Skocz do zawartości

Fifa 09

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
60 odpowiedzi w tym temacie

#31 ffgriever

ffgriever

TMPGFitG

• Moderatorzy
  • 1949 Postów:

Wysłany 28 wrzesień 2008 - 19:31

W pesie jest przecież dokładnie to samo, więc nie bardzo rozumiem tą durną dyskusję. Żaden symulatorem być nie może ze względów oczywistych (ruszyć dupy i na boisko pograć samemu). Pes jest nieco bardziej skomplikowany i to chyba jego jedyna wyższość w stosunku do fify.

PS. Nie znoszę ani jednego, ani drugiego... nie gram w gry sportowe w ogóle (sport można uprawiać, ale granie w sport to ohydne zboczenie ;) ).

#32 pawko

pawko
  • GoodFellas
  • 927 Postów:

Wysłany 28 wrzesień 2008 - 21:34

isao, o 28.09.2008, 19:07, napisał:

omg xD fanboj... ea... :>

:rzygu: po prostu lubię fifę i tyle, a nie lubię jak ktoś pier*oli bzdury a nawet nie korzystał/ nie grał w gry/ze sprzętu. To jest coś takiego jak z ps3 vs x360 większość widziała tylko w MM ale i tak można sprzedać/ wyrzucić/ gówno itp.

edit. odłączam się z dyskusji

Edytowanie przez pawko, 28 wrzesień 2008 - 21:36 .

#33 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 29 wrzesień 2008 - 01:02

Kane: pograj w Fife z tydzień, sprzedaj póki jeszcze coś na niej zarobisz (a raczej nie stracisz) i kup... PES 2009.
To taka moja skromna rada...

Nie ma czym się "podniecać" w nowej edycji Fify... Kilkaset nowości, które nic nie dają i gra jaka była taka jest... ot po prostu kolejne "odcinanie kuponów" (coś ala NFS) i nic poza tym.

Napewno kupie nowego PESa ale niestety jako posiadacz wszystkich gier z serii fifa i pes to jednak fifa 08 najbardziej mi podeszla do gustu i mysle ze z fifa 09 tez tak bedzie.

jesli aktualizowanie skladu i zmiana bohatera okladki to dla Ciebie skok w przod to masz racje:P

T ty chyba nie grales w fife 07 ani 06 bo zmian jest napewno dozoooo.

I ja niewiem co wy byscie chcieli zmieniac moze dodac jszcze dwie bramki i zeby pilek bylo 22?

Sorry ale odkad wyszla fifa 08 to niema sobie równej gry o tej tematyce.

Ale kazdy niech gra w co chce :-)
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#34 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 29 wrzesień 2008 - 11:47

po prostu lubię fifę i tyle, a nie lubię jak ktoś pier*oli bzdury a nawet nie korzystał/ nie grał w gry/ze sprzętu.
--->

"pierdolić każdy może jeden lepiej drugi gorze... :| "
Gdybym nie grał w te gry to bym się nie wypowiadał to logiczne... ale widać z niektórymi nawet nie można trochę pożartować...
...wszak sarkazm jest czymś normalnym, a że nie każdy potrafi to zrozumieć cóż... akapit o wspomnianym pierdoleniu...
...mówi sam za siebie i autora...

PS: poza tym ten pad od iksa nie nadaje się do grania w takie pozycje... ten 'krzyżak' co to ma być jak z pegaza... !?
Dodaj obrazek

#35 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 29 wrzesień 2008 - 12:50

Zgadzam się z Tobą Isao... mam również podobne zdanie jak Krupek.

Nic specjalnego tak Fifa na naxt-gen'ach...
Co do PESa 2008 na PS3 to niestety ale to był zbyt szybko wydany "wypadek przy pracy" i dlatego uważam, że w tym roku Konami nie odwali takiej kichy.

Co do wypowiedzi Pawko to muszę cię zmartwić we wszystkie next-gen'owe edycje piłki EA grałem na PS3 (Fifa 08, World Cup oraz demo Fify 09) u siebie w domu , a nie w MM. Dlatego też mam prawo się o niej wypowiadać... ;)
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#36 pawko

pawko
  • GoodFellas
  • 927 Postów:

Wysłany 29 wrzesień 2008 - 14:47

isao, o 29.09.2008, 12:47, napisał:

--->

Gdybym nie grał w te gry to bym się nie wypowiadał to logiczne... ale widać z niektórymi nawet nie można trochę pożartować...
...wszak sarkazm jest czymś normalnym, a że nie każdy potrafi to zrozumieć cóż... akapit o wspomnianym pierdoleniu...
...mówi sam za siebie i autora...

PS: poza tym ten pad od iksa nie nadaje się do grania w takie pozycje... ten 'krzyżak' co to ma być jak z pegaza... !?

jak byś nie zauważył to z tym pier*oleniem nie pisałem do ciebie poczytaj sobie cały temat to coś powinieneś spostrzec :)

ps. dmlakers1 większość ludzi ma tak ,że z jakim podejściem podchodzi to i z takim odchodzi...

Edytowanie przez pawko, 29 wrzesień 2008 - 14:49 .

#37 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 29 wrzesień 2008 - 17:01

chyba, że tak po prostu poczułem (forgive me), że owa wypowiedź jest również między innymi do mnie skierowana [;
cóż jak to bywa w przyrodzie każdy ma swoje gusta, guściki jeden lubi to drugi to i...
...dzięki temu między innymi kręci się ten cyrk co tu zwą forum [;
tak to mniej więcej działa :D
cóż będzie okazja z pewnością nie omieszkam również sprawdzić nowej fify...
w zasadzie co roku to robię, aczkolwiek jakieś przywiązanie do pes'a i nutka zrażenia do fifki pozostaje...
...co może faktycznie odbijać się nieco na obiektywności oceny [;
ale nie ma ludzi doskonałych wszak jak ffg napisał lepiej iść pograć z kumplami na boisku aniżeli ślęczeć przed tv...
Dodaj obrazek

#38 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 03 październik 2008 - 15:35

I jest nowa fifa u mnie w skrzynce na listy ale jeszcze jej dzisiaj nie odpale bo mam problemy z xboxem.
Gralem dzisiaj u kumpla co ma pelna wersje i powiem tyle ze w poruwnaniu do dema ktore bylo dobre jest jeszcze lepiej.
Jak pogram jutro to podziele sie z wrazeniami.
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#39 grzes227

grzes227
  • Użytkownicy
  • 541 Postów:

Wysłany 03 październik 2008 - 18:22

W C.H. Arkadia, w saturnie dokładniej, była premiera... Był Roger, jakiś tam innych trzech krzaków z legii..... Nazbierało się szalikowców....

#40 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 03 październik 2008 - 19:38

grzes227, o 3.10.2008, 19:22, napisał:

Był Roger, jakiś tam innych trzech krzaków z legii..... Nazbierało się szalikowców....

Czyli wystarczyło wrzucić tam granat i mielibyśmy sałatkę z... buraków :hahaha:
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#41 grzes227

grzes227
  • Użytkownicy
  • 541 Postów:

Wysłany 03 październik 2008 - 19:41

Lol jeden z pracowników saturna krzyknął "To gdzie masz ten granat??!!"
Do kolegi ofc. ale i tak było słychać ;)

Edytowanie przez grzes227, 03 październik 2008 - 19:42 .

#42 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 08 październik 2008 - 12:06

Pogralem dozo w fife i powiem tyle ze gra jest swietna zarówno multiplayer jak i single player.Pogralem dozo w fife i powiem tyle ze gra jest swietna zarówno multiplayer jak i single player.
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#43 matheous

matheous
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 08 październik 2008 - 14:24

Ja jako, że dysponuję tylko PC to mogę jedynie pograć w wersje przeznaczone właśnie na komputery osobiste. Nigdy nie grałem w FIFĘ jakąkolwiek na konsole next-gen ale wydaję mi się, że jest dobra, bo widziałem sporo filmików z gry i ładnie to wszystko się prezentuje zarówno rozgrywka jak i oprawa graficzna. Niestety, co do wersji na PC jak co roku spotkałem się z rozczarowaniem (ale z drugiej strony wiedziałem, że tak będzie). Ja przede wszystkim skupiam się na gameplay'u i ten w fife na pc nie zmienia się praktycznie nic od wersji 2005. oczywiście, że są drobne zmiany, ale to jest wszystko to samo + kilka małych dodatków. Zawodnicy biegają w sposób bardzo nienaturalny, ale to jeszcze mogę jakoś przeboleć. Najbardziej drażni mnie, a wręcz doprowadza do szału zachowanie piłki. To już jest kompletna klapa. Gdy bramkarz ją wykopuje to ona odbija się w taki sposób od ziemi jakby wpadła w kałużę dosłownie i błyskawicznie traci swój pęd. Wszyscy wiemy, że w rzeczywistości piłka odbija się bardzo mocno od ziemi i nie zatrzymuje się tak drastycznie szybko. To samo podania dolne, w których piłka również bardzo bardzo szybko traci swój pęd dlatego ciężko przykładowo podać zbyt mocno do partnera tak żeby piła wypadła na aut. Tak więc zachowanie piłki to jest największy minus każdej fify na PC, mamy odrobinę wyobraźni żeby porównać jak wygląda to w PES a jak we Fifie i właśnie dlatego od momentu zobaczenia pes3 przerzuciłem się na niego nieodwołalnie i gram do dziś. Oczywiście, to każdy powie, że tryb menadżerski w fifie jest dużo lepszy i ja się pod tym podpisuję, ale sory fifa to nie manager piłkarski tylko w zamierzeniu twórców symulator. Nie wiem czemu EA stosuje tak debilny wręcz gameplay, mogliby podpatrzeć co nieco od Konami i stworzyć bardziej realny model piłkarski. Nowa fifa jedynie pod względem graficznym mnie miło zaskoczyła, ale tylko podczas zbliżeń zawodników, bo gdy trwa mecz i wszystko widać z góry to osobiście wolę Pro.

Edytowanie przez matheous, 08 październik 2008 - 14:54 .

#44 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 08 październik 2008 - 16:37

A ja nie dla mnie dobra seria pes skonczyla sie na PES 3.
A o demie nowego PESa juz nie wspomnę.
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#45 matheous

matheous
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 08 październik 2008 - 17:34

ja nie wiem, co ty chcesz od dema pes2009? Jak dla mnie sporo usprawnień w stosunku do wersji 2008. Przede wszystkim poziom trudności, nie da się tak łatwo holować piłki przez pół boiska jak w wersji wcześniejszej, zawodnicy grają agresywniej. Gameplay ogólnie na bardzo wysokim poziomie, graficznie także mi się podoba. Nic więcej nie mogę powiedzieć, bo grałem krótko a to takie pierwsze spojrzenie i pierwsze wrażenie, które jak dla mnie nie da się ukryć jest pozytywne. Super, że zmienili menu na bardziej przejrzyste, bo poprzednie wołało o pomstę do nieba, żeby się gdzieś dostać to człowiek się musiał nieźle namęczyć. Poza tym no to tylko demo jakby nie patrzył, ale i tak wersja pecetowa pro bije na głowę każdą pecetową fifę.

#46 Gunek

Gunek
  • Użytkownicy
  • 141 Postów:

Wysłany 11 listopad 2008 - 23:19

Wszystkich tych co graja w fife09(net) na ps3 zapraszam do klanu B) gramy w lidze odzywac sie na psn id Calrsberg pozdro :D
:arrow: Headset obowiazkowy :!: B)

Edytowanie przez Gunek, 11 listopad 2008 - 23:34 .

#47 tex

tex
  • Nowy
  • 25 Postów:

Wysłany 23 grudzień 2008 - 17:02

Mam takie pytania:
Czy da się jakoś ustawić "turniej" Liga Mistrzów? (Albo coś podobnego) Jeśli tak to gdzie?
Kupiłem za ptk zestawy stadionów 1 i 4. Gdzie mogę wygrać stadion na jakim chce grać?
Kupiłem piłkę adidas i też bym chciał wiedzieć gdzie mogę zmienić piłkę na mecz.
Gram w ver na ps2.
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat"

#48 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 23 grudzień 2008 - 19:00

Turniej ligi mistrzow jest licencjonowanie wykupiony przez nowego PESa...na szczescie:D

#49 tex

tex
  • Nowy
  • 25 Postów:

Wysłany 23 grudzień 2008 - 19:22

(Albo coś podobnego)...?
"Gdy Chelsea wygrywa cieszą się jej kibice, zaś gdy przegrywa cieszy się cały świat"

#50 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 23 grudzień 2008 - 20:23

Turniej ligi mistrzow jest licencjonowanie wykupiony przez nowego PESa...na szczescie:D

Raczej nieszczescie :lol:
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#51 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 15 luty 2009 - 23:00

Czy ja dobrze widzę ze jedyna możliwość gry kariery to gra tylko jednym zawodnikiem?

W nowej fifie nie ma już tak jak to było dotychczas że wybieram sobie drużynę i koszę kolejne sezony?

Od czasów fify 2003 i 2005 nie grałem w żadną piłkę nożna ale coś mnie tak dziś naszło żeby znów pograć ale wolałbym całym zespołem a nie jednym zawodnikiem.

Dodaj obrazek

#52 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 16 luty 2009 - 02:18

Tryb menadżerski jest nadal ;) porozglądaj się dokładnie po menu .
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#53 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 16 luty 2009 - 09:33

Managerski to wiem ale to nie jest tak jak w managerze że zarządzasz tylko drużyną a nie grasz nią?

Dodaj obrazek

#54 satan

satan
  • Nowy
  • 38 Postów:

Wysłany 16 luty 2009 - 13:44

no jak moglo tego zabraknac... wchodzisz w tryby gry i tryb menagerski czy cos takiego.

#55 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 16 luty 2009 - 15:57

Możesz grać Be a Pro czyli jednym zawodnikiem, albo grać jako menedżer czyli doprowadzić swoją drożynę do pucharu i przy okazji grac nimi, gdy by to był zwyczajny menedżer to bym nigdy w niego nie zagrał. :D
Dodaj obrazek

#56 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 16 luty 2009 - 16:25

Managerski to wiem ale to nie jest tak jak w managerze że zarządzasz tylko drużyną a nie grasz nią?

Jak nie chcesz grac wszystkich meczy to możesz je symulować tylko wtedy nie zawsze wygrasz mecz.

Co do gier gdzie jestes tylko menadzerem to polecam Football Manager ;)
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#57 Przemowawa

Przemowawa
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 14 marzec 2009 - 10:04

Dodaj obrazek

Wszystkich posiadaczy konsoli Playstation 3 zapraszamy do wzięcia udziału w drugim turnieju FIFA 09 na tej platformie. Turniej ma charakter rozpoznawszy. Chcemy sprawdzić ilu graczy zgłosi się do rozgrywek. Jeśli turniej wypali kolejne będą już sponsorowane taj jak ma to miejsce na PC. Turniej jest na 32 graczy. Zapisy trwają od Piątku (13.03) 21:00. Aby się zapisać wystarczy posiadać konto na forum i kliknąć w link podany poniżej!! tam znajdziecie więcej informacji na temat samego zapisu, regulaminu itp.

LINK DO TURNIEJU:
http://forum.efifa.p...p?do=view&id=39

#58 miłoszekk

miłoszekk
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 14 marzec 2012 - 08:34

fifa 09 to byla chyba akurat część, w której dosłownie najmniej się zmieniło. praktycznie nie było różnicy pomiędzy 08, a nią. dzisiątka była już nieco większym przełomem, żeby już nie wspomnieć o 12 która obecnie naprawdę wprowadziła wiele udziwnień - czy udogodnień - nie sądzę.

#59 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 15 marzec 2012 - 07:23

Dzieki za uwagi na temat 3 letniej gry, ktora doczekala sie juz 2 kolejnych czesci.
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#60 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 15 marzec 2012 - 08:13

Chyba 4letniej i 3ch kontynuacji ;)

Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)