Skocz do zawartości

Jaki TV do PS3?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
790 odpowiedzi w tym temacie

#31 mazur321

mazur321
  • Użytkownicy
  • 240 Postów:

Wysłany 31 styczeń 2007 - 13:34

Wiecie jeszcze wam powiem ze projektor naprawde niezle sie sprawuje i np nawet taki 103" tv wymięka. Lookajcie na ten screen

Dodaj obrazek
Powiem tak nie jest to HIT ani kaszanka poprostu dobry tytol!! a co do grafiki do wszytkie gry
oprocz od sony, crysisa i CoD4 nie sa next genowe!!!! - Kuba, ps3site.pl

#32 lukaszlew77

lukaszlew77
  • Nowy
  • 190 Postów:

Wysłany 31 styczeń 2007 - 14:25

No ale niestety trzeba mieć dobrzez zaciemniony pokój, albo grać tylko w nocy, bo w dzień taka gra nie ma sensu.

#33 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 31 styczeń 2007 - 17:02

[/quote] Ludzie nie kupujcie zwykłych LCDków !!!!! Te ******** wogule nie mają czerni, jeśli już to najnowsze Sony lub Panasonic, ja polecam Plazmy albo 3LCD.
Jeśli już to kupujcie HD Ready (minimum 42") byle nie LCD. Na starszych modelach wogule nie ma czerni i w czasie gdy jest jakiś większy ruch robią się ogromne mazy. Jeśli ktoś ma kase przeznaczoną na TV to zapraszam do mnie chętnie pomoge :)[/quote]

Tu sie z Toba zgodze. Tez nie polecam kupowania jakis badziewnych LCd z promocji w supermarketach :lol: . Szkoda kasy.

Polecasz plazmy i 3LCd tez polecam ale... no wlasnie sie ale mysle bardzo wazne dla wiekszosci osob. Cena... Dobre i bardzo dobre pfirmowe plazmy i 3lcd (SONY, PANASONIC) kosztuja ogromne sumy - od 15000 do 40000 zl.

Co do czerni w LCD to rowniez sie zgodze z Twoja opinia. Wiekszosc nie ma czerni tylko szarosc i obraz tak jak piszesz rozmazuje sie przy dynamicznym obrazie :( . Dlatego proponuje zakup LCD SONY z serii BRAVIA lub Samsunga.
Samsunga nie mialem wiec z wlasnego doswiadczenia nie moge nic napisac - polecam jedynie z obserwacji w sklepach i opinii uzytkownikow.
Co do SONY BRAVIA moge wiecej cos napisac... posiadam 2 takie LCD : jeden 20 calowy serii S natoniast 2 w salonie rodziców 40 calowy serii U.
W obu czern wyglada naprawde jak czern dzieki zastosowaniu jakiegos specjalnego systemu wymyslonego przez SONY. Obraz jest ostry i stabilny ogladajac filmy z DVD czy programy cyfrowe z satelity (wiadomo ze przy analogowym obrazie lub starych filmach z lat 40-70 obraz jest rozmyty i troszke dziadowski). Natomiast oba LCD rozwijaja skrzydla i pokazuja swoja moc przy programach i filmach w HD :twisted: - obraz wtedy jest niesamowitej jakosci, ostry z pieknymi barwami... po prostu cudo ( i to w rozdzielczosci 720p).
Wiec szczerze moge polecic oba TV wg. mnie sa idealne do grania w gry na current-genach (sprawdzalem PS2 podlaczone kablem component), next-genach (wejscie HDMI), ogladania filmow DVD i programow oraz filmow HD.

Ps. Jesli ktos bedzie zainteresowany to moge przetestowac oba telewizory przy polaczeniu z PS3 (jakos pod koniec marca lub zaraz na poczatku kwietnia) i podzielic sie tu na forum swoimi wnioskami.

Pozdrawiam
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#34 rdomaradzki

rdomaradzki
  • Nowy
  • 23 Postów:

Wysłany 31 styczeń 2007 - 20:13

Taki TV będzie dobry do ps3 http://www.allegro.p...h_gwar_pol.html?? będzie duża różnica w jakości obrazu niż na Fullhd???

#35 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 01 luty 2007 - 08:51

rdomaradzki napisał:

Taki TV będzie dobry do ps3 http://www.allegro.p...h_gwar_pol.html?? będzie duża różnica w jakości obrazu niż na Fullhd???
Marny... To nawet nie jest HD, czyli 1280x720. Za taką cenę znajdziesz coś ciekawszego.
Dodaj obrazek
PS2 V3 & V9 SS | NA | FMCB 1.8 | LE v4.40 | HDL 0.8c | SMS 2.9.4 PL
PSP-1000 TA-081 | 5.00-6 M33

#36 lukaszlew77

lukaszlew77
  • Nowy
  • 190 Postów:

Wysłany 01 luty 2007 - 09:13

emcepl napisał:

rdomaradzki napisał:

Marny... To nawet nie jest HD, czyli 1280x720. Za taką cenę znajdziesz coś ciekawszego.

Paradoksalne jest to, że mimo rozdzielczośći 1024x768 obłsuguje on 720p i 1080i, no cóż rózne rzeczy się zdarzają...

A miałem okazję zobaczyć materiał 720p na podobnej plaźmie(tylko, żę Samsunga) i obraz był ładniejszy niż obok na LCD.

http://www.allegro.p...wa_gratis_.html był to chyba taki model, a obok stał taki LCD: http://www.allegro.p...zl_le40m71.html , więc nie był to żaden syf.

Ogólnie plazmy mają dużo lepszą głębie kolorów, lepszą czerń i dynamikę obrazu. Wadą jest ich dość niska rozdzielczość i w stosunku do niej cena.

#37 stefanol

stefanol
  • Moderatorzy
  • 1993 Postów:
  • Interests:Kobiety, granie, programowanie, technologie internetowe, muzyka (rap, jazz).

Wysłany 01 luty 2007 - 10:48

Ja kupiłem (tzn. nie ja, tylko moi rodzice :lol:) taki telewizor z rok temu
http://www.capslock...._42px3rva/14449.

Teoretycznie przyjmuje pełen zakres rozdzielczości (no, tyle że je skaluje do 480p). Rodzice uznali, że zanim wyższe rozdzielczości na dobre zagoszczą, to i tak się zmieni TV (nie wiadomo kiedy zresztą plazma się wypali).

Filmy DVD i kablówka na tym TV wyglądają przepięknie - porównywałem z wieloma telewizorami, i tu jest naprawdę głęboki, czysty, z idealnymi kolorami obraz.

Niestety X-a nie mam, więc nie wiem jak by wyglądała wyższa rozdzielczość.
SCPH-70004 V12 + HDCombo + Crystal Chip 2.0 SLE @ FW34 rev.2 + Logitech Cordless Action Controller + Singstar + MC 8MB + MC 1Mb

DS Lite Onyx Black + M3 DS Real Perfect Bundle + Kingston 2GB
------------------------------------------------------------------------------------------

#38 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 01 luty 2007 - 11:49

Troszke sie rozpisalem kilka postow wyzej o TV SONY ktore mam w domu ale nie zdazylem wstawic ich zdjec. Wiec robie to teraz :wink:

Ten telewizor jest w salonie moich rodzicow : http://www.allegro.p...kdl40u2000.html

A ten mały ale potwór jest u mnie podlaczony do Ps2 (na razie do konca marca :twisted: ) : http://www.lcd-compa...2020-Bravia.htm
Nie moglem znalezc zdjecia mojego czarnego TV wiec wstawiam zdjecie srebrnego modelu.
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2

#39 Ralphie

Ralphie
  • Nowy
  • 67 Postów:
  • Interests:książki, podróże, games, Internet, "Rodzina Soprano".

Wysłany 01 luty 2007 - 12:24

dmlakers1 napisał:

Troszke sie rozpisalem kilka postow wyzej o TV SONY ktore mam w domu ale nie zdazylem wstawic ich zdjec. Wiec robie to teraz :wink:

Ten telewizor jest w salonie moich rodzicow : http://www.allegro.p...kdl40u2000.html

A ten mały ale potwór jest u mnie podlaczony do Ps2 (na razie do konca marca :twisted: ) : http://www.lcd-compa...2020-Bravia.htm
Nie moglem znalezc zdjecia mojego czarnego TV wiec wstawiam zdjecie srebrnego modelu.

A czemu nie real foto?

#40 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:

Wysłany 01 luty 2007 - 12:37

Ralphie napisał:

A czemu nie real foto?

Moge zrobic specjalnie dla ciebie - czemu nie. Ale uprzedzam ze beda to fotki robione telefonem wiec w bardzo słabej jakości. Dlatego wolałem wstawic fotki z netu wraz ze specyfikacja techniczna (ktora moze pomoże innym w podjeciu decyzji o zakupie) :twisted: .

A moze masz chcesz przyjechac do mnie i samemu zobaczyc u mnie te telewizory??

Pozdrawiam

#41 Shantriel_Galaerivel

Shantriel_Galaerivel
  • Nowy
  • 92 Postów:
  • Interests:Konsola & ASG

Wysłany 02 luty 2007 - 16:54

Mam bardzo pilne pytanko :

Czy ten TV jest godny tej ceny ? Mam możliwośc zakupic go w takiej cenie w pobliskim sklepie. Tylko czy sie opłaca ?

Click Click

Pzdr. S_G 8) [/url]

#42 XMati

XMati
  • Nowy
  • 99 Postów:

Wysłany 02 luty 2007 - 18:18

Nie bardzo, jak pisałem wcześniej starsze LCD mają 0 czerni.

Proponuje forum http://hdtv.home.pl/index.php?act=idx tu dowiesz się wszystkiego :)

#43 kylix111

kylix111
  • Nowy
  • 313 Postów:

Wysłany 02 luty 2007 - 18:25

XMati napisał:

Nie bardzo, jak pisałem wcześniej starsze LCD mają 0 czerni.

Proponuje forum http://hdtv.home.pl/index.php?act=idx tu dowiesz się wszystkiego :)

na tym forum jest dużo dziwnych opini i lepiej nie zawsze sie nimi sugerować aczkolwiek jest tam pare osób, głównie włascicieli sklepów którzy potrafją cos podpowiedzieć

#44 Shantriel_Galaerivel

Shantriel_Galaerivel
  • Nowy
  • 92 Postów:

Wysłany 02 luty 2007 - 18:25

Ale mowa też tutaj o granicy rozsądku, jeśli wydam za dużo na TV nie będzie mnie stac na PS3.

A do tego nie ma żadnego opisu na tamtym forum odnośnie tego TV.

Pzdr. S_G 8)

#45 XMati

XMati
  • Nowy
  • 99 Postów:

Wysłany 02 luty 2007 - 21:56

A co za problem zapytać ? Oni dokładnie wypiszą ci + i - tego telewizora jeśli nie ma tam zajrzyj tutaj :) : http://hdtv.com.pl/

#46 MGS4

MGS4
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 02 luty 2007 - 22:30

:) Czytałem na stonie www.laki.pl że .zaden z telewizorow Sony na dzień dzisiejszy nie wyświetla pełnego 100% 1080p !!!!!![/list]

#47 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:

Wysłany 02 luty 2007 - 23:24

[quote=MGS4]:) Czytałem na stonie www.laki.pl że .zaden z telewizorow Sony na dzień dzisiejszy nie wyświetla pełnego 100% 1080p !!!!!![list]

Gdzie ty takie głupoty przeczytales?? Bo chyba nie na stronie o damskich ciuchach i jakis tkaninach :lol: - a to sie wyswietla pod linkiem jaki podales :lol: :lol: .

Z mojej wiedzy sa modele SONY wyswietlajace FULL HD 1080p np.: modele serii X : KDL-52X2000, KDL-40X2000 czy serii W np.: KDL-40W2000.

Wiec na drugi raz poszukaj bardziej wiarygodnych źródeł wiedzy :wink:

#48 kylix111

kylix111
  • Nowy
  • 313 Postów:

Wysłany 02 luty 2007 - 23:28

dmlakers1 nabrałes sie na takie rzeczy, gosciu robi sobie seo po prostu

#49 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:

Wysłany 03 luty 2007 - 00:25

kylix111 napisał:

dmlakers1 nabrałes sie na takie rzeczy, gosciu robi sobie seo po prostu

Jaja to moze robic ze swoich starych :!: . A za takie cos moderator powinnien dac dożywotniego bana za... głupote i postępujący debilizm

Sorki ale musialem to napisac bo glupota niektórych gimnazjalistow mnie przeraża :x

#50 kylix111

kylix111
  • Nowy
  • 313 Postów:

Wysłany 03 luty 2007 - 00:37

dmlakers1 napisał:

Jaja to moze robic ze swoich starych :!: . A za takie cos moderator powinnien dac dożywotniego bana za... głupote i postępujący debilizm

Sorki ale musialem to napisac bo glupota niektórych gimnazjalistow mnie przeraża :x

seo - jest to optymalizacja stron pod wyszukiwarki (search engine optimization) , jednym z głównych kryteriów ocen stron np page rank w google jest ilosc linków do strony, dlatego ludzie wrzucaja mnóstwo linków do swoich stron na róznych forach zeby podbic swój page rank i pozycje w wyszukiwarkach, jest to pracochłonny proces ale praktycznie kosztuje tyklo czas a nie kase więc robią tacy goście smietnik ale sie dla nich to oplaca i pozniej masz takich z jednym postem co wrzucają ci ni zgruszki ni z pietruszki jakiegos linka
ja nie wiem czy osoba "MGS4" miała taki zamiar ale wydaje mi sie że tak, ale seo to nie jaja :lol: sam kiedys uzywałem tej techniki, swego czasu jeden gosciu zrobił akcjie z słowem "du..a" jak wpisało sie na google wyskakiwała strona andrzeja leppera :)

a odnosnie tematu ja mam samsunga le r 72 b 37 cali i jestem całkiem zadowolony :)

#51 lukaszlew77

lukaszlew77
  • Nowy
  • 190 Postów:

Wysłany 03 luty 2007 - 08:46

Shantriel_Galaerivel napisał:

Mam bardzo pilne pytanko :

Czy ten TV jest godny tej ceny ? Mam możliwośc zakupic go w takiej cenie w pobliskim sklepie. Tylko czy sie opłaca ?

Click Click

Pzdr. S_G 8) [/url]
Na upartego to można by było go wziąć, ale nie oczekuj zbyt wiele...

Hmmm.... a może coś takiego http://allegro.pl/it...gw_pl_f_va.html , albo coś mniejszego, a lepszego http://allegro.pl/it...eki_p_n_pl.html

Co do czerni, to nie można chyba tak demonizować, bo mój lowendowy monitor LCD z matrycą TN wyświetla przyzwoitą czerń, a te telewizory mają matrycę PVA lub SPVA.

#52 karczi

karczi
  • Użytkownicy
  • 338 Postów:

Wysłany 03 luty 2007 - 23:38

pomyśl logicznie... :idea:
PS3 koszt ok. (2500zł) + ten twój nowy telewizor (2000zł) = 4500zł i? jakby tak było to producentom PS3 nie opłacało się wypuszczać na rynek.

#53 Shantriel_Galaerivel

Shantriel_Galaerivel
  • Nowy
  • 92 Postów:

Wysłany 04 luty 2007 - 01:09

Do czego pijesz ?

Pzdr. S_G 8)

#54 radzikus

radzikus
  • Użytkownicy
  • 647 Postów:
  • Interests:Piłka Nożna
    Gry (wszystkie-bez względu na platformę)

Wysłany 07 luty 2007 - 14:42

TV+PS3 to zawsze lepsze rozwiazanie niz TV+X360 :wink:

Dobrze ze TV jak i marcowe PS3 bede mial w hurcie-dobre i 22% marzy mniej :)
HALA MADRID!!!

Posiadane sprzęty:
PSX,PS2,PSP,PS3-60GB,Wii,X360,NDS,PEGASUS,Dreamcast,N64:)

#55 crash5

crash5
  • Nowy
  • 16 Postów:

Wysłany 07 luty 2007 - 21:36

Witam panowie nurtuje mnie bardzo pewne pytanie czy jak mam telewizor Thomsona normalny nie LCD to czy będe miał kolor na nim jak podłącze ps3?? Mam telewizor thomson 21dx25e. Ma on gdzieś z 7 lat.

#56 Shantriel_Galaerivel

Shantriel_Galaerivel
  • Nowy
  • 92 Postów:

Wysłany 07 luty 2007 - 22:59

Jasne że będziesz miec, PS3 jest wyposażony w standardowy port AV Multi Out. Tak więc śmiało go podłączysz Euro/ Scart lub Cinch.

Pzdr. S_G 8)

#57 crash5

crash5
  • Nowy
  • 16 Postów:

Wysłany 07 luty 2007 - 23:13

Tak tylko tu chodzi o konsole z USA czy to też whodzi w gre??

#58 crash5

crash5
  • Nowy
  • 16 Postów:

Wysłany 07 luty 2007 - 23:53

Właśnie się dowiedziałem mój telewizor niema NTSC!!!! :( Czy to koniec?? Czy niemoge sprowadzić sobie ps3?? CZy jednak jeżeli free region to powinno chodzic?? Podpowiedzcie prosze!!!!

#59 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 08 luty 2007 - 00:57

musisz miec kabel RGB z ps2 i bedzie chodzic, ale nie lepiej poczekac do marca?

#60 Shantriel_Galaerivel

Shantriel_Galaerivel
  • Nowy
  • 92 Postów:

Wysłany 08 luty 2007 - 11:23

Dokładnie, to tylko 40 dni a w nagrodę dostaniesz 24 miesiące gwarancji oraz przewidywane są gratisy do każdego zestawu.

Pzdr. S_G 8)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)