Skocz do zawartości

FIFA 10

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
47 odpowiedzi w tym temacie

#31 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 30 wrzesień 2009 - 06:34

Zobacz postrudy_, o 30.09.2009, 0:20, napisał:

Czy tylko mi się wydaje, że piłkarze w FIFIE mają za duże głowy?

Głowy mają jak najbardziej normalne, i przynajmniej (piłkarze) nie świecą się jak w PES ;)

Zobacz postrudy_, o 30.09.2009, 0:20, napisał:

No i te beznadziiejne replaye.

Tu to akurat masz rację, jakieś szarpiące są, mam nadzieje, że w pełnej wersji będzie lepiej.
Dodaj obrazek

#32 lotsoffun

lotsoffun
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 03 październik 2009 - 16:55

Jeśli chodzi o grafikę - EA zawsze stara się dotrzeć do jak największej grupy użytkowników PC co przekłada się na dążenia do jak najniższych wymagań sprzętowych. Przy wychodzeniu każdej wersji pojawiają się głosy niezadowolonych graczy na temat grafiki. Prawda jest taka, że jeśli chodzi o ten element gry ze stajni EA są kilka lat za innymi gatunkami.

Czy tylko mnie się wydaje, że grając na PC niedługo będzie potrzeba dwóch klawiatur? Kiedyś wszystko zamykało się w 8-10 klawiszach razem ze strzałkami...

#33 König

König
  • Użytkownicy
  • 319 Postów:
  • Interests:Piłka kopana, Play2, reszta sportu..

Wysłany 03 październik 2009 - 19:47

czy w fifie10 sa taktyki do ustawiania w meczu (te co zawsze byly pod strzalkami, wing play, offside trap itp) ? szukalem rowniez w "settings" i nic nie znalazlem. zrezygnowali z tego?
Błogosławieni Ci, którzy chodzą ścieżkami Pana, Ci co szanują dredy rastamana :)

#34 tajny

tajny
  • Użytkownicy
  • 638 Postów:

Wysłany 04 październik 2009 - 17:52

L2 + któryś kierunek, żeby wybrać co chcemy.

#35 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 20 październik 2009 - 15:36

Pogralem w FIFE i PES i stwierdzam ze fifa jest o wiele lepsza przynajmniej dla mnie.
Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#36 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 20 październik 2009 - 16:16

Zobacz post@Kane, o 20.10.2009, 16:36, napisał:

Pogralem w FIFE i PES i stwierdzam ze fifa jest o wiele lepsza przynajmniej dla mnie.

A mozesz powiedziec ,czy PES zanotowal jakies postepy w stosunku do poprzedniej czesci?

#37 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 20 październik 2009 - 17:16

Uaktualnili składy :P

Dodaj obrazek

#38 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 20 październik 2009 - 17:19

Zobacz postgryzzli, o 20.10.2009, 18:16, napisał:

Uaktualnili składy :P

uu to gruba aktualizacja ,widze :P

#39 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 20 październik 2009 - 17:22

Dobre hehe, ja też ostatnio sporo grałem i to w pełną wersję, nie w demo. Co mnie irytuje to....rodzimy komentarz, nieraz pada "Ulala ! Jaka bramka !" a ja strzeliłem szczura z 5m, trochę to niedopracowane. Również nie podoba mi się, że po strzeleniu gola, strzelec leci prosto przed siebie, często gęsto wpadając w słupek, bądź w siatkę i "biegnąc w miejscu", kto grał wie o co mi chodzi. Online pada za dużo bramek po lobach (i to stanowczo za dużo), poza tym wygrałem 5 rankingowych meczów pod rząd i nie odblokował mi się trophy :/ W każdym razie PES2010 sobie dogłębnie przetestuje u kumpla na X360 bo sam nie zamierzam wydawać kasy na kolejną piłkę kopaną. Na xboxforum.pl jakiś koleś napisał że FIFA10 jest kompletnie bez miodu, spuszczam na to zasłonę milczenia. Może pograł w demo i nie oddał 20 strzałów na bramkę w 1 połowie jak to miało miejsce w PES2009. Tu z forum grałem online na PS3 z Giersem, jeśli ktoś jeszcze gra to walcie śmiało :)

Edytowanie przez Pelle, 20 październik 2009 - 17:23 .

Dodaj obrazek

#40 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 24 październik 2009 - 09:57

A mam takie pytanie czy jest możliwość w trybie menadżerskim zmiany zespołu po ukończonym sezonie tak jak to miało miejsce w fife 04 czy 05 gdzie zaczynaliśmy od jakieś kiepskich klubów budując swój prestiż bo tak grać cały czas tym samym zespołem to trochę nudno;/

Dodaj obrazek

#41 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 24 październik 2009 - 12:24

Zobacz postgryzzli, o 24.10.2009, 10:57, napisał:

A mam takie pytanie czy jest możliwość w trybie menadżerskim zmiany zespołu po ukończonym sezonie tak jak to miało miejsce w fife 04 czy 05 gdzie zaczynaliśmy od jakieś kiepskich klubów budując swój prestiż bo tak grać cały czas tym samym zespołem to trochę nudno;/

Nie wiem jak jest teraz ,ale ogolnie ten pomysl mi sie podobal. Moim zdaniem wlasnie nudno jest grac klubami pelnymi gwiazd. Fajnie zaczac od jakiegos podrzednego klubu. Jednak z drugiej strony ,trzebam iec duzo czasu ,zeby dojsc do tych lepszych klubow. U niedzielnego gracza( a ja ostatnio takim jestem) byloby to bardzo pracochlonne.

Swoja droga wczoraj wkoncu sprawdzilem demko nowej fifki i musze przyznac ,ze jest nawet fajna. Czas sie oderwac od Pro-Evo i dac szanse FiFie ;)

#42 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 24 październik 2009 - 13:24

Ale właśnie jeżeli już zrezygnowano z trybu "form zero to hero" to powinna być możliwość wyboru dowolnego klubu na początku i po roku możliwość zmiany klubu lub pozostania w tym którym się jest aktualnie.

Niestety w poprzednią fifę nie grałem zbyt wiele i nie wiem czy taka możliwość istniała a być może ktoś już w tej edycji dostał się do końca sezonu i wie jak to wygląda.

Dodaj obrazek

#43 promienie_iks

promienie_iks
  • Użytkownicy
  • 55 Postów:

Wysłany 23 listopad 2009 - 17:12

Krótka piłka - mam ps2 zależy mi na grze online - do tej pory pogrywałem w pes6, oczywiście do czasu zamknięcia serwerów. Jestem zdeterminowany do zakupu którejś z piłek, ale nie mam pojęcia, która z nich ma opcje gry online. Proszę o szybką odpowiedź

#44 szarak

szarak
  • Użytkownicy
  • 370 Postów:
  • Interests:Gry i konsole

Wysłany 23 listopad 2009 - 19:06

Fifa 08 ma online gra kolo 130 typkow na ps2 i serwery wciaz otwarte albo PES 2008 ale tu znowu sa straszne lagi.

Najlepszy internetowy serwis o PSX/PsOne w kraju www.psxdev-pl.yoyo.pl sporo recenzji i solucji , scena, emulacja, developing i forum.Polecam !

#45 promienie_iks

promienie_iks
  • Użytkownicy
  • 55 Postów:

Wysłany 23 listopad 2009 - 19:17

Dzięki - a co z Fifa10?PES2010 ?

#46 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:

Wysłany 23 listopad 2009 - 21:53

Podobnie z tym że pewnie więcej ludu bo to nowe odsłony są czyli aktualne składy itd. ale nie liczyłbym na nic specjalnego jeżeli chodzi o online bo ps2 w tej kwestii prezentuje się dość kiepsko.

Dodaj obrazek

#47 szarak

szarak
  • Użytkownicy
  • 370 Postów:
  • Interests:Gry i konsole

Wysłany 24 listopad 2009 - 18:47

Zobacz postpromienie_iks, o 23.11.2009, 19:17, napisał:

Dzięki - a co z Fifa10?PES2010 ?
Fifa 09 i PES 2009 nie mają już online i tak samo odsłony z tego roku.

Najlepszy internetowy serwis o PSX/PsOne w kraju www.psxdev-pl.yoyo.pl sporo recenzji i solucji , scena, emulacja, developing i forum.Polecam !

#48 jacusinski

jacusinski
  • Użytkownicy
  • 56 Postów:

Wysłany 04 styczeń 2010 - 22:12

Zobacz postPelle, o 20.10.2009, 17:22, napisał:

Dobre hehe, ja też ostatnio sporo grałem i to w pełną wersję, nie w demo. Co mnie irytuje to....rodzimy komentarz, nieraz pada "Ulala ! Jaka bramka !" a ja strzeliłem szczura z 5m, trochę to niedopracowane. Również nie podoba mi się, że po strzeleniu gola, strzelec leci prosto przed siebie, często gęsto wpadając w słupek, bądź w siatkę i "biegnąc w miejscu", kto grał wie o co mi chodzi. Online pada za dużo bramek po lobach (i to stanowczo za dużo), poza tym wygrałem 5 rankingowych meczów pod rząd i nie odblokował mi się trophy :/ W każdym razie PES2010 sobie dogłębnie przetestuje u kumpla na X360 bo sam nie zamierzam wydawać kasy na kolejną piłkę kopaną. Na xboxforum.pl jakiś koleś napisał że FIFA10 jest kompletnie bez miodu, spuszczam na to zasłonę milczenia. Może pograł w demo i nie oddał 20 strzałów na bramkę w 1 połowie jak to miało miejsce w PES2009. Tu z forum grałem online na PS3 z Giersem, jeśli ktoś jeszcze gra to walcie śmiało :)

Komentarz jest faktycznie zabawny; na plus mozna dodac te wstawki "nie wiem czy pamietasz Wlodek ale tu na tym stadionie rozegral sei pamietny final...".

Co do innych bledow to nie wiem czy mi sie wydaje ale cos sie chyba nie postarali jesli chodzi o ekstraklase i wyglad pilkarzy i nie mam tu na mysli detali twarzy ale chociazby takie prozaiczne rzeczy jak kolor skory.

Dla mnie zmora jest zdobywanie wyzywan w zostan gwiazda - do tej proy jak nie wiem jak odblokowac 3 obrazek z ball skills i niech mi nikt nie pisze ze trzeba karnego lobem strzelic bo w ryj dac moge dac...

Co do goli i online to sie nie wypowiadam bo czasmi gram meczy w stylu 1:0 a czasami dostaje 9-cioma przez glupie bledy i przyzwyczajenia z PES'a

PS. Tez gram przez siec wiec jak ktos ma ochote to zapraszam.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)