Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2009

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
95 odpowiedzi w tym temacie

#91 dmlakers1

dmlakers1

Ojciec Koordynator

• GoodFellas
  • 3215 Postów:
  • Location:"czerwona" Łódź (moje miasto), Wolna RP (bez Kaczorów, Giertychów, Leppera, moherów i okupantów z Watykanu)
  • Interests:Islam, Parapsychologia, Historia PRL-u, Historia i kultura Afro-Amerykanów, Historia Średniowiecza, Star Wars, Gry Video, Kultura Hip-Hop, Filmy: horrory, komedie PRL, Monty Python, Wu-Xia, sci-fi, X-Files...

Wysłany 10 styczeń 2009 - 23:13

PES bije na głowę FIFE w swej "grywalności imprezowej" (może tak to nazwię) oraz radości jaką daje wszystkim grającym... ;)

Po premierze nowej Fify (wersja PS3) wypożyczyłem tę grę właśnie na imprezkę (nie miałem nowego PESa), aby troszkę pograć z kumplami. Niestety ale po 3 meczach uznaliśmy jednogłośnie tę grę za nudną, schematyczną, mało realną i do tego brzydką... płyta poleciała w kąt i włączyliśmy starego PES-a 6 na PS2 :)
A teraz na imprezkach w przerwach między Singstarem gramy w PES 2009 (wersja PS3) i bawimy się przy tym wspaniale :D
PSP - (1.50 JAP)+CF 5.00M33-6+16GB microSDHC
PS2 - 9 letnia SCPH 30004+Ripper 3.41
PS3 - (2.76 EU)+SIXAXIS+DualShock3+pilot+PS3 Eye+MotorStorm+Resistance+GT HD+Heavenly Sword+Call of Duty 3+Call of Duty 4+Call of Duty 5+Uncharted+UT 3+Burnout Paradise+GT5P+Jericho(SE)+MGS4(CE)+Battlefield:BC(GE)+MoH Airborne+Orange Box+PES2009+Far Cry 2+Resistance 2+GTA4+MotorStorm 2+KillZone 2
TV : LCD SONY BRAVIA 20S2020 HD READY + SONY BRAVIA2 32W4210 FULL HD

#92 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 11 styczeń 2009 - 18:09

To kiedy rudy gramy?
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#93 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:

Wysłany 13 styczeń 2009 - 07:08

Pograłem z rudym :) Napisał, że gra chodziła mu płynnie, więc jego narzekania można schować w kieszeń. Grałem sportingiem, on benfica i... przegrałem 0:2 :) Meczyk był bardzo wyrównany i wynik nie oddaje tego co się działo na boisku, ale no cóź jednak przegrałem, z zemsty za to dałem rudemu +40 do fejma :rofl:

Edytowanie przez laki, 13 styczeń 2009 - 07:08 .

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !

#94 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 14 styczeń 2009 - 09:13

To kiedy rewanż? :twisted:

#95 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 17 styczeń 2009 - 12:06

Założyłem sobie nowy profil, aby wykorzystać ostatni miesiąc darmowego live'a. Gamertag - PartyzantPL, jakby ktoś chciał jutro pograć w PES2009 pisać na PW albo na gg - 4700844.
Dodaj obrazek

#96 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:

Wysłany 11 luty 2009 - 23:25

Żadna inna gra tak nie irytuje jak seria PES'a i to też jest w nim takie piękne. Gram praktycznie codziennie wieczorami po 2-3 mecze ON-LINE to jest na co zawsze czekałem :) Mam nadzieję, że za 2-3 lata rozgrywka onlajnowa w PESa będzie perfekt.

Edytowanie przez laki, 11 luty 2009 - 23:26 .

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)