędzać na taki TV.

#9 abradab75

abradab75
  • Nowy
  • 9 Postów:

Wysłany 30 październik 2006 - 18:38

należy też pamiętać aby wziąć pod uwagę wielkośc pomieszczenia (pokoju)

a aby wykorzystać pełną omc PS3 "wystarczy" telewizor z Full HD (1080i lub 1080p) a że do zanim ps3 zagości na tym kontynencie jeszcze trochę poczekamy to i nie warto się spieszyć z zakupem telewizora HD (znacząco stanieją)

#10 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 30 październik 2006 - 20:14

juz teraz full hdtv 1080p 30" mozna kupic za ok. 6000 zl, i to calkiem innej jakosci. inna sprawa czy przy tylu calach w ogole widac roznice :P

#11 maverik

maverik
  • Użytkownicy
  • 713 Postów:

Wysłany 30 październik 2006 - 20:49

zaber1985 napisał:

wiesz ja mam jakis telewizor LG stary jak świat kolorowy dzwięk stereo i mi wystarczy a ja ps3 niekupie bo ja nielubie zabardzo grac :) od czasu do czasu

#12 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 30 październik 2006 - 23:13

maverik napisał:

zaber1985 napisał:

wiesz ja mam jakis telewizor LG stary jak świat kolorowy dzwięk stereo i mi wystarczy a ja ps3 niekupie bo ja nielubie zabardzo grac :) od czasu do czasu
a jaki to ma zwiazek z tematem? :? ze ty nie lubisz grac i ze ty nie wiesz co to znaczy jakosc obrazu to autora raczej nie obchodzi :P

#13 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 31 październik 2006 - 12:00

deadeye napisał:

a jaki to ma zwiazek z tematem? :? ze ty nie lubisz grac i ze ty nie wiesz co to znaczy jakosc obrazu to autora raczej nie obchodzi :P
A jaki związek ma twój post? Prostowanie użytkowników zostaw moderatorom.
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#14 abradab75

abradab75
  • Nowy
  • 9 Postów:

Wysłany 01 listopad 2006 - 08:45

laki napisał:

A jaki związek ma twój post? Prostowanie użytkowników zostaw moderatorom.

udzielasz rad a sam tak robisz...

....Bo jest moderatorem?, bo zwraca uwagę? bo Ty też musiałeś odpowiedzieć nic nie wnosząc? - iniemamocny

#15 Shantriel_Galaerivel

Shantriel_Galaerivel
  • Nowy
  • 92 Postów:
  • Interests:Konsola & ASG

Wysłany 19 grudzień 2006 - 17:15

A prosił bym o jakieś screeny, zdjęcia itp. Z gier z PS3 odpalonych na tradycyjnym CRT.

Pzdr. S_G 8)

#16 Caireth

Caireth
  • Nowy
  • 27 Postów:
  • Interests:gry ksiazki fantastyka taniec

Wysłany 25 styczeń 2007 - 11:05

zastanawia mnie czy beda telewizory(badz czy juz sa) w standardowym formacie tj. 4:3 w full hd bo do takiego jestem przyzwyczajony i jakos nie za bardzo przypadaja mi do gustu tv typu 16:9

#17 lukaszlew77

lukaszlew77
  • Nowy
  • 190 Postów:

Wysłany 25 styczeń 2007 - 12:58

Caireth napisał:

zastanawia mnie czy beda telewizory(badz czy juz sa) w standardowym formacie tj. 4:3 w full hd bo do takiego jestem przyzwyczajony i jakos nie za bardzo przypadaja mi do gustu tv typu 16:9

Nie wyjdą, ponieważ:

a)Wszystkie nowe filmy robione są w formacie 16:9
b)Rozdzielczość HD to 1920x1080, a ona ma własnie format 16:9

#18 Ralphie

Ralphie
  • Nowy
  • 67 Postów:
  • Interests:książki, podróże, games, Internet, "Rodzina Soprano".

Wysłany 30 styczeń 2007 - 17:44

Mój tv:

PANASONIC TX-29PS12P 29'' 100Hz 4:3 Quintrix

Dodaj obrazek

Może nie wyciągnie całej mocy z PS3 ale i co z tego i tak da się grać na poziomie 8)

pzdr

#19 mazur321

mazur321
  • Użytkownicy
  • 240 Postów:

Wysłany 30 styczeń 2007 - 18:34

Nie lepiej bedzie na monitorze? bo ten TV chyba nie obsluguje rozdzialek HD?
Pozdrawiam
Caireth: Moj miastowy jestes :) tez jestem z nowej soli :]
Pozdrawiam
Powiem tak nie jest to HIT ani kaszanka poprostu dobry tytol!! a co do grafiki do wszytkie gry
oprocz od sony, crysisa i CoD4 nie sa next genowe!!!! - Kuba, ps3site.pl

#20 kylix111

kylix111
  • Nowy
  • 313 Postów:

Wysłany 30 styczeń 2007 - 19:32

Ralphie napisał:

Mój tv:

PANASONIC TX-29PS12P 29'' 100Hz 4:3 Quintrix

Dodaj obrazek

Może nie wyciągnie całej mocy z PS3 ale i co z tego i tak da się grać na poziomie 8)

pzdr

a mówiłeś ze jesteś taki kasiasty :D gdybyś sprzedał ten tv, i kase na ps3 przeznaczył na kupno x36o to powinno wystarczyć na jakieś lcd no bo gra w 480p z ps3 to śmiech na sali

#21 Ralphie

Ralphie
  • Nowy
  • 67 Postów:

Wysłany 30 styczeń 2007 - 19:40

Z góry zaznaczam że bardzo :lol: się przejmuję "obiektywnymi" wypowiedziami moich przyjaciół analfabety mazura i kylixa :lol: :lol: :lol: :lol:

Na innym forum rozmawialem z gościem mającym prawie identyczny model i ps3 kupione na allegro powiedzial że jest extra i widowiskowo.

Bo potencjał tkwi w maszynce a nie w tv, ktore swoją droga (moj panasonic) nie jest kiepskie.

I pokaz mi gdzie napisalem kylix ze jestem "kasiasty". Musisz byc niedorozwiniety zeby na forum rzucac tak idiotycznymi tekstami.

#22 kylix111

kylix111
  • Nowy
  • 313 Postów:

Wysłany 30 styczeń 2007 - 19:48

ok ralphie jak tam chcesz tylko szkoda marnować ps3 na takiego grata

#23 Ralphie

Ralphie
  • Nowy
  • 67 Postów:

Wysłany 30 styczeń 2007 - 19:53

kylix111 napisał:

ok ralphie jak tam chcesz tylko szkoda marnować ps3 na takiego grata

Nawet jakby sprawdziły się twoje przepowiednie chłopczyku zamieniłbym się telewizorami ze starymi (dadzą się namówic) którzy w pokoju mają Sony KDL-32S2510 (hd ready) a im to wisi bo prawie wcale nie oglądają.
Więc nie dogadasz mi choćbyś nie wiem jak bardzo chciał :D

#24 mazur321

mazur321
  • Użytkownicy
  • 240 Postów:

Wysłany 30 styczeń 2007 - 21:39

Ralphie widze ze jestes bardzo aroganckim gnojem, to ze w innym temacie toczy sie klotnia a ja sie grzecznie pytam czy gra na monitorze nie bedzie lepsza, ty mi odpowiadasz "...analfabeta mazura", bo sie pomylilem i raptem napisalem "chcem". Wiesz co czlowieku rece przy tobie opadaja. Pozatym jak dziecku z mozambiku zapuscisz PSX na 14 calowym czarnobialym telewizorku to tez powie ze zajebiste. Pozatym popatrz na racjonalnosc twoich wypowiedzi wdg ciebie na tym tv bedzie mega jakosc a tak naprawde mimo ze wszyscy wiedza ze lepiej juz grac na monitorze CRT to ty bedziesz sie upieral przy swoim. I wez idz se zamien ze starymi na sony bravia, i wiesz co tez sie zamienie swoim bmw z4 na pagani zonde mojego ojca. Pozdrawiam
Powiem tak nie jest to HIT ani kaszanka poprostu dobry tytol!! a co do grafiki do wszytkie gry

#25 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 30 styczeń 2007 - 22:13

W temacie TV do Ps3 to mysle ze na dzien dzisiejszy TV LCD czy PLAZMY obslugujace FULL HD nie oplaca sie kupowac z prozaicznego powodu... sa po prostu za drogie. I z ich zakupem warto poczekac do konca tego roku lub do przyszlego.

Na dzien dzisiejszy polecam LCD HD READY, ale nie jakies badziewie z promocji Tesco czy MM (Grundig, LG czy podobny shit). Lepiej dolozyc troszke wiecej kasy i kupic dobry LCD obslugujacy 720i/720p/1080i z HDMI lub w najgorszym przypadku Componentem lub DVI.

Osobiscie polecam na dzien dzisiejszy z wlasnego doswiadczenia i "posiadania" :

- do salonu LCD SONY BRAVIA 40u2000 HD READY
- a jesli ktos ma mały pokoj LCD SONY BRAVIA 20s2020 HD READY (20 cali + widescreen + 1080i + DVB-T + SRS TruSurround XT + HDMI). Mały potwór jak dla mnie za przystępna cene :twisted: .

No i w koncu co SONY to SONY :wink: . Kompatybilnosc TV z PS3 (a na razie z PS2) idealna i gwarantowana :!:

PS. Niektore LCD Samsunga rowniez sa dobre i warte polecenia.
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#26 Ralphie

Ralphie
  • Nowy
  • 67 Postów:

Wysłany 31 styczeń 2007 - 08:37

mazur321 napisał:

jestes bardzo aroganckim gnojem

Banowałbym taką chołote.

#27 mazur321

mazur321
  • Użytkownicy
  • 240 Postów:

Wysłany 31 styczeń 2007 - 10:50

Trzeba przyznac ze telewizory Sony Bravia to naprawde niezly sprzecior, ale jeszcze Samsungi to niezle maszynki, np maja specjalne tryby wlasnie do grania. Ale mysle ze poki co kupowanie FullHD mija sie z celem, nie ma raczej tak duzo wybrednych osob aby miec taka rozdzielczosc, poniewaz mysle ze 720p jest w pelni satysfakcjonujaca, pozatym poki co nierozwinela sie zbytnio w polsce telewizja HD wiec mozna troszke dac na wstrzymanie. Pozdrawiam

ps> Ralphie daruj se, sam zaczynasz a potem placzesz, a wszystko o moj glupi blad, ja sam moge sie z ciebie smiac ze nie umiesz wstawic obrazka do podpisu tylko sie pytasz chamsko na forum, a wystarzy google.

#28 stefanol

stefanol
  • Moderatorzy
  • 1993 Postów:
  • Interests:Kobiety, granie, programowanie, technologie internetowe, muzyka (rap, jazz).

Wysłany 31 styczeń 2007 - 11:04

mazur321 napisał:

Trzeba przyznac ze telewizory Sony Bravia to naprawde niezly sprzecior, ale jeszcze Samsungi to niezle maszynki, np maja specjalne tryby wlasnie do grania. Ale mysle ze poki co kupowanie FullHD mija sie z celem, nie ma raczej tak duzo wybrednych osob aby miec taka rozdzielczosc, poniewaz mysle ze 720p jest w pelni satysfakcjonujaca, pozatym poki co nierozwinela sie zbytnio w polsce telewizja HD wiec mozna troszke dac na wstrzymanie. Pozdrawiam

hm. ok. kupisz teraz dobre tv 720p. Kiedy go zmienisz? za rok, dwa? wątpię. Lepiej dołożyć teraz więcej, i mieć produkt na przyszłość.
SCPH-70004 V12 + HDCombo + Crystal Chip 2.0 SLE @ FW34 rev.2 + Logitech Cordless Action Controller + Singstar + MC 8MB + MC 1Mb

DS Lite Onyx Black + M3 DS Real Perfect Bundle + Kingston 2GB
------------------------------------------------------------------------------------------

#29 martix

martix
  • Użytkownicy
  • 108 Postów:

Wysłany 31 styczeń 2007 - 11:08

Mam dwa monitory LCD i i lekko uszkodzony CRT 17 calowe. Na którym będzie lepiej wyglądał obraz z konsoli. Drugie to czy mając podłączony LCD do kompa mogę podłączyć także do ps3 (mam dwa wyjścia dvi i d-sub w monitorze, pierwsze wolne a drugie podlączone do kompa). Chodzi mi oto czy można mieć na raz podłączone: kompa i konsole.
AMD Athlon 2000+ Thoroughbred-B, ECS L7VTA, ddr 256 Nanya, NVIDIA GeForce 4 MX 440 64 MB, Seagate Barracuda 120 GB 7200, 3 napędy: CD Asus, CD-R/RW LG, DVD-R/RW Liteo, monitor-Samsung 173P Plus -- w planach ps3/x360 --

#30 XMati

XMati
  • Nowy
  • 99 Postów:

Wysłany 31 styczeń 2007 - 13:04

Ralphie napisał:

Bo potencjał tkwi w maszynce a nie w tv, ktore swoją droga (moj panasonic) nie jest kiepskie.

Powiedz mi, czy lepiej grałoby Ci się na 50 calowym TV czy 23 ? Także nie mów mi tu że tv nie ma większego znaczenia :)

Ludzie nie kupujcie zwykłych LCDków !!!!! Te ******** wogule nie mają czerni, jeśli już to najnowsze Sony lub Panasonic, ja polecam Plazmy albo 3LCD.

Między 1080 a 720 nie zobaczymy większej różnicy, ponieważ musielibyśmy siedzieć około 1 metra od tv (mówie to o około 55") Różnice między 720 a 1080 widać dopiero w najnowszych TV które mają 103" (hehehe kto to wymyślił i jaki trzeba mieć pokój żeby wsadzić ten telewizor)
Jeśli już to kupujcie HD Ready (minimum 42") byle nie LCD. Na starszych modelach wogule nie ma czerni i w czasie gdy jest jakiś większy ruch robią się ogromne mazy. Jeśli ktoś ma kase przeznaczoną na TV to zapraszam do mnie chętnie pomoge :)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)