Skocz do zawartości

Którą konsole wybrać?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Hikkomijian

Hikkomijian
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 20 sierpień 2013 - 10:34

Witam,
zastanawiam się nad kupnem jednej z trzej konsol z możliwością sterowania ruchem. Przejrzałem do tej pory wiele forów i opini, większość z nich jednak ma ponad dwa lata, a jak wiadomo wydawanie nowych gier i produktów w tej branży jest bardzo szybkie.
Do czego w zasadzie potrzebuję konsoli. Otóż zależy mi na rozrywce i dobrej zabawie w towarzystwie (2/3/4 osoby) i uniknięciu siedzenia na kanapie. Chciałbym by konsola oferowała prócz mini gierek, także produkcję z dość dobrą i wciągającą fabułą i np. trybem współpracy (także dla więcej niż 2 graczy). Grafika nie jest dla mnie aż tak ważna, jeśli zabawa jest dużo lepsza z gorszym wyglądem. Osobiście zmuszony jestem wykreślić kinekta z listy, jego, że potrzebna dla niego przestrzeń (3x3 m) przekracza moje możliwości.
Dlatego też chciałbym zapytać co Wy, drodzy użytkownicy, polecilibyście mi zrobić?

#2 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 20 sierpień 2013 - 12:22

Kinect odradzam, nie przekonał mnie i oddałem po okresie próbnym ;) Move mam do tej pory, ale poza paroma grami to raczej podpierdółka i gdyby nie to że dałem za komplet 120zł to bym pewnie odsprzedał. Wii mam i gram głównie ze znajomymi lub czasami w swoje ulubione gry z GC/.Wii. Jakie gry na Wii są możesz sprawdzić w sieci, trochę takich pierdółek do zabawy w kilka osób się znajdzie i są nawet wciągające. Na dłuższą metę to Ty musisz sam zdecydować co Ci się najbardziej podoba i jaki typ gier (dla single-player) Cię interesuje.

Jeśli Wii, to z tych wcześniejszych (bez wyciętej kompatybilności z GC itd) i na pewno nie Wii U. Jeśli PS3 z Move to pamiętaj, że do większości gier (gracze na przemian coś wykonują) wystarczy jeden lizak i pad (nie trzeba Move Navi) i konsola z dyskiem 12GB to żart Sony ;)

Dodaj obrazek

#3 Hikkomijian

Hikkomijian
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 21 sierpień 2013 - 09:51

Bardzo dziękuję za odpowiedź!

Jeśli jeszcze mogę zapytać, to chciałbym wiedzieć w jaki sposób powinienem się dowiadywać o tzw. GC (gamecube?). W opisie przedmiotu nigdzie nie ma o tym informacji.
Oraz, dlaczego Wii U jest złym pomysłem?

#4 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 21 sierpień 2013 - 11:06

Wii U jest drogie i niewiele wydajniejsze niż Ps3/X360. Dodatkowo zbugowane, lubi się wieszać. Gier jest niewiele i próbują być "nie party/casual", ale średnio wychodzą. Jakby kosztowało <500zł to można by się nad nim zastanowić.

Starsze modele Wii na pewno posiadają obsługę gier z GC. Musisz pytać sprzedawcy i poszukać w internecie jak je odróżnić, bo kiedy swoje kupiłem nie było takiego problemu i nie byłem tym zainteresowany ;)

Dodaj obrazek

#5 Reseller65

Reseller65
  • Nowy
  • 3 Postów:
  • Interests:nowe technologie

Wysłany 28 styczeń 2014 - 13:53

Witaj,
A ja przychylę się do wyboru konsoli Xbox 360 z senrorem Kinect. To dziś najtansze i najpopularniejsze źródło rozrywki dla 3 lub 4 osób. Nie potrzebujesz niczego trzymać w rękach jak w Wii czy w Playstation, nie ma ładowania kontrolerów , nawigatorów czy innych dodatków. Wystarczy sam grający. A do tego z powodzeniem można grać jednocześnie nawet w 3 osoby.

Edytowanie przez isao, 28 styczeń 2014 - 21:45 .

Wszystko do konsol Sony Playstation i Xbox znajdziecie na www.techsat24.pl

#6 mlizisopom

mlizisopom
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 27 wrzesień 2016 - 07:35

superfighters

happy wheels
superfighters

helmet heroes 2

Edytowanie przez mlizisopom, 04 październik 2016 - 02:12 .

#7 maxxi44

maxxi44
  • Nowy
  • 6 Postów:

Wysłany 23 listopad 2016 - 08:13

No jak na moje to Xbox nie jest tak dobry jak PS3.

#8 lashaugre

lashaugre
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 22 grudzień 2016 - 10:50

Great . check this.
happy wheels unblocked
tank trouble 2

Edytowanie przez lashaugre, 22 grudzień 2016 - 10:52 .

#9 mlizisopom

mlizisopom
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 05 styczeń 2017 - 17:12

ZZZZZ Learning The Different Types Of Online Games With One Of These Sound Advice

ZZZZZ Huge Suggestions For Game Taking part in That May Help You Acquire

ZZZZZ Useful Assistance For Your Xbox Game Demands

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)