Skocz do zawartości

!! POMOCY !!

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 licha89

licha89
  • Nowy
  • 1 Postów:
  • Interests:Rózne szczegulnie gry PS2

Wysłany 01 sierpień 2005 - 10:05

:D CZESC WSZYSTKIM POTRZEBUJE KODY DO BURNOUT 3 jesli ktos ma to prosze mi podac jakies i jak je wstukac w grze :)

A pozatym gra jest zajefajna gram juz w nia 4 dzien non stop z przerwami :P jestem maniakiem gier :) Gta SA mam za soba X2 Tekena 5 własnie zaczynam grac i wiele innych kiedys miałem ps 1 to był wymiot hehe w gry gram juz 8 lat :D byłem teraz na zawdoach tekena5 i zajałem 11 miejsce to i tak dobrze :) pozdro i czekam na kody jesli ktos ma :)

#2 marcinps2

marcinps2
  • the bananowicze
  • 3967 Postów:

Wysłany 01 sierpień 2005 - 11:39

licha89 napisał:

[b] :D CZESC WSZYSTKIM POTRZEBUJE KODY DO BURNOUT 3 jesli ktos ma to prosze mi podac jakies i jak je wstukac w grze :)

O ile mi wiadomo nie ma kodów do BURNOUT3 :twisted: :P Słaby z ciebie maniak ja mam z 50 gier zajołem 10 bodajże? miejsce w GT2 :twisted: i wygrałem plakat, puszke fanty, długopis i jakiś karton na renke :P Aktualnie gram w DRIV3R 3 i ciesze sie fajną grafą bo reszte w tej grze jest do bani... :twisted:
Jestem niedoklepanym zakutym łbem, dlatego pousuwałem sobie posty!

#3 PajonK

PajonK
  • Użytkownicy
  • 353 Postów:
  • Interests:M&A, DDR, PS2 of course!

Wysłany 01 sierpień 2005 - 11:39

ogolnie to chyba takie kody nieistnieja, a pozatym co to za przyjemnosc grac z kodami, zobacz sobie http://burnout3.konsola.pl/ tutaj troche pisza o tej grze...

#4 maciek_prus

maciek_prus
  • Nowy
  • 14 Postów:

Wysłany 01 sierpień 2005 - 16:08

niewiem po co komu kodu do burnouta 3
w tą grę się nie gra tylko się PĘDZI!!!
graj bez kodów, bo chyba takowych niema

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)