Skocz do zawartości

Taki znany sport...,a nic nie ma

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
35 odpowiedzi w tym temacie

#31 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 08 sierpień 2008 - 08:27

bo jest duzo mniejsza szansa na zarobienie kasy? poza tym table tennis od rockstar jest swietny, powiedzcie co maja powiedziec np fani curlingu albo polo? oni dopiero nie sa rozpieszczani..
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#32 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 08 sierpień 2008 - 08:41

Kidman calkowicie sie z Toba zgadzam, a propos curlingu to w Timesplitters mozna bylo taka curling mini gre odblokowac ;)
Wszystko opiera sie na potrzebach klientow, ping-pong stanowi nisze tak samo jak wspomniane polo, curling, czy chocby wioslarstwo...
Rynek Sport-gier opiera sie tak samo na trendach, jak rynek fps- gier. Bylo COD w czasach rzeczywistych, wiec i MOH idzie w ta strone. Pojawil sie free-run, dostajemy Mirror cos tam.
Ping-pong poki co, to sie nie przebil. Ale skoro sa symulatory jazdy pociagiem, lowienia ryb, czy strzelania do jeleni?
To dlaczego atakowac symulatory gry w ping-ponga, byl przeciez robiony jakas gra w ktorej symulowane mialy byc walki judokow- co dla mnie w ogole jest nie do pomyslenia, przeciez proba przeniesienia autentycznej walki w parterze do gry jest nie mozliwa- przez 2 minuty lezy sie w miejscu, by chwile nieuwagi wykorzystac na wyjscie do gardy.... "Nudy, nudy, nudy"- subiektywnie mowiac.
Na pewno gra znajdzie swoich fanow, rynek gier jest zamkniety i hermetyczny - to sie robi nudne, dostajemy co rusz odgrzane kotlety, badz kotlety ktore juz ktos raz strawil ;)
Moze wlasnie taki powiew swiezosci by sie przydal? Skoro mozna zrobic gre jak Atheny 2004, gdzie mi i znajomym rzucanie mlotem i wyscigi w plywaniu sprawialy ogromna frajde- to moze tez potrzebna jest jakas gra z ping-pongiem?
Z tego co wiem Bejing 2008 nie zbiera not najwyzszych, ale jesli tenis stolowy jest dyscyplina olimpijska to zdecydowanie powinien sie tam znalezc.
Nie wierze jednak, ze zostaniemy zasypani grami pokroju wlasnie polo, tenis stolowy, czy kajakarstwo gorskie - za malo jest klientow, a koszty sa za duze :)
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#33 grzes227

grzes227
  • Użytkownicy
  • 541 Postów:

Wysłany 08 sierpień 2008 - 09:46

Zobacz postuth, o 8.08.2008, 9:05, napisał:

Temat nie powinien byc w koszu. Dyskusja dobra.

IMHO chodzi o sprzedajnosc sportu, ping-pong nie jest czyms popularnym. Nie sciaga setek kibicow do tv, jak football, czy F1. Grandi tez ma racje, skoro wydajesz 200 zl na gre o kopaniu pilki (ktorej imho nienawidze), to czemu nie wydac gry o ping-pongu?
Też racja kto co lubi rzecz gustu... Może jakiś fajny Mod Przeniesie?

#34 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 08 sierpień 2008 - 10:27

Grandi tylko wez pod uwage to,ze taka koszykowka,czy pilka nozna jest o wiele bardziej ekscytujaca,efektowana od pingla.Tam cos sie dzieje,caly czas sa jakies mozliwosci.Z reszta dla zwyklego porwnania:Ile bylo fascynujacych momentow w historii np koszykowki,a ile w ping-pongu??No wlasnie...

#35 grzes227

grzes227
  • Użytkownicy
  • 541 Postów:

Wysłany 08 sierpień 2008 - 14:04

Zobacz postkrupek1, o 8.08.2008, 11:27, napisał:

Grandi tylko wez pod uwage to,ze taka koszykowka,czy pilka nozna jest o wiele bardziej ekscytujaca,efektowana od pingla.Tam cos sie dzieje,caly czas sa jakies mozliwosci.Z reszta dla zwyklego porwnania:Ile bylo fascynujacych momentow w historii np koszykowki,a ile w ping-pongu??No wlasnie...
No więc właśnie to samo pisałem :)... Dzięki że ktoś przeniósł

#36 Grandi

Grandi
  • Użytkownicy
  • 853 Postów:
  • Interests:PS3

Wysłany 08 sierpień 2008 - 18:05

Hmm no nie wiem co takiego efektownego w piłce nożnej. Heh rozumiem was wszystkich ale zdenerwowałem się tym "trzeba mieć nasrane..."

A co do efektywności to tak jak ja piłki nożnej nie lubię to mogę powiedzieć ze co jest fascynującego w piłce, tam kilku gosci przez 90 Min lata za piłką z lewej do prawej strony i na odwrót.
To samo koszykówka, to że ktoś danego sportu nie lubi nie znaczy że ten sport jest głupi. Ja akurat lubie grać w Ping Ponga (ostatni rok szkoły tylko w to grałem) i tutaj dopiero sie dzieje, może nie rozumiecie bo nie gracie tak czesto jak ja. :)

Tak samo Parkour, mało znany u nas sport ale tylko jedna gra jak sie nie myle powstała o nim (Free Runing) ale to i tak nie czysty Parkour. Sam uprawiam Parkour od roku i to jest dopiero sport na łeb bije piłke nożną, koszykówkę i inne sporty ale i tak powstała tylko jedna gra na temat tego pieknego sportu (chyba ze sie myle).

Poporstu wydawcy gier powinni chociaż spróbować wydać taką gre, wiem ze to trudne bo to szybka gra i jak by niby miało tam wygladać sterowanie (samą ręką??) heh troche by to głupie było. Ale warto spróbować.

Edit: krupek bo nie doczytałem tej ostatniej linijki twojej wypowiedzi, mówisz o ekscytujących momentach w koszykówce? A nie było żadnych w pinglu? a skąd wiesz? Nie interesujesz sie tym to nie wiesz.

Edytowanie przez Grandi, 08 sierpień 2008 - 18:07 .

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)