Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2008

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
257 odpowiedzi w tym temacie

#31 Malix7

Malix7
  • Nowy
  • 13 Postów:

Wysłany 27 październik 2007 - 13:15

i ja dzis przytargalem do domu pes 2008 ale narazie jestem zawiedziony w porownaniu do tej z kompa, wydaje mi sie ze to to samo co pes 6 , a teraz pare pytan czy na ps2 da sie nukowac i zmieniac ilosc zawodnikow w murze bo jakos mi to nie dziala na pc to dziala a na ps2 nie moge tego zrobic ogolnie narazie rozczarowanie

#32 adam więcek

adam więcek
  • Nowy
  • 36 Postów:

Wysłany 27 październik 2007 - 13:54

a jak wam sie gra na necie ja mam straszne lagi nie da sie grac a mam 512 neta

#33 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 27 październik 2007 - 14:56

ZalewPL, o 27.10.2007, 13:38, napisał:

bramkarze zaczynają myśleć i są zwinniejsi, coraz trudniej strzelić gola, ze względu na dobre zachowanie obrońców i to, że piłka jest w końcu przedstawiona jako zwykła footballówka a nie jak piłka do ręcznej z klejem (coraz trudniej utrzymać jest piłkę przy nodze, słabszym zawodnikom niekiedy ucieka nie wspominając o dryblingach)

Rzeczywiście trudno strzelić gola.....dziś w 1 meczu w tę gre wygrałem z kolegą ( a wcale nie jest amatorem) 9:1 a graliśmy Wisła Kraków (ja) i Polska (on).
Dodaj obrazek

#34 SiemankoOo

SiemankoOo

Game Master :]

• Użytkownicy
  • 347 Postów:

Wysłany 27 październik 2007 - 15:02

a teraz pare pytan czy na ps2 da sie nukowac i zmieniac ilosc zawodnikow w murze bo jakos mi to nie dziala na pc to dziala a na ps2 nie moge tego zrobic ogolnie narazie rozczarowanie

chyba sie nieda :( tez nie moge "nurkowac" a tym bardziej nie moge ustawiac zawodnikow w murze. co do nurkowania to z jednej strony dobrze nie bedzie zadnych parodi i gadania ze ktos oszukuje :) takie moje zdanie pozdro!
>_<

#35 Lajer

Lajer
  • Nowy
  • 18 Postów:

Wysłany 27 październik 2007 - 16:02

Malix7, o 27.10.2007, 14:15, napisał:

i ja dzis przytargalem do domu pes 2008 ale narazie jestem zawiedziony w porownaniu do tej z kompa, wydaje mi sie ze to to samo co pes 6 , a teraz pare pytan czy na ps2 da sie nukowac i zmieniac ilosc zawodnikow w murze bo jakos mi to nie dziala na pc to dziala a na ps2 nie moge tego zrobic ogolnie narazie rozczarowanie

no fakt wyglada jak 6 ;( ale trudno się mówi najważniejsze , że na czarnulke wyszedł pes 2008 , a co do bramkarzy to az tak dobrze oni nie bronią... a wy też tak macie , że co druga wrzutka i bramka ? bo ja już tak miałem pare razy, w meczu spokojnie ze dwie wrzutki mi wchodza i brameczka... coś to załatwo idzie?

#36 Malix7

Malix7
  • Nowy
  • 13 Postów:

Wysłany 27 październik 2007 - 16:28

Lajer, o 27.10.2007, 15:02, napisał:

no fakt wyglada jak 6 ;( ale trudno się mówi najważniejsze , że na czarnulke wyszedł pes 2008 , a co do bramkarzy to az tak dobrze oni nie bronią... a wy też tak macie , że co druga wrzutka i bramka ? bo ja już tak miałem pare razy, w meczu spokojnie ze dwie wrzutki mi wchodza i brameczka... coś to załatwo idzie?

tak tylko za co my placimy skoro to prawie 6 tylko menu zmienili (na gorsze) i aktualne sklady sa do serii pes5 bylem wielkim fanem tej gry ale od 6 do teraz same rozczarowania jestem ciekaw jak to jest z wersia na ps3 bo mam zamiar w niedalekiej przyszlosci kupic i niechcialbym sie rozczarowac bo mnie szlag trafi. a jak to jest z tym nurkowaniem (udawanie faulu) jest na ps2 czy nie i ilosc graczy w murze wie moze ktos???????????????

#37 Lajer

Lajer
  • Nowy
  • 18 Postów:

Wysłany 27 październik 2007 - 20:25

na ps3 i 360-stke podobno wygląda jeszcze lepiej niz na PC aż żałuje ze nie mam tych konsol i nie bede mógł sprawdzić xD mhm a wie ktoś może jak na PC "nurkuje" sie ? :P bo chetnie bym sobie sprawdził jak to wygląda xD

#38 mcbialy1

mcbialy1
  • the bananowicze
  • 111 Postów:
  • Interests:gry,sport,muza

Wysłany 27 październik 2007 - 21:05

Piechu, o 21.10.2007, 17:36, napisał:

Juz jest do "kupienia " w sklepie torrentowym :) Na razie tylko wersja na ps2, moze ktos juz gral i napisze swoje wrazenia :)
ja gralem (mam) i gra jest super.jestem z ta seria od ISS PRO EVOLUTION na PSX.w 2008 poprostu wszystko jest dopracowane.no i oczywiscie aktualne sklady,chociaz sklad Brazyli to chyba jakis zart...

PlayStation 2 Slim SCPH-70004||SwapMagic 3.8||1xDualShock 2||2xMemory Card Sony 8 MB||RGB||TDK+R
GameCube DOL-001||Viper GC Cobra 2.1||IcedCube Golden||1xPad||1xMemory Card Nintendo 59||TDK+R

#39 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 27 październik 2007 - 21:20

Poszukałem w google.pl i tam pisało że żeby zrobić nurkowanie trzeba wcisnąć L1+L2+R1, jeśli sie mylę albo to błąd to poprawcie.
Dodaj obrazek

#40 Lajer

Lajer
  • Nowy
  • 18 Postów:

Wysłany 28 październik 2007 - 12:00

myślę , że to komuś się przyda xD tricki ta strone napewno komuś się przyda xD

#41 mcbialy1

mcbialy1
  • the bananowicze
  • 111 Postów:
  • Interests:gry,sport,muza

Wysłany 28 październik 2007 - 14:59

kazdy kto jest fanem pesa chyba to widzial.ale dobrze ze dales linka.inni sobie zobacza :D

PlayStation 2 Slim SCPH-70004||SwapMagic 3.8||1xDualShock 2||2xMemory Card Sony 8 MB||RGB||TDK+R
GameCube DOL-001||Viper GC Cobra 2.1||IcedCube Golden||1xPad||1xMemory Card Nintendo 59||TDK+R

#42 Lajer

Lajer
  • Nowy
  • 18 Postów:

Wysłany 28 październik 2007 - 17:27

Kurde gram sobie w sumie cały czas na ps2 w tego pesa , ale że brat chciał pograć w Coda to musiałem wejsc na PC i tam grałem w pesa i nie moge się przyzwyczaic :D i cały czas mam takie myśli , że mogli się postarać z tym pesem na ps2 ten na pc jest taki taki nie do opisania :D ta grafika ahh
nie uważacie , ze to na PC bije na głowe ?

#43 SiemankoOo

SiemankoOo

• Użytkownicy
  • 347 Postów:

Wysłany 29 październik 2007 - 12:04

Poszukałem w google.pl i tam pisało że żeby zrobić nurkowanie trzeba wcisnąć L1+L2+R1, jeśli sie mylę albo to błąd to poprawcie.
poprawiam hehe :) Należy jednocześnie wcisnąć L2, L1, R1 :) inna kolejnosc moze cos zmenic haha :)
>_<

#44 adam więcek

adam więcek
  • Nowy
  • 36 Postów:

Wysłany 30 październik 2007 - 07:54

wiecie cos o jakis dodatkach jakis seve z bundesliga i orginalnymi zawodnikami?????

#45 SiemankoOo

SiemankoOo

• Użytkownicy
  • 347 Postów:

Wysłany 30 październik 2007 - 11:28

Należy jednocześnie wcisnąć L2, L1, R1
dziala to komus? bo mi jakos nie bardzo.
>_<

#46 Aquanox

Aquanox
  • Użytkownicy
  • 2507 Postów:

Wysłany 30 październik 2007 - 11:52

Lajer
PS2 już ma swoje lata :P

Wersja X360 wygląda świetnie.

#47 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 30 październik 2007 - 13:51

Aquanox, o 30.10.2007, 11:52, napisał:

Lajer

I jest niesamowicie grywalna, dziś o 16 Juchy wysyła mi mojego X360 z nową płytą główną, już sie nie moge doczekać kiedy w domu pogram w tę gre Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#48 Lajer

Lajer
  • Nowy
  • 18 Postów:

Wysłany 30 październik 2007 - 16:40

Aquanox, o 30.10.2007, 11:52, napisał:

Lajer

no ja stary wiem jak to jest z ps2 :P , ale napewno mogliby coś więcej z ta czarnulką zrobić , ale i tak jestem zadowolony z tej giery ta grywalność fakt coś pięknego xD ,a czy wy też uważacie , że ten pes na pc ps3 i x360 jest tak realistyczny ? Bo ja uważam , że no jest genialny :D

#49 Aquanox

Aquanox
  • Użytkownicy
  • 2507 Postów:

Wysłany 30 październik 2007 - 17:15

Fizykę pes2008 ma świetną.
Grafika jeszcze może nie najwspanialsza (kamera tele) ale bardzo szczegółowa (replaye / przybliżenia)

#50 ZalewPL

ZalewPL
  • Użytkownicy
  • 50 Postów:

Wysłany 30 październik 2007 - 21:44

na razie w necie grać się nie da... jeszcze najwyraźniej nie zestabilizowali serwa i są zajebiste lagiii... :(
PES2008...

#51 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 15:44

niestety tylko w wersji na ps2 nie da sie nurkowac, pozatym gra to jakis lamerski arcade i chyba pozostane przy pes5 w ktorym wazne sa umiejetnosci gracza, a nie przypadek jak to czesto bywa w pes6 i 2008.
Henrym mozna ogrywac spokojnie po 3 obroncow na raz, zza pola karnego 10 razy latwiej strzelic bramke niz z blizszej odleglosci. Jak to jest ten wasz realizm to dziekuje ;/. Bramkarze moga wybronic kilka 100% sytuacji po czym wpuszczaja jakiegos babola, pozatym sa bledy takie jak podczas proby wslizgu zmienia nam sie zawodnik i nie ten co chcemy robi wslizg (to samo co w pes6), bramkarze sa zbugowani.

#52 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 15:49

Piechu, o 1.11.2007, 15:44, napisał:

niestety tylko w wersji na ps2 nie da sie nurkowac, pozatym gra to jakis lamerski arcade i chyba pozostane przy pes5 w ktorym wazne sa umiejetnosci gracza, a nie przypadek jak to czesto bywa w pes6 i 2008.
Henrym mozna ogrywac spokojnie po 3 obroncow na raz, zza pola karnego 10 razy latwiej strzelic bramke niz z blizszej odleglosci. Jak to jest ten wasz realizm to dziekuje ;/. Bramkarze moga wybronic kilka 100% sytuacji po czym wpuszczaja jakiegos babola, pozatym sa bledy takie jak podczas proby wslizgu zmienia nam sie zawodnik i nie ten co chcemy robi wslizg (to samo co w pes6), bramkarze sa zbugowani.

Możesz już otrzeć pot z czoła.....a w PES5 za to masz pińcet fauli za pomoca "x", dzięki za taką gre, imo najmniej udana część serii na PS2. Powinieneś dziękować KONAMI za to że nie olało PS2 i że ta gra wyszła jeszcze na tę konsole.
Dodaj obrazek

#53 kencal

kencal
  • Nowy
  • 24 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 16:40

mam Pes2008 na PS2 od wczoraj i wg mnie jest to najlepsza część:D
Moze kotś nie zauważył ale jest ona bardziej podobna do PES5 niż PES6 dla mnie jest to duży atut:)
zastały poprawione wślizgi są dużo bardziej skuteczne.
Gra jest bardziej brutalna nie ma juz tylu fauli:)
no a grafika jest mniej więcej taka sama jak w PES6;)
noi wróciły sidestepy odrazu pod przyciskami kierunkowymi:D ohhh kochałem to w pes5;)
Wg mnie najlepsza część serii:) dopóki nie nabęde PS3 bede grał w PES na mojej czrnulce:D

PS
To jak jest z tym nurkowaniem wystepuje na PS2 czy nie??

#54 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 17:12

nie ma nurkowania w ps2 ! : )
poczytajcie o tym na zagranicznych forach a la pesfan czy evo-web

#55 kencal

kencal
  • Nowy
  • 24 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 18:19

No to se nie pooszukuje :twisted: ale widze że PS2 znowu zostało okrojone <_< no cóż trzeba z tym żyć. a moze ktoś by dodał nurkowanie w jakimś patchu:P

#56 Lajer

Lajer
  • Nowy
  • 18 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 20:06

Nie no Panowie gram sobie moja kochana Barceloną i wpusciłem takiego Dos Santosa , a grałem na Udinese i bramkarz dostał piłke ja wslizg i goool co kpina :D dodam , że to nie pierwszy raz <_< takie cuś nie dla Mnie przez to ta gra u Mnie minusa co nie oznacza , że i tak sie wypaśnie gra :D

#57 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:&quot;czerwona&quot; Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 01 listopad 2007 - 20:27

Lajer, o 1.11.2007, 20:06, napisał:

Nie no Panowie gram sobie moja kochana Barceloną i wpusciłem takiego Dos Santosa , a grałem na Udinese i bramkarz dostał piłke ja wslizg i goool co kpina :D dodam , że to nie pierwszy raz <_< takie cuś nie dla Mnie przez to ta gra u Mnie minusa co nie oznacza , że i tak sie wypaśnie gra :D

Piszesz o wersji na PS2??

A czy ktoś już testował wersję na PS3?? Bo wiele o niej czytam (internet, prasa) i im więcej czytam tym mam coraz mniejszą ochotę na kupno :x . A jestem wielkim fanem serii WE/PES i nie mam zamiaru grać w Fife :x
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#58 Lajer

Lajer
  • Nowy
  • 18 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 21:43

dmlakers1, o 1.11.2007, 20:27, napisał:

Piszesz o wersji na PS2??

A czy ktoś już testował wersję na PS3?? Bo wiele o niej czytam (internet, prasa) i im więcej czytam tym mam coraz mniejszą ochotę na kupno :x . A jestem wielkim fanem serii WE/PES i nie mam zamiaru grać w Fife :x

tak tak pisze o wersji na PS2 strasznie mnie to wkurzylo... :P

#59 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:&quot;czerwona&quot; Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 01 listopad 2007 - 22:02

Na europejskim PS Store można od dziś pobrać demo PES 2008 :P .
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#60 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 listopad 2007 - 22:29

w jakims profesjonalnym serwisie wersja na ps2 dostala wyzsza ocene niz na ps3 ale wiecej szczegolow nie znam :)

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)