Skocz do zawartości

Nba Live 10 vs. Nba 2K9

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
3 odpowiedzi w tym temacie

#1 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 12 październik 2009 - 15:59

Jak co roku mam zamiar kupic jakis tytul o tematyce koszykarskiej. Przez ostatnie 3 lata wybieralem tytul z serii 2K. Jednak zeszloroczne wydanie pozostawilo mi mieszane uczucia. Gra byla pod kilkoma wzgledami niedopracowana.

Jak dotad sprawdzilem demo Nba proponowanej przez panow z EA. Nawet mi sie podoba , lecz po obejrzeniu Gameplayu z Nba 2k jestem w kropce. ( Dema tej gry narazie nie ma , jest tylko Draft Combine ,lecz to nie to samo) Jesli chodzi o gameplay i sama rozrywke zawsze do mnie bardziej przemawiala seria 2K.

Zwracam sie do was z prosba o opinie. Gral juz ktos moze lub posiada ktoras z wymienionych wyzej gier?
Wiem ,ze nie wiele osob na forum interesuje siek oszykowka ,lecz z niecierpliwoscia czekam na wasze opinie ^_^

Znalazlem male porownanie tych gier:

Moim zdaniem Nba Live wypada nieco lepiej.

Edytowanie przez krupek1, 12 październik 2009 - 16:34 .

#2 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 12 październik 2009 - 20:36

Z recki w serwisie IGN wynika, że również w tym roku lepsza jest 2K.
Dodaj obrazek
PS2 V3 & V9 SS | NA | FMCB 1.8 | LE v4.40 | HDL 0.8c | SMS 2.9.4 PL
PSP-1000 TA-081 | 5.00-6 M33

#3 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 04 luty 2010 - 19:01

Calkiem zapomnialem o temacie ,ktory am utworzylem :P

No wiec odkopuje,bo moze jest ktos na forum ,kto bedzie mial dylemat ,ktory tytul wybrac.Aczkolwiek watpie ,aby na forum znalazl sie jakis fan koszykowki ;)
Przetestowalem obie gry i musze przyznac ,ze NBA 2k10 wypada znacznie lepiej. Caly mechanizm gry jest bardziej plynny i daje wiecej frajdy z grania. Jest kilka bledow ,ktore sa denerwujace i nalezaloby je załatać ,ale tworcy sie tym nie kwapia. Gram juz jakies 2 miechy w 2k ,glownie w multi na jednej konsoli,bo to esencja gier sportowych.
Podsumowujac ,jesli ktos nie moze sie zdecydowac ,ktora gre wybrac ,bierz NBA 2k10. Jesli ktos ma jakies pytania pisac na gadu ,albo priv.

Pozdro fani basketbolu (nie oszukujmy sie ,nie ma takich u nas na forum :D )

#4 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 04 luty 2010 - 19:07

Nie wiem jak jest z NBA 2k10, ale rałem w demo NBA 2k9 i pamiętam, że wyglądało zajebiście, niczym transmisja meczu w tv. Grało się też nieźle, jednak potrzeba trochę czasu żeby opanowac sterowanie.

Edytowanie przez rudy_, 04 luty 2010 - 19:09 .

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)