Skocz do zawartości

PS3 NEWS

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
1815 odpowiedzi w tym temacie

#61 marcinekzdw

marcinekzdw
  • Użytkownicy
  • 1691 Postów:

Wysłany 23 maj 2006 - 20:12

Sony jest zbyt pewne sukcesu i moze sie na tym przejechac :wink:

#62 docent14

docent14

Fanboy Killer

• Moderatorzy
  • 4934 Postów:
  • Interests:Gry

Wysłany 23 maj 2006 - 20:19

Genialne ! Nowe hasło reklamowe: Back to the Future - Kup grę na ps3 a następnie cofnij się w czasie i kup konsolę ;)
To pomysł na miarę fanbojów - gry na kartki, albo co lepiej: opowieści o grach które powstaną.
Już sobie wyobrażam te konferencje prasowe, Ken Kuternoga jako Mistrz Gry snuje opowieść: ... wyobrazcie panstwo sobie że idziecie leśną ścieżką, nagle spotykacie steryda ubranego jak Jin. Co robicie ? I rzut kostką dwunastościenną ;)

#63 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 23 maj 2006 - 20:22

Pozostanie gra na tytułach z PSXa i PS2.
@docent14 - gratulacje! W swoim dwutysięcznym poście dogryzłeś (jak zwykle) you-know-who :)
Dodaj obrazek
PS2 V3 & V9 SS | NA | FMCB 1.8 | LE v4.40 | HDL 0.8c | SMS 2.9.4 PL
PSP-1000 TA-081 | 5.00-6 M33

#64 marcinekzdw

marcinekzdw
  • Użytkownicy
  • 1691 Postów:

Wysłany 23 maj 2006 - 20:23

docent14 napisał:

Genialne ! Nowe hasło reklamowe: Back to the Future - Kup grę na ps3 a następnie cofnij się w czasie i kup konsolę ;)
To pomysł na miarę fanbojów - gry na kartki, albo co lepiej: opowieści o grach które powstaną.
Już sobie wyobrażam te konferencje prasowe, Ken Kuternoga jako Mistrz Gry snuje opowieść: ... wyobrazcie panstwo sobie że idziecie leśną ścieżką, nagle spotykacie steryda ubranego jak Jin. Co robicie ? I rzut kostką dwunastościenną ;)

Przyjemne z pozytecznym.Gracz bedze mial pobudzoną wyobraźnie i zdolnosci manualne dzieki zucaniu kostką :P

#65 grzyber

grzyber
  • Użytkownicy
  • 164 Postów:

Wysłany 23 maj 2006 - 20:50

Na starcie pewnie będą hity od EA :) Nba itd. :twisted:

Szczerze powiedziawszy, jakby konkurencji nie było to napewno by Ken nie chciał zabijać ps 2 i pewnie by ciągnął jeszcze tak z 2 lata na pełnych oborotach :) wiem, głoszę herezję ale co tam :roll:

#66 docent14

docent14

Fanboy Killer

• Moderatorzy
  • 4934 Postów:

Wysłany 23 maj 2006 - 20:57

emcepl napisał:

@docent14 - gratulacje! W swoim dwutysięcznym poście dogryzłeś (jak zwykle) you-know-who :)
A w 2001 poście dziękuję wszystkim you-know-who za support ;)
@marcinekzdw
A wyobrażasz sobie te problemy w doliczaniu do 12 ? 3 razy trzeba zaczynać od początku :lol: :lol:
PS. NAwet moja żona przylazła dzisiaj pytając: Wiesz że na launchu PS3 wcale nie będzie gier ?

#67 grzyber

grzyber
  • Użytkownicy
  • 164 Postów:

Wysłany 23 maj 2006 - 21:06

docent14 napisał:

emcepl napisał:

A w 2001 poście dziękuję wszystkim you-know-who za support ;)
@marcinekzdw
A wyobrażasz sobie te problemy w doliczaniu do 12 ? 3 razy trzeba zaczynać od początku :lol: :lol:
PS. NAwet moja żona przylazła dzisiaj pytając: Wiesz że na launchu PS3 wcale nie będzie gier ?

ale wy mili jesteście :lol: :)

Jak nie będzie wogóle gier i ps3 będzie się bdb sprzedawało to dla mnie to już koniec świata ;)

#68 marcinps2

marcinps2
  • the bananowicze
  • 3967 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 00:10

docent14 napisał:

steryda

Niewątpliwie spotkasz się z podejściem negatywnym do odżywek:
"Zniszczą ci wątrobę, nerki etc.", "To chemia", "To niezdrowe"
Może będą to rodzice, może koledzy z sekcji, dziewczyna, żona lub ktoś z forum np. docent14. Skąd się to bierze? Z niewiedzy! Prosty człowiek, nie znający się na suplementach traktuje je jak sterydy! A więc należałoby wyjaśnić pierwszą kwestię: suplementy nie mają nic wspólnego ze sterydami! Sterydy są to środki znacznie silniejsze, stosowane wyłącznie z przepisu lekarza lub nielegalnie. Mają one poważny wpływ na organizm ćwiczącego. W odróżnieniu od sterydów suplementy są ogólnie dostępne, nie mają negatywnego wpływu na organizm nie wymagają żadnych recept.

Suplementy: są to dozwolone we wszystkich krajach na świecie środki spożywcze tak samo jak kawa, herbata czy napoje energetyczne jeśli nawet potencjalnie mogą zaszkodzić to na pewno zdecydowanie mniej niż narkotyki, papierosy, słodycze, alkohol, niektóre leki, czy jedzenie typu fast-food, NIE UZALEŻNIAJĄ, gdyż nie zawierają składników uzależniających...

http://sus.univ.szcz...suplementy.html - jak byś chiał się dowiedzieć czegoś więcej

wracając do tematu PS3 nawet bez gier sprzeda się na premierze lepiej niż XO a czemu a to temu że jest firmy sony :twisted: i miliony fanboi ubranych jak Jin będą biegli ustawić się w kolejce baaa...będą spać pod sklepami bo oni niez zyją w niewiedzy, nie są ślepi wiedzą że PS3 wyga chociaż będzie otwarzać gry z PS2 i filmy :lol: 8)

PS. Powiem wam zbiega się tam nie pod konsole lecz po otwarzać filmów Blu-Ray... :twisted: :P
Jestem niedoklepanym zakutym łbem, dlatego pousuwałem sobie posty!

#69 Hideo

Hideo
  • Nowy
  • 754 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 06:38

Boze Ty widzisz i nie grzmisz....

#70 pawko

pawko
  • GoodFellas
  • 927 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 08:01

marcinps2 napisał:

docent14 napisał:

steryda

wracając do tematu PS3 nawet bez gier sprzeda się na premierze lepiej niż XO a czemu a to temu że jest firmy sony :twisted: i miliony fanboi ubranych jak Jin będą biegli ustawić się w kolejce baaa...będą spać pod sklepami bo oni niez zyją w niewiedzy, nie są ślepi wiedzą że PS3 wyga chociaż będzie otwarzać gry z PS2 i filmy :lol: 8)

PS. Powiem wam zbiega się tam nie pod konsole lecz po otwarzać filmów Blu-Ray... :twisted: :P

hehe ale zauważ ,że na pocztku nie będzie filmów na blu-ray'a zanim to będzie standardowy nośnik trzeba będzie poczekać..... a pozatym trzeba być idiotą żeby kupić ps3 żeby grać w gierki z ps2 i oglądać filmy... bo ps2 to potrafi :? :lol: :lol: [/url]

#71 kantona

kantona
  • Użytkownicy
  • 322 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 08:24

Lepiej poczekać aż będzie PS3 i chipy do niego :twisted:

#72 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 08:27

Ja już nie mogę się doczekać, żeby wyłożyć 3000 zł na sprzęt, który będzie potrafił mniej niż moja PS2 |:(
Dodaj obrazek
PS2 V3 & V9 SS | NA | FMCB 1.8 | LE v4.40 | HDL 0.8c | SMS 2.9.4 PL
PSP-1000 TA-081 | 5.00-6 M33

#73 docent14

docent14

Fanboy Killer

• Moderatorzy
  • 4934 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 09:58

Kup używanego steryda ;)
Koszt podobny a umiejętności jeszcze mniejsze.

Poniżej polemika.
Niewątpliwie spotkasz się z pozytywnym podejściem do tzw. suplementów - szeroko polecanych i zachwalanych, zwłaszcza przez posiadczy ABS (Absolutny Brak Szyi) oraz wątpliwej jakości trzeciorzędne gwiazdeczki telewizyjne zachwalające ww. produkt w tv-shopach.
Do kogo adresowana jest powyższa reklama ? Przeważnie dla młodych, zakompleksionych prostaczków. którzy nie są na tyle bystrzy aby doliczyć codziennie do tysiąca brakujacych im komórek mózgowych. Również - potrzebą młodego wieku jest zmieniony metabolizm - który potrafi do 18 lat przeznaczać WIĘCEJ niż 30 % uzyskanej energii na ruch - łatwo więc takim wmówić że 'suplement to taki redbull na sterydach tylko 1000 razy bardziej cool'.
Również - bardzo potrzebna minimalna jest znajomość nauk humanistycznych - można bowiem wyobrażać sobie iż słowo 'suplement' oznacza nowy fajny rodzaj bractwa - ot wytarczy przestać żreć, ćwiczyć a tylko napychać się 'suplementem'
Suplement - drogi zakompleksiony dzieciaku, jest pierwszą pułapką na głupich. Bez właściwej diety i systemu ćwiczeń ma identyczne działanie jak placebo - dopóki wiary i wieku, dopóty gór styknie. Później dostajesz w zęby na drugiej, trzeciej dyskotece i zaczynasz zastanawiać się: Co jest nie tak? A nie tak jesteś TY - i wtedy zaczyna się sięganie po anaboliki i syntetyki.
A w końcowym etapie nawet silikon - bo ktoś musi przeszczepić ci zwisające po kolana piersi :lol: :lol: :lol:

PS2. PS3 SUUUUX lepiej niż Elektrolux...

#74 pawko

pawko
  • GoodFellas
  • 927 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 10:24

docent14 napisał:

[....]

ale i tak go wkońcu kupisz :P

#75 marcinps2

marcinps2
  • the bananowicze
  • 3967 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 11:05

Dieta, trening potem suplementy zgadzam się...
A kto powiedział że nie mam diety? albo zaplanowanych treningów? kreatyne dostarczysz w jedzeniu mimo iż jem 25 tunczyków na miesiąc 8 kg serów to kupuje np. BCAA
Nigdy nie byłem na dyskotece i na nie nie chodze, w młodym wieku chodziłem na karate kilka lekcji tylko i tu nie chodzi wcale o bicie ,komlepsów tez nie mam :)
Wcale nie patrze na reklamy i nie kupuje w Tv ani w necie w mieście mam sklep i tam się zaopatrzam jesli potrzebuje. Wcale nie ćwicze żeby komuś wpierdolić ba bić sie nie mam zamiaru...bronić owszem. Ba mam już ciało idealne ale w moich genach jest wielka masa i to jest sport który chce uprawiać.

Widzisz u młodych kulturystów w gre chodzi kwestia samooceny od kktórej tródno uciec. w naturze człowiek dąży do doskonalenia się na rózne sposoby a ludzie którzy mają duże poczucie sestetyki starają się lepiej zadbać o swój wygląd niż inni.

#76 docent14

docent14

Fanboy Killer

• Moderatorzy
  • 4934 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 11:57

pawko napisał:

docent14 napisał:

[....]

ale i tak go wkońcu kupisz :P
Zgadza się ;)

@Towarzystwo Krzewienia Nieświadomego Kulturyzmu (TKNK)
Może z tym ciałem idealnym to zmień forum ? Bo to o gejach będzie lepsze.
A szyję dokupisz później.

PS2. Nie wiem dlaczego słowo 'kreatyna' tak mi się z Tobą kojarzy. Zupełnie .....

#77 HoFi

HoFi
  • Użytkownicy
  • 2301 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 12:05

z 6 lat temu moj brat cioteczny bral odzywki przez pol roku ,przez ten czas jego srednia w LO spadla z 4.5 do 3.6 :) chyba to wyjasnia wszystko :)

#78 marcinps2

marcinps2
  • the bananowicze
  • 3967 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 12:44

HoFi napisał:

z 6 lat temu moj brat cioteczny bral odzywki przez pol roku ,przez ten czas jego srednia w LO spadla z 4.5 do 3.6 :) chyba to wyjasnia wszystko :)
Widocznie po szkole i po treningu zostawało mu mało czasu na nauke i na sen więc wybierał lepszy sen a nie 5 godzin i jego śrenia spadła. Przeprowadzając na sobie testy nie zobaczyłem żadnej rużnicy wiekszej w trudności uczenia się widaomo ciało jest wyczerpane potreningu chce się najlepiej iść spać a trzeba kuć na 2 klasówki bywa i tak. A za to można usprawnić myślenie leucyna 12,5zł suplement diety w aptece + orzechy włoskie w diecie + plusz active i uczy się lepiej niż bez supli. Jeśli o mnie chodzi wolał bym mieć 2.5 średnią a bardzo dobrze zarysować wygląd przez rok szkolny. Rok nie był by zmarnowany zarówno w sprawie masy jak i wiedzy. trzeba znalesć złoty srodek..

#79 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 24 maj 2006 - 13:11

marcinps2 napisał:

[...] weś pod uwage że studia może skończyć każdy laik płatne czy nie płate wykuje zda zaliczy a kulturystą i medale zdobywają nieliczni. [...]

Weź pod uwagę, że takim Stevanem Hawkingiem nie każdy może zostać, a napomopować się jak balon każdy może...

Analogia - jakbyś nieskojarzył.

#80 marcinps2

marcinps2
  • the bananowicze
  • 3967 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 13:22

# BERION # napisał:

Analogia - jakbyś nieskojarzył.

No jasne nawet nie wiem kto to jest :P Ale naukowcy nadją się tlyko do jednego cytat" my jebani naukowcy nie wierzyli troche jebanego proszku i rośnie jak na drożdzach z czarnobyla on chyba nie ma krwi on ma kreatyne" :lol:

No tak ale ja mam geny. widomo ćwiczyć trzeba 8-16 lat a czasmi to wiecej np.30 każdy organizm jest inny zostają wytrwali. Jan Łuka ma 56lat a teraz rozjebał pudziana. 56lat i robi zaledwie 401 kg na przysiad i podciąga się ze 107kg dodatkowego na pasie obciązenia. Pudzian wysiad po 75kg. A mój ojciec był do niego podobny. Tylko nei ćwiczył. Mój dziadek miał wielką mase bez niczego w wieku 73lat pompki robił a jego reka przedramie z tego co pamiętam było jak nie jedengo chirurga potężne. Chce ćwiczyć do stagnacji i powstrzymac mnie goga tylko geny bo nic ne wezme. I kto tu mówi o pompowaniu jak balon czym? bCaa? białkiem? wiesz co to rzeźba? robi się ja żeby jak balon po cyklu na mase, nawet bez sterydów nie wygladac. Bo na mase dostarczasz nadwyżke kalori...nie powiesz mi że ryrzexbiony na maksa koleś wyglada jak balon. Jak balon może wyglądać jakiś twój kolega jeśli zacznie się odrazu kuć i pocwiczy góra rok.

#81 docent14

docent14

Fanboy Killer

• Moderatorzy
  • 4934 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 15:14

Jakiś rok temu pisałeś zdania złożone. Teraz piszesz zdania wielokrotnie złożone bez sensu. Co na to naukowcy ? Nowy rodzaj promieniowania?
Promienie 'kreatyny' ?
PS3 wciąż suxxx

#82 kupaps2uzytkownik

kupaps2uzytkownik
  • Nowy
  • 44 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 15:45

Playstation 3 - Info na temat nowych generacji- taki jest temat a nie o sterydach. Moim zdaniem ps3 bedzie tak samo dobre jak x360 i Wii.Ja kupoje PS3 bo sony to jest cos dobrego.

#83 peter.a

peter.a
  • Nowy
  • 422 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 17:14

|:(
Nice argument.
PS TWO v13/ 2xDS2/ MC/ Swap Magic/ 16 gier/ ET + 3 org. gry

#84 świerzak_chilman_*

świerzak_chilman_*
  • Guests

Wysłany 24 maj 2006 - 17:30

ku*** gosciu opowiadasz nam jaki to jestes idealny i mowisz o dziadku, co w zwisie mial 107 kg i ramie jak chirurg czy nie chirurg czy cos tam (nie wazne) :) ale po cholere nam piszesz to bzdety, codziennie produkujesz jakies opowiesci dziwnej tresci i jedyne co tym osiagasz jest to ze wszyscy sie z ciebie smieja jeszcze bardziej...
wez sie lepiej skup na poprawnym pisaniu bo ciebie nie mozna rozczytac czasami :?

#85 marcinps2

marcinps2
  • the bananowicze
  • 3967 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 18:06

chilman ty chyba nie pojołeś docent14 i HoFi gadają głupoty które obaliłem:

docent14 myśli sobie to i owo o mnie kojarzy mnie z większością głupich sterydziarzy bez diety i treningu a to nie prawda

a HoFi uznał na podstawie wiedzy brata i jego sredniej że suple pogłupiają:

a ja napisąłem "można usprawnić myślenie leucyna 12,5zł suplement diety w aptece + orzechy włoskie w diecie + plusz active i uczy się lepiej niż bez supli."

Kto tu śię śmieje chyba ja z waszej niewiedzy... :|

"Playstation 3 - Info na temat nowych generacji- taki jest temat a nie o sterydach. Moim zdaniem ps3 bedzie tak samo dobre jak x360 i Wii.Ja kupoje PS3 bo sony to jest cos dobrego."

Zgadzam się ale podziękuj docentowi14 on zawsze wklei steryda w swoją nie wiedze, widział jak komuś na dyskotece wpierdolili i myśli że każdy ma takie samo życie że każdy wierzy w hasło promocja jedno jest pewne mumunki istnieją nazywają się docent...zawsze jak zaczyna mu brakować argumetów lub wyjdzie na idoiote to albo:

a) mój post znika
B) pisze o mojej ortografi
c) pisze nie zrozumiale i nie na temat wypisując: po co? przytaczam to i tamto

On żyje jak w matrixie jest tak przekonany w swojej głopocie że jest gotów za nią walczyć i oddać życie. (Jak ludzie uwięzieni w matrixie)
tak już jest ludzie są ślepi 2 osoby na gg mnie zablokowały jak im napisałem że suple nie szkodzą, i że mieśnie nie zaminią się w tłuszcz. Ja jak się nie znałem napisałem na 2 fora, poszedłem do lekarza i zapytałem jeszcze w sklepie. A nie poszedłem do kolegów o zdanie :doh:

Dokładnie każdy "głupi" i "normalny" i "muminek"(kupi bo chce mieć wszystkie 3) kupią Sony konsole bo to coś dobrego nie to Co XO czy Wii :wink:

#86 docent14

docent14

Fanboy Killer

• Moderatorzy
  • 4934 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 18:19

marcinps2=Architekt i Wyrocznia w dziedzinie matrixa Sterydów
Do tego wybraniec, perpetuum mobile, volens nolens i kraplak!

docent14 myśli sobie to i owo o mnie kojarzy mnie z większością głupich sterydziarzy bez diety i treningu a to nie prawda
To oczywista nieprawda! Kojarzę Cię z mniejszością BARDZO GŁUPICH sterydziarzy do tego z wizjonerem posiadania jakiejkolwiek konsoli - bo of kors nikt nie ma złudzeń że grasz na tekturkach.

A wracając do meritum - kto z was kupi PS3 po to aby odpalać na niech gry z PS2 ?

#87 marcinps2

marcinps2
  • the bananowicze
  • 3967 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 18:30

[quote=docent14]docent14 myśli sobie to i owo o mnie kojarzy mnie z większością głupich sterydziarzy bez diety i treningu a to nie prawda[/quote]
To oczywista nieprawda! Kojarzę Cię z mniejszością BARDZO GŁUPICH sterydziarzy[/quote]

"Skąd się to bierze? Z niewiedzy! Prosty człowiek, nie znający się na suplementach traktuje je jak sterydy! A więc należałoby wyjaśnić pierwszą kwestię: suplementy nie mają nic wspólnego ze sterydami! Sterydy są to środki znacznie silniejsze, stosowane wyłącznie z przepisu lekarza lub nielegalnie. Mają one poważny wpływ na organizm ćwiczącego. W odróżnieniu od sterydów suplementy są ogólnie dostępne, nie mają negatywnego wpływu na organizm (przynajmniej w krótkim okresie czasu), nie wymagają żadnych recept."

co doknsoli to kazdy wie że mam robiłęm zdjęcia nie tak jak ty, powiedz jak mam ułozyć jakiś przedmiot przy konsoli i zrobić foto a może cchesz zagrac w killzone online czy się boisz? Coś coraz bardziej mi się wydaje że ty nie masz konsoli sony i zostałemś wykupiony przez foirme xboxa i nintendo i szerzysz te beznadziejne konsole nawet jak są na pilota :doh: :lol2:

"A wracając do meritum" ja kupie i wszyscy inni bo to będzie jedna z funkcji, wiele osób kupi Ps3 dlatego że bedzie kompatybilne wstecz bo odrazu nie będzie ich stać na wszystkie hity. I będą grac w gry PS2. A ich kolekcja oryginałów sie nie zmarnuje jak by to chieli wszyscy Pctowcy tak tak konsola najnowsza odpla wszystko z pod znaku PS tak samo jak najnowszy Pc wszystko z pod znaku PC

A wracając do docentum - kto z was kupi Ps3 aby mieć komplet wszystkich konsoli i aby wogóle nie grać?

#88 docent14

docent14

Fanboy Killer

• Moderatorzy
  • 4934 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 18:45

W zyciu cię nie dotknąłem, nie lubię padliny.
Zdjęcie się przyda w sam raz na bal dla gejów, może zagracie sobie na tekturkach w jakieś japońskie popierdółki dla abs'ów ? Koniecznie zrób z opakowaniem 'suplementów' na pewno szybciej na ciebie polecą :)
Tylko totalne dziecko (w negatywnym sensie zdolności umysłowej) jest w stanie nachapać coś co będzie porastać kurzem przez następne pół roku.

A ty rzeczywiście jesteś nienajmądrzejszy - zwłaszcza czytanie ze zrozumieniem zawodzi. Na 4 konsolkach które mam udało mi się skończyć więcej gier niż tobie napisać nazw na swoich tekturkach. A i jestem pewien że PS3 zakupię szybciej od Ciebie, bo możesz się cenowo zaszokować.
Także mister kraplak - znajdź jakiś inny argument niż 'jezdem sterydem na rencie i mam hantla w d...' bo nawet najstarsi obywatele forum traktują cię już tylko jak błazna i forumowego pajaca, zapchajśmiecha i nalepkę na budyniu.

#89 marcinps2

marcinps2
  • the bananowicze
  • 3967 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 18:59

docent14 napisał:

A ty rzeczywiście jesteś nienajmądrzejszy - zwłaszcza czytanie ze zrozumieniem zawodzi. Na 4 konsolkach które mam udało mi się skończyć więcej gier niż tobie napisać nazw na swoich tekturkach. A i jestem pewien że PS3 zakupię szybciej od Ciebie, bo możesz się cenowo zaszokować.
Także mister kraplak - znajdź jakiś inny argument niż 'jezdem sterydem na rencie i mam hantla w d...' bo nawet najstarsi obywatele forum traktują cię już tylko jak błazna i forumowego pajaca, zapchajśmiecha i nalepkę na budyniu.

Buhehehe ty skończyłeś wiecej gier odemnie chyba na tych deskotekach co o nich opowiadasz dla gejów :roll: Ja też jestem penien że zakupisz szybciej odemnie a zdjęcie dasz 2 lata po premierze :wink:
możliwe...ale to wynika z ich niewiedzy tak zostali wychowani a potem wchodza na inne forum z 60kg na klate lub wagi z pytaniem czy jak wezne ZMA i testosterol to zrobie 7kg mieśni w miesiąc :lol: ten się smieje kto się śmieje ostatni 8)

Widze że boli Cie to, że nie mam ojca tylko po nim rente i z tego się śmiejesz ty naprawde jesteś pojeb.any :wink:

Myśle że do Ps3 zdaże uzbierac masz ułożyłem znak xboxa360 :lol: :

Dodaj obrazek

#90 grzyber

grzyber
  • Użytkownicy
  • 164 Postów:

Wysłany 24 maj 2006 - 19:58

Masz 2080 zl ??? :P chyba jeszcze nie starczy na ps3 :)

Tylko jestem ciekaw, po co dałeś te zdjęcie :) ???

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)