Skocz do zawartości

PES 2012

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
25 odpowiedzi w tym temacie

#1 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6 522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 27 października 2011 - 06:09

Grał ktoś? Jest lepsza niż 2011? :)
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#2 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2 060 Postów:

Wysłany 27 października 2011 - 19:31

Obadałem dema Fifa 12 i PES 2012, mój wybór pada w tym roku na Fifke ,jutro lecę kupić ,a raczej wymienić za słabego Duke'a :) W nowe Pro Evo gra się kiepsko ,gameplay jest uciążliwy i nie sprawia przyjemnośći. Fifa prezentuje się lepiej ,ale to cały czas nie jest ten fenomenalny gameplay na poziomie PES 4-6, niestety.

#3 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1 410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 27 października 2011 - 22:06

Zobacz postkrupek1, o 27 października 2011 - 19:31 , napisał:

W nowe Pro Evo gra się kiepsko ,gameplay jest uciążliwy i nie sprawia przyjemnośći.

Dokładnie, kiedyś byłem po stronie PES, ale dziś prawda jest taka że to właśnie ta seria mogłaby się znaleźć jako "gra dla chłopców" w platformówkach...
Dodaj obrazek

#4 simian raticus

simian raticus
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 28 października 2011 - 20:18

PES już zdechł! Fifa króluje!
Pobajerzymy? Poczatujemy? Poknurzymy?

PSN ID : kaskojakajmra997

Podewiańcimy? Pogłówkujemy? PoBREJNujemy?

#5 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2 060 Postów:

Wysłany 30 października 2011 - 18:30

Obecny długi weekend spędzam z Fifą 12 (i z książkami ,niestety :P ).Muszę przyznać ,że gra się całkiem fajnie, niezły tryb kariery, a i na dwóch można pochasać i powyzywać się :D Generalnie w tym roku ,Fifa zdecydowanie na plus.

#6 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5 128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 01 listopada 2011 - 23:57

Aż chyba zassam to demo fify na ps3 O_O hm... fakt trochę dziwnie się gra w pes'a i to już od dwóch wcześniejszych wersji. Sam nie wiem, jesteście którymiś osobami z kolei, które wypowiadają się na korzyść fifki w tegorocznym wydaniu.
Może czas zmienić stare przyzwyczajenia :D
Dodaj obrazek

#7 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2 060 Postów:

Wysłany 02 listopada 2011 - 11:34

Zobacz postisao, o 01 listopada 2011 - 23:57 , napisał:

Czym prędzej , ja zmieniłem, wyszedłem na korzyść :)

#8 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1 410 Postów:

Wysłany 02 listopada 2011 - 16:08

Aż chyba zassam to demo fify na ps3 O_O hm... fakt trochę dziwnie się gra w pes'a i to już od dwóch wcześniejszych wersji.

Ściagaj, warto, co ciekawe w Fifie 12 można zmienić system obrony na ten "stary" z poprzednich edycji (ja tak gram, ten nowy zupełnie mi nie podpasował).

Najwyższy czas, naprawdę szkoda że niektórzy tego nie widzą że na tę chwilę PES to gra dla dzieci i czysty arcade. Wystarczy wziąć mocną drużynę (Barcelona, Real) ustawić na skrzydłach szybkich zawodników i gnasz w stronę bramki jak robot. Tragedia co KONAMI zrobiło z tą grą.

Edytowanie przez Pelle, 02 listopada 2011 - 16:08 .

Dodaj obrazek

#9 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5 128 Postów:

Wysłany 03 listopada 2011 - 12:24

Stary w jakim sensie? W zasadzie od wersji 2000 praktycznie w ogóle nie grywałem w to ^_^
Trochę mnie wpienia w fifce bieganie na R2 i odbierani piłki na Dodaj obrazek. Jednym słowem to ujmując podczas grania najnormalniej w świecie się gubię :D xD

Ktoś wyżej wspomniał o gameplayu w pes'ach 4-6.
Hm jeśli dobrze pamiętam to w 4 przesadzone były 'te' magiczne schematyczne podania w pole karne. Wystarczyło dojść w obrzeże owego pola i klepnąć X potem już tylko0 strzał i... radość z bramki :D w 5 czy 6 bodaj przesadzili z przerzutami na dobieg, znaczy się L1 i trójką ^^
(Aleeeeeee mylić się mogę bo kiedy to grało się w owe części i je patchowało reefurem czy innym oleee patchem)
Osobiście najmilej chyba wspominam część trzecią ^_^ i ten mocarny Inter :whistling:

Edytowanie przez isao, 03 listopada 2011 - 12:29 .

Dodaj obrazek

#10 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1 410 Postów:

Wysłany 03 listopada 2011 - 14:12

Zobacz postisao, o 03 listopada 2011 - 12:24 , napisał:

Stary w jakim sensie? W zasadzie od wersji 2000 praktycznie w ogóle nie grywałem w to ^_^

W opcjach kontrolera tam gdzie masz do wybrania asysty częściowe itd możesz sobie wybrać "obronę taktyczną" i "stary system obrony", zobaczysz różnicę. Ja na tym nowym nie daję rady, co kontra to traciłem gola jak grałem z kolegą. Potem już była gra wyrównana z delikatną przewagą po mojej stronie, jak straciłem 2 bramki na mecz to wszystko.

Trochę mnie wpienia w fifce bieganie na R2 i odbierani piłki na Dodaj obrazek. Jednym słowem to ujmując podczas grania najnormalniej w świecie się gubię :D xD

Odbieranie piłki kwadratem masz właśnie przez nowy system obrony :D Zmień, a kwadrat będzie służył jak dawniej do pressingu drugiego obrońcy, bieg da się zmienić z R2 na R1 bez najmniejszego problemu... (mi wygodniej na R2 w każdym razie, wygodniej potem wcisnąć R1 niż R2 jak chcesz uderzyć technicznie).

Osobiście najmilej chyba wspominam część trzecią ^_^ i ten mocarny Inter :whistling:

Ja również wspominam najlepiej część trzecią, miałem jeszcze japońca Winning Eleven, w którym Batistuta nadal był w Romie i w kadrze Argentyny (grałe wtedy tylko Argentyną), najbardziej wyważony PES.

Edytowanie przez Pelle, 03 listopada 2011 - 14:13 .

Dodaj obrazek

#11 simian raticus

simian raticus
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 04 listopada 2011 - 17:03

U mnie PES 2012 leżo odłegiem! Fify 12 nie kupił! za stary na to już chyba jestem! Grajcie młodzieży młoda . .
Pobajerzymy? Poczatujemy? Poknurzymy?

PSN ID : kaskojakajmra997

Podewiańcimy? Pogłówkujemy? PoBREJNujemy?

#12 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5 128 Postów:

Wysłany 04 listopada 2011 - 19:02

Skusiłem się i nie wytrzymałem :D zakupiłem sobie wczoraj pes'a i szczerze powiem, że gra się lepiej niż w to demo, bardziej przypomina mi teraz ten gameplay te stare ISS'y z szaraka ^_^ źle nie ma, szału też nie.
Do pogrania przy piwku jak znalazł :D pół nocy testowaliśmy ze znajomym, fifa może i faktycznie dobra, ale jakoś nam nieszczególnie przypadła pewnie też kiedyś sobie zakupię, a co by wgłębić się w jej zawartość etc.
(Nie będę ukrywać, że stanęliśmy wczoraj przy półce z fifką, pes'em i na zasadzie 'marynarza' wybraliśmy zwycięzcę) ^_^
Dodaj obrazek

#13 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5 128 Postów:

Wysłany 09 listopada 2011 - 21:45

wybaczcie post pod postem ^_^ ale własnie zauważyłem coś dziwnego... w grze nie ma komentarza O_O w opcjach jest włączony dźwięk niby na maksa... a w samej grze brak O_O wszystkie inne dźwięki są, ktoś może coś wie na ten temat? Google z tego co próbowałem szperać milczy hmm...
Dodaj obrazek

#14 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2 060 Postów:

Wysłany 11 listopada 2011 - 12:06

Rzeczywiście dziwne, zawsze tak było w demówkach PES. Od początku nie miałeś komentatora ,czy po jakimś czasie szlag go trafił?

#15 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5 128 Postów:

Wysłany 14 listopada 2011 - 00:14

Szczerze to nie pamiętam, ale jestem więcej niż pewien, że brakowało go od samego początku :D
Co ciekawe... dalej śladu po nim nie ma ^_^
Dodaj obrazek

#16 Nestor95

Nestor95
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 16 listopada 2011 - 21:53

To co bardziej opłaca się kupić PES czy Fifę chodzi mi o PS 2

#17 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2 060 Postów:

Wysłany 17 listopada 2011 - 17:10

Na ps2 wybierz PES, ,ale nie kupuj nowej części ,na past-genach się już rozwój skończył kilka lat temu. Polecam Ci mój ideał ,czyli PES6 ,na Alegroszu spokojnie kupisz ją za 20-25 zł.

#18 Nestor95

Nestor95
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 17 listopada 2011 - 19:24

Chciałbym kupić PES 2012 ale nie wiem czy się opłaca.krupek w PES 2006 to ja mam i grałem :D

#19 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5 128 Postów:

Wysłany 17 listopada 2011 - 20:22

Ja tylko tak w gwoli wyjaśnienia odnośnie tego nieszczęsnego komentarza ^_^
Okazało się, że wina leżała po stronie sprzętu tj. konsola była z początku podłączona do telewizora przez samo HDMI, po którym to też leciał dźwięk. Obecnie podłączona optykiem do amplifiera i wszystko ładnie śmiga, dwóch starych emerytów znów słychać :D dziwi mnie tylko fakt, że w opcjach dźwięku nie uwzględniono innej opcji podłączenia audio aniżeli hm przestrzennie O_O granie bez komentarza fakt trochę takie sztywne się wydawało mimo wszystko ^_^
Dodaj obrazek

#20 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2 060 Postów:

Wysłany 17 listopada 2011 - 21:05

Nestor, musisz wiedzieć ,że sportowe gry na ps2 już większego postępu nie doświadczają ( poza składami, ew. drobne szczegóły typu zagrania). Ciężko powiedzieć,czy się opłaca, ja bym nie kupił. Jeśli zależy Ci na świeżych składach i nie masz jak lepiej spożytkować kasy ,to kupuj :) Codo porównania Fify i PES - Jeśli nic się nie zmieniło ,to na starszych konsolach Fifa góruje trybem kariery i licencjami, zaś PES gameplayem.

#21 Nestor95

Nestor95
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 17 listopada 2011 - 21:44

Ale pes 12 z tego co widziałem ma lepsze menu i jest Liga mistrzów oraz Liga Europejska i nowe składy

#22 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5 128 Postów:

Wysłany 22 marca 2012 - 16:41

Takie pytanko dość specyficzne :)
Jest możliwość bezstratnego zgrania replay'a z PES'a w wersji konsolowej na PC bez kombinowania w stylu 'nagrywam kamerą telewizor'? Z tego co pamiętam są one chyba zapisane w formacie *BIN, ale głowy nie dam.
Dodaj obrazek

#23 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1 487 Postów:

Wysłany 22 marca 2012 - 19:16

Zobacz postisao, o 22 marca 2012 - 16:41 , napisał:

Takie pytanko dość specyficzne :)
Jest możliwość bezstratnego zgrania replay'a z PES'a w wersji konsolowej na PC bez kombinowania w stylu 'nagrywam kamerą telewizor'? Z tego co pamiętam są one chyba zapisane w formacie *BIN, ale głowy nie dam.

http://www.conrad.pl...CFYIu3wodxSuMwA

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#24 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5 128 Postów:

Wysłany 22 marca 2012 - 22:41

To chyba zostanę przy nagrywaniu 'telewizora' :D
Dodaj obrazek

#25 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1 487 Postów:

Wysłany 10 kwietnia 2012 - 08:15

Zobacz postisao, o 22 marca 2012 - 22:41 , napisał:

To chyba zostanę przy nagrywaniu 'telewizora' :D

jest tańsza opcja

http://allegro.pl/av...2241305501.html

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#26 aidallsn

aidallsn
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 22 stycznia 2020 - 20:36

hejka

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)