Skocz do zawartości

Jakie gry polecacie?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
122 odpowiedzi w tym temacie

#1 resdiablo

resdiablo
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 06 sierpień 2007 - 12:08

No więc chce zakupić gre z opcja online do ps3 (pierwsza) i niewiem co wybrac. Myślałem o Resistance/motorstorm. Duzo ludzi gra w to online? Moze wybrac jakas inna gre? może jakiś mmorpg ? poradzcie no cos :)

#2 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 06 sierpień 2007 - 13:01

w resistance i motorstorm gra prawie kazdy kto ma ta konsole ;) motorstorm ma swietny multi ale na dluzsza mete zbyt jednorodny, a resistance jest naprawde swietny ;] mmorpg jeszcze nie ma na ps3, beda dopiero. no chyba ze mowisz o mudach przez linuxa :P

#3 resdiablo

resdiablo
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 06 sierpień 2007 - 20:21

a w resistance jest mozliwosc podlaczenia myszy i klawiatury? W sumie juz zamowilem ten tytul ale pytam tylko i wylacznie profilaktycznie :)

#4 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 06 sierpień 2007 - 21:37

do grania nie, tylko chaty itd. w nowym unreal tornamen 3 bedzie grac przez k&m

#5 mbryk1

mbryk1
  • Użytkownicy
  • 50 Postów:

Wysłany 23 sierpień 2007 - 13:14

Te pytanie tez mnie nurtowalo i mam jeszcze 1 pytanie : Czy da sie grac przez internet w wiekszosc gier ?? Czy narazie tylko te 2 bo kiedys kupilem gazete z x360,wii i ps 3 i tam na zdjeciu bylo pokazane ms i ressistance

#6 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 23 sierpień 2007 - 14:00

mbryk1 napisał:

Te pytanie tez mnie nurtowalo i mam jeszcze 1 pytanie : Czy da sie grac przez internet w wiekszosc gier ?? Czy narazie tylko te 2 bo kiedys kupilem gazete z x360,wii i ps 3 i tam na zdjeciu bylo pokazane ms i ressistance
w wiekszosc :) oczywiscie zalezy do od tworcy gry.

#7 Skr3czu

Skr3czu
  • Nowy
  • 55 Postów:

Wysłany 27 sierpień 2007 - 10:25

resdiablo napisał:

No więc chce zakupić gre z opcja online do ps3 (pierwsza) i niewiem co wybrac. Myślałem o Resistance/motorstorm. Duzo ludzi gra w to online? Moze wybrac jakas inna gre? może jakiś mmorpg ? poradzcie no cos :)

Bo te gry były do zestawu

Strona: xFanboy.pl
Forum: Forum.xFanboy.pl
Zapraszam !!!

#8 resdiablo

resdiablo
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 27 październik 2007 - 16:34

Odświerzam i ponawiam prośbe... Planuje zakup kolejnej gry no i wlasnie niewiem jakiej. Musi to byc jakis dobry online multiplayer . Niewiem czy kupic teraz czy sie jeszcze wstrzymac az cos fajnego wyjdzie?
Fight night r3 ma funkcje online???

#9 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 27 październik 2007 - 20:44

Z gier z opcją online polecam ci:

- Resistance :!:
- Warhawk :!:
- Motorstorm :!:
- Lair
- Call of Duty 3
- NBA 2k8
- NHL 2k8
- Ridge Racer 7
- PES 2008

Więc wybór na dzień dzisiejszy masz spory....
Ale pamiętaj, że już niedługo premiera Call of Duty 4 (ta gra wg. mnie zarządzi online) i troszkę później Unreal Tournament :wink:
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#10 resdiablo

resdiablo
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 28 październik 2007 - 08:09

resistance juz mam :)

http://allegro.pl/it...ps3_od_ss_.html

to dobra cena za gre + headset?

edit: a co do UT3 - będzie możliwość gry na serwerach PC?

#11 Melis

Melis
  • Nowy
  • 45 Postów:

Wysłany 28 październik 2007 - 13:52

cena spoko... a gierka naprawde dobra, chociarz ja wolalem kupic sama gre na PSS is headset sobie dokupic.

A co do UT3 to na poczatku mowili ze tak, pozniej ze nie, ostatnio czytalem gdzies ze jednak tak... wiec do konca nie wiadomo, ale mysle ze powinna byc taka mozliwosc. Oby... nie moge sie doczekac jak juz bede mogl skopac tylek PCtowca B)
PS3 EU + 2xSixAxis + SAMSUNG LE-32S71B + lot of weed = good game :)

#12 Blaski

Blaski
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 29 październik 2007 - 23:12

Nie , właśnie najbardziej ostatnio było kategorycznie powiedziane że takiej opcji na dzień dzisiejszy nie będzie , przynajmniej narazie póżniej będą się zastanawiać czy coś z tym zrobić ale w najbliższym czasie po wydaniu gry takiej możliwości nie będzie .

#13 resdiablo

resdiablo
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 30 październik 2007 - 08:31

ehh szkoda, no ale nic i tak UT3 będzie moim nastepnym tytulem.

P.S. Wybór padł na Warhawk z PSS i Tekken DR :)

#14 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 30 październik 2007 - 13:59

resdiablo, o 30.10.2007, 8:31, napisał:

P.S. Wybór padł na Warhawk z PSS

Uwazałbym na twoim miejscu z zakupem Warhawka z PS Store... czytałem na wielu forach, że ta wersja stwarza wiele problemów użytkownikom... :o
Na twoim miejscu poszukałbym "czystej" gry Warhawk na Allegro lub E-Bay... ostatnio widziałem samą grę na płycie Blu-Ray za ok 130 PLN.
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2

#15 resdiablo

resdiablo
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 31 październik 2007 - 09:40

No juz nic nie zmienie, kupilem na pss. Cos mi sie jednak wydaje ze i tak zakupie oryginal + headset, poprostu lubie jak pudelko na polce ladnie sie komponuje ;]

Jaki mianowicie sa problemy z warhawkiem z pss? Ja jak narazie niemialem zadnych problemow.

P.S. Gierka naprawde swietna :)

#16 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 31 październik 2007 - 10:05

Warhawka kup online w PLAYSTATION Store będzie cię kosztował 120 PLN a jest najlepszą onlinówką jaką narazie widziałem na PS3

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#17 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 01 listopad 2007 - 05:09

Temat troszku zmodyfikowałem, a żeby nam dłużej służył.
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#18 agrestrybnik

agrestrybnik
  • Użytkownicy
  • 104 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 06:08

to nie lepiej warhawka w media markt kupic za 109 zloty i miec na plycie ?,zawsze mozna opylic lub pozyczyc keremus
w kupie sila !

#19 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 09:03

agrestrybnik, o 1.11.2007, 6:08, napisał:

to nie lepiej warhawka w media markt kupic za 109 zloty i miec na plycie ?,zawsze mozna opylic lub pozyczyc keremus

To właśnie miałem na myśli... :wink:

#20 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 10:34

Gdybym zakupił Starter Pack [czyli z Motostorm'em i RfoM] to jaką inną grę byście polecili ??

Myślałem o Virtua Fighter 5, ktoś grał? Jakieś opinie? :)

Poza tym może Ninja Gaiden Sigma, Folklore i to chyba tyle :| Sportowe rzadko mnie wciągają, wyścigi muszą być dynamiczne i szybkie :wink:

Dodaj obrazek

#21 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 10:41

O VF5 się nie wypowiem gdyż nie lubię mordobić... poza serią MK :P
A może Clive Barkers Jericho? Napaliłem się okropnie na ten tytuł (demo przeszedłem kilkanaście razy) i gdyby nie dzisiejsze święto to bym je kupił. A tak muszę czekać do piątku :x
No i oczywiście (o ile nie posiadasz i lubisz ten gatunek gier) Heavenly Sword... dla mnie absolutny "must have" na PS3 :D

#22 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 10:44

Obie gry które wymieniłeś nie przypadły mi do gustu niestety. Ninja Gaiden wydaje mi się przyjemniejsza od HS, a Clive Barkers Jericho gram na PC i średnio niestety :/

Wolałbym jakiegoś dobrego rpg'a, ale z tego co widzę jeszcze nic nie wyszło [Obliviona już raz ukończyłem].

Może jeszcze Lair, ale wpierw wypróbować muszę bo za dużo negatywów o nim słyszałem z ust osób które grały :wink:

Dodaj obrazek

#23 deadeye

deadeye
  • Użytkownicy
  • 3200 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 14:32

Gorgonek, o 1.11.2007, 12:44, napisał:

Obie gry które wymieniłeś nie przypadły mi do gustu niestety. Ninja Gaiden wydaje mi się przyjemniejsza od HS
te gry sa zupelnie rozne, ale na demku hs nie ma co patrzec, bo imo nie pokazuje ono zupelnie nic z tej gry. w kazdym razie hs to typowa sieczka typu "naciskaj dowolne klawisze a i tak wygrasz" (nieco przesadzam, ale generalnie tak jest), choc swietne wykorzystanie sixaxisa bawi, szybka i piekna walka (animacje!) oraz przepiekne cutscenki. ta gre warto kupic, przejsc i sprzedac :) ngs prezentuje odwrotny typ rozgrywki - bardzo techniczny i wymagajacy, trzeba byc skupionym przez caly czas bo mozna bardzo szybko zginac. ale jest tez nieziemsko grywalny jesli przezwyciezy sie trudnosci ;]

Wolałbym jakiegoś dobrego rpg'a, ale z tego co widzę jeszcze nic nie wyszło [Obliviona już raz ukończyłem].
folklore jest swietny, ale to action rpg - jesli klimat w demku ci sie podoba to lykaj bo pelna wersja jest jeszcze bardziej klimatyczna :)

Może jeszcze Lair, ale wpierw wypróbować muszę bo za dużo negatywów o nim słyszałem z ust osób które grały :wink:
kolejna gra w ktora warto zagrac, ale zaraz pozniej ja sprzedac ;)

#24 SolidSnake

SolidSnake
  • Nowy
  • 1156 Postów:

Wysłany 19 listopad 2007 - 08:14

Ja polecam te gry, które mam w planach zakupić do lutego 2008:
- Eye of Judgment
- Assasins Creed
- Uncharted
- Lair

Nieprawdą według mnie jest, że Lair jest kiepski, może rzeczywiście brak możliwości dokładnego zmieniania celu w czasie walki jest bólem, ale sterowanie w moim osobistym przekonaniu (grałem i to dość długo) już po 5 minutach gry nie sprawa żadnego problemu.... dlatego tym bardziej nie rozumiem tych wszystkich serwisów.

#25 Zelari

Zelari
  • Nowy
  • 16 Postów:

Wysłany 19 listopad 2007 - 16:09

To może i ja coś polece :)

Heavenly Sword - Według mnie to jest najlepsza gra na PS3, grafa "powala"
MotorStorm - To chyba ma każdy ;)
PES2008 - Nie polecam kupować Fify08, co rok ino dodają nowe tryby ;)
Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction - Myśle że to będzie hit :)
COD4 - Mimo ceny 260zł (!!) opłaca się kupić ten tytuł, ja narazie nie mam funduszy na to :P
PS3 60 GB + 2 Sixaxis + DualShock 3(biały) + Heavenly Sword + Assassin's Creed + Uncharted + COD4 + Burnout + Fifa Street 3

#26 maverik

maverik
  • Użytkownicy
  • 713 Postów:

Wysłany 19 listopad 2007 - 17:54

Resistance
MotorStorm
Call of Duty 3
MOH: Airborne
Assasins Creed

#27 pdv

pdv
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 19 listopad 2007 - 18:18

Jak ktos lubie na desce jezdzic to ja polecam SKATE. gra poprostu wymiata nawet tony kolek nie jest tak wypasny.

#28 resdiablo

resdiablo
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 27 listopad 2007 - 10:33

A jak to jest w końcu z fight night 3, jest opcja online?

#29 pdv

pdv
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 28 listopad 2007 - 20:41

Z Fight Night 3 jest tak ...

tryb multiplayer: Internet / wspólny ekran | liczba graczy: 1-2

#30 PSManiaK

PSManiaK

oLdSchOoL

• GoodFellas
  • 1258 Postów:
  • Interests:chlanie, spanie, dymanie.

Wysłany 08 grudzień 2007 - 23:24

jakie gry na obecną chwile polecacie? jak tam assassins creed, virtua fighter 5?
Nobody is on the top forever.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)