Skocz do zawartości

Karta pamięci w PS2

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
396 odpowiedzi w tym temacie

#391 nightwolf

nightwolf
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 16 styczeń 2011 - 21:24

No więc zdobyłem nową kartę 64MB, zrobiłem te same operacje (wyszło że unformatted) i z powrotem dostałem to co wrzuciłem na karte a nie sieczke jak w przypadku starej karty.
Z tego co mi się wydaje to na tamtej karcie jest jakieś uszkodzenie, które już przy pierwszym zczytywaniu ( przy nastepnych też) przekłamywało dane.
Ogólnie chodzi mi o to że najprawdopodobniej dane które mam w postaci obrazu są złe - jest sieczka, która składa się zapewne z niektórych bitów saveów oraz dużej ilości sieczki - czyli nie do odratowania.

#392 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 18 styczeń 2011 - 20:24

Z tą będzie tak samo - kiedyś. ;]

#393 nightwolf

nightwolf
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 18 styczeń 2011 - 22:53

Zobacz post# BERION #, o 18 styczeń 2011 - 20:24 , napisał:

Z tą będzie tak samo - kiedyś. ;]

Już mam nauczkę :D
Będę używał tylko 8MB i wrzucał stare save'y na pendrive'a.
Ogólnie dzięki za pomoc Berion.

#394 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 19 styczeń 2011 - 01:26

Nie ma za co, w niczym nie pomogłem. ;)

Na >oryginalnej< 8MB, to bardzo ważne, a jeśli nie... to rób kopie do kontenera PSU.

#395 Eidems

Eidems
  • Użytkownicy
  • 74 Postów:

Wysłany 13 luty 2011 - 14:49

Czy karty na allegro SONY 8mb są wszystkie oryginalne? Każda ma praktycznie inny blister i to trochę mnie martwi, któremu sprzedawcy można zaufać?

#396 drakon

drakon
  • Nowy
  • 21 Postów:

Wysłany 13 luty 2011 - 15:40

Na allegro zazwyczaj ciężko jest dostać oryginalną kartę - większość to podróbki. Nie sugeruj się napisem "SONY".

#397 Ancymonek

Ancymonek
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 27 styczeń 2014 - 12:01

Witam jest to mój pierwszy post . Mam problem z kartą pamięci (chyba) jako że jest pełna od zapisanych gier chciałem coś usunąć ale gdy wchodze w nią w każdym gnieźnie to przy loading mi się zawiesza widać jak gry sie ładują ale gdy jest pełno nagle sie zawiesza. Nie wiem co robić karte mam 8 mb . Konsola ma już troche i wcześniej normalnie wchodziłem i kasowałem zapisane gry . Teraz nie moge nic zrobić bo sie zawiesza . Czytałem tematy ,zgrywałem na płytki jakieś programy ale nic nie moge otworzyć i nie wiem co moge jeszcze zrobić . Pomoże ktoś ?

Znalazłem gdzieś odpowiedź że jest to wina sejvow i jedynym wyjściem jest sformatowanie karty pomoże ktoś jak to zrobić ?

Dobra ściągłem ta paczke co wstawił BERION nagrałem na płytę DVD tak jak gry i udało mi sie otworzyć i sformatować karte . Dzięki za wstawke . Dla zwykłego użytkownika tylko gram w coś jakiś program może mi sie sprzydać swap magic 3.6 mam więc nie wiem . Bo naprzykład ściągłem ostatnio gre Okami i gdy ją uruchamiam wchodzi ale gdy daje strart już sie zawiesza czy to wina złej gry czy czegoś innego ? jak moge spróbować jeszcze ją uruchomić może przez jakiś program z tej paczki ? Pomoże ktoś ?

Edytowanie przez Ancymonek, 27 styczeń 2014 - 12:51 .

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)