Skocz do zawartości

Karta pamięci w PS2

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
396 odpowiedzi w tym temacie

#61 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 20 styczeń 2008 - 17:50

Teoretycznie powinny ale czesto sie zdarza ze sejwy gina ni z stad ni z owad. Moze byc tak ze bedzie dzialac i nic sie nei stanie a moze byc tak ze stany gry znikana na 2 dzien. Tak juz niestety jest z nieoryginalnymi akcesoriami.

Dodaj obrazek

#62 Garond

Garond
  • Nowy
  • 11 Postów:

Wysłany 20 styczeń 2008 - 20:32

Zobacz postgryzzli, o 20.01.2008, 17:50, napisał:

...Tak juz niestety jest z nieoryginalnymi akcesoriami...
Więc ta firma nie ma podpisanej jakiejś umowy z PlayStation?

#63 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 20 styczeń 2008 - 20:39

Moze jakas i ma w co watpie ale tylko sony oficjalnie produkuje karty pamieci do ps2 wszystko inne jest traktowane jako zamienniki.

Dodaj obrazek

#64 shdw

shdw
  • GoodFellas
  • 1354 Postów:
  • Interests:Webdesign, Web Standards, Coding, Gaming, Anime, Electronic, Hardware, Guitar, Drums, Snowboard

Wysłany 20 styczeń 2008 - 20:45

Nie opłacalne za taką cenę. Kup oryginalną za 70zł i będziesz zadowolony. Jak miejsca nie starczy to zgrasz sobie na Pendrive ;)
PlayStation 2 | SCPH-30003 [cd-only] | Ripper 3.41 | Logitech Cordless Action Controller | MemoryCard 8MB | MemoryCard 1MB | NetworkAdaptor | Samsung 160GB

#65 maciek787

maciek787
  • Nowy
  • 32 Postów:
  • Interests:Piłka nożna,,samoloty,technologie,internet,Gry,PStwo,komputery

Wysłany 21 styczeń 2008 - 03:27

Witam mozecie mi napisac czy to jest orginalna memorka czy to jest podrobka
Dodaj obrazek

Z gory dzieki za odpowiedz pozdrawiam wszystkich:))))
PStwo SCPH-79003 CB + Memory Card 8 MB + 2 Pady +
XRocker gaming chair

#66 shdw

shdw
  • GoodFellas
  • 1354 Postów:
  • Interests:Webdesign, Web Standards, Coding, Gaming, Anime, Electronic, Hardware, Guitar, Drums, Snowboard

Wysłany 21 styczeń 2008 - 05:55

Zdjęcie nic nie da, zależy od źródła pochodzenia karty. (sklep)
PlayStation 2 | SCPH-30003 [cd-only] | Ripper 3.41 | Logitech Cordless Action Controller | MemoryCard 8MB | MemoryCard 1MB | NetworkAdaptor | Samsung 160GB

#67 imit

imit
  • Użytkownicy
  • 631 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 09:03

Obecnie nawet pudełka nie da się odróżnić...

#68 Garond

Garond
  • Nowy
  • 11 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 10:50

Zobacz postshdw, o 20.01.2008, 20:45, napisał:

Nie opłacalne za taką cenę. Kup oryginalną za 70zł i będziesz zadowolony. Jak miejsca nie starczy to zgrasz sobie na Pendrive ;)
A czy Karta pamięci z czytnikiem i adapterem (lub też odtwarzacz MP3) będzie tratowana/y tak samo?

#69 shdw

shdw
  • GoodFellas
  • 1354 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 15:26

Nie.

#70 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 18:25

Zobacz postGarond, o 21.01.2008, 10:50, napisał:

A czy Karta pamięci z czytnikiem i adapterem (lub też odtwarzacz MP3) będzie tratowana/y tak samo?

Poczytaj.

Dodaj obrazek

#71 Garond

Garond
  • Nowy
  • 11 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 19:33

Odtwarzacz MP3 też nie będzie działał?

ps. Zapodajcie jakieś linki na allegro do jakichś tanich pendrive'ów.

#72 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 19:48

:troll:

http://www.konsola.p...w...t=0&start=0

Dodaj obrazek

#73 shdw

shdw
  • GoodFellas
  • 1354 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 21:36

Odtwarzacz MP3 też nie będzie działał?

Chodzi ci o nośnik danych do PS2?
Nawet podłączony aparat z kartą pamięci będzie działał, nie każdy ale większość.

#74 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 21:40

Dajrze mu mozliwosc znalezienia cos samemu bo w ten sposob to zaraz bedziemy tu rozmawiac o wymiane lasera i wylutowywaniu zwory. Jak poszuka to mu sie nic nie stanie a przy okazji sie czegos dowie to naprawde nie boli :P

Dodaj obrazek

#75 Garond

Garond
  • Nowy
  • 11 Postów:

Wysłany 21 styczeń 2008 - 23:14

Barbarzyńcy...
Wiecznie człowiek musi do wszystkiego sam dochodzić :P

#76 shdw

shdw
  • GoodFellas
  • 1354 Postów:

Wysłany 22 styczeń 2008 - 00:54

Life is brutal.
Samemu poszukać nie zaszkodzi.

#77 Alexander20

Alexander20
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 22 styczeń 2008 - 14:09

Witam mam pewien problem z karta pamięci.A więc w niektórych grach karte czyta normalnie a w niektórych wogule jej nie wykrywa:/.Czym to moze byc spowodowane ??(wydaje mi się że gry nie chcom się zapisaywać gdy save zajmuje 300kb a gdy wiećej to zapisuje się normalnie).Karta jest orginalna (16 mb).Prosze o odpowiedż z góry dzięki:P.

#78 tajny

tajny
  • Użytkownicy
  • 638 Postów:

Wysłany 22 styczeń 2008 - 17:07

Zobacz postAlexander20, o 22.01.2008, 14:09, napisał:

Witam mam pewien problem z karta pamięci.A więc w niektórych grach karte czyta normalnie a w niektórych wogule jej nie wykrywa:/.Czym to moze byc spowodowane ??(wydaje mi się że gry nie chcom się zapisaywać gdy save zajmuje 300kb a gdy wiećej to zapisuje się normalnie).Karta jest orginalna (16 mb).Prosze o odpowiedż z góry dzięki:P.

Sony produkuje tylko 8 mb, więc karta ta nie jest oryginalna i właśnie tutaj może być przyczyna trudności z zapisem stanu gry. Niestety ale nieoryginalne karty często się albo psują albo są właśnie problemy z zapisem.

#79 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 22 styczeń 2008 - 22:35

Tak to jest jak się nie czyta pierwszego postu z przyklejonego tematu...

#80 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 23 styczeń 2008 - 10:38

Zobacz post# BERION #, o 22.01.2008, 22:35, napisał:

Tak to jest jak się nie czyta pierwszego postu z przyklejonego tematu...

Ale po co? lepiej napisac od nowa mniej zachodu.

Dodaj obrazek

#81 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 23 styczeń 2008 - 12:22

Ja to chyba zacznę wstawiać warny za tak ewidentne przypadki. Zero wysiłku. Irytujące. EOT.

#82 honor

honor
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 28 styczeń 2008 - 12:09

Miałem zamiar dokupić drugą MC do swojego zestawu, w związku z tym zagłębiłem się nieco w temat . Moim zdaniem dobrym sposobem na rozpoznanie autentyczności karty jest poszukanie kart z przezroczystymi obudowami. Możliwe jest wtedy porównanie wyglądu płytki PCB. Zamieszczam dokładne zdjęcia mojej oryginalnej karty. Kupiona została jakiś czas temu w MM.
Załączony plik  MC_oryginal_m.jpg   109,82K   33 pliki do pobrania Załączony plik  MC2_oryginal_m.jpg   97,41K   22 pliki do pobrania

Dodaj obrazekDodaj obrazek

Znalazłem w ten sposób oryginalną(chyba :P) kartę, jak dojdzie to dam znać.
Było: PS2 Slim SCPH-75004 Satin Silver(PVR-802W) + 2x MC 8MB + GT4, VGA BOX... ;]
Jest: x360 Premium, BigBen VGA, Ligitech X-540 ;]

#83 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 28 styczeń 2008 - 12:50

Tylko problem w tym ze juz chyba nie ma przezroczystych z tego co widzialem to teraz sa same czarne i nieraz srebrne ;/ Sam kupilem przezroczysta ale to bylo 3 lata tamu -_-

Dodaj obrazek

#84 honor

honor
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 28 styczeń 2008 - 13:54

Czasem się pojawiają na allegro używki. Dziś kupiłem taką:
Załączony plik  6b.jpg   35K   42 pliki do pobrania
Widać PCB to samo więc jest duża szansa, że karciocha oryginalna. Lepiej poczekać aż ktoś wystawi przezroczystą niż brać w ciemno lub sporo drożej w sklepie. Srebrną miałem kupować, ale w sumie też nie wiadomo co się bierze.

EDIT: Memorka doszła dzisiaj, oczywiście oryginalna. Wygląda dokładnie tak samo jak ta dwa posty wyżej. Więc przy odrobinie chęci można ustrzec się podróbki.
Było: PS2 Slim SCPH-75004 Satin Silver(PVR-802W) + 2x MC 8MB + GT4, VGA BOX... ;]
Jest: x360 Premium, BigBen VGA, Ligitech X-540 ;]

#85 elolve

elolve
  • Nowy
  • 30 Postów:

Wysłany 12 luty 2008 - 14:33

witam a mam pytanko co myślicie o takiej karcie
http://allegro.pl/it...ep_robson_.html
gwarancja 12miesiecy i za 24 zł
warto?

#86 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 12 luty 2008 - 18:02

To są podróby więc jak chcesz żadna gwarancja nie zwróci Ci twoich sejwów a czy akurat ja uznają jak karta przestanie zapisywać stany gier to też inna sprawa. Tak więc zastanów sie...

Dodaj obrazek

#87 elolve

elolve
  • Nowy
  • 30 Postów:

Wysłany 12 luty 2008 - 19:40

to lepiej cos takiego?
http://allegro.pl/it..._gier_w_wa.html

#88 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 12 luty 2008 - 19:56

To też nie będzie raczej(na pewno) oryginał. Żeby mieć że to oryginał najlepiej kupić z przezroczystą obudową, a jak nie to w jakimś markecie tam na 90% będą oryginalne. Tak więc jeżeli chcesz jakąś podróbę to twoja sprawa ale może być tak jak już wspominałem ja i moi przedmowcy...

Dodaj obrazek

#89 Adrian13

Adrian13
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 24 luty 2008 - 19:05

Miesiąc temu kupiłem sobie kartę pamięci do PS2 slim 64 mb. Do tej pory mogłem wszystko zapisywać bez problemu ale mam nową grę Shadow of Coloseum i w tej grze moja konsola w ogóle nie widzi karty pamięci. Co mam z tym zrobic? Bo chciałbym sobie pograc w tą gierke. Pomóżcie!

#90 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 24 luty 2008 - 19:10

Chyba Shadow of Colossus. Kupiłeś nieoryginalną kartę pamięci, radze ci kupić oryginalną 8MB.
Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)