Skocz do zawartości

PES 2013 po Polsku - petycja

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
5 odpowiedzi w tym temacie

#1 dider

dider
  • Nowy
  • 29 Postów:

Wysłany 09 styczeń 2012 - 16:07

"Panowie, ruszamy właśnie a akcję pod tytułem "Polski PES 2013". O co chodzi? Chodzi o petycję w sprawie wydania gry przez polskiego wydawce w naszym ojczystym jeżyku. Jak dobrze wiecie rok temu zorganizowaliśmy podobną akcję, która niestety nie powiodła się. Poprzedni wydawca gry po prostu zrezygnował z wydawania na nasz rynek gier z serii "PES". W tym roku jest zupełnie inaczej. Nowy wydawca Galapagos Interactive, zakomunikował, że zrobi wszystko by wydać PES 2013 w wersji PL, a tego typu petycja będzie dla nich bardzo dobrym argumentem do negocjacji w tej sprawie z Konami.

Naszym celem jest 10 tyś podpisów. Myślę, ze to jest realne, głównie dlatego, ze mamy na to bardzo dużo czasu. Jednak to nie uda się jeśli wszyscy w to się nie zaangażujemy. W związku z tym mam do was ogromna prośbę. Niech każdy z was złoży podpis pod naszą petycją. Jak to zrobić? Oto mini instrukcja:

1. Klikamy w ten link: http://www.petycje.p...?petycjeid=8073
2. Następnie pod petycją klikamy w: " Popieram petycję - jestem ZA "
3. Wypełniamy teraz swoje dane (nie będą one nigdzie wykorzystywane)...na końcu wpisujemy swój AKTUALNY adres e-mail i klikamy w: "Podpisz petycję"
4. Teraz ważne!!! - wyświetli nam się nowa strona i klikamy w: "Potwierdź swój podpis pod petycją ", a następnie przechodzimy w pocztę e-mail i klikamy w link, który potwierdza nasz podpis.

To zajmie wam 2-3 minuty, a może sprawić że za rok o tej samej porze, będziemy się wspólnie cieszyć, grając w pełni polską wersje Pro Evolution Soccer 2013.
Podpiszcie się nawet jeśli nie gracie na polskim komentarzu (włączcie sobie angielski). Zróbmy to dla polskiej społeczności PES. Pokażmy Konami, ze nie jesteśmy marginesem, i że nam również należy się gra w ojczystym języku.

Jak jeszcze możecie pomóc? Rozsyłajcie link do tego tematu, na wszelkie możliwe strony, fora, blogi itp. Po prostu tam gdzie tylko się da.

Zróbmy to razem!

peseague.pl

Akcja już na FB. Podpisujcie się pod petycją i UDOSTĘPNIAJCIE akcje na swoim facebooku Uśmiech - wystarczy kliknąć "UDOSTĘPNIJ""

żrodło: Forum Pes League

#2 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 09 styczeń 2012 - 20:22

Po co?
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#3 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 09 styczeń 2012 - 21:44

Ja mogę podpisać petycję ,w której będziemy prosić ,żeby Konami przestało się o***rdalać i zaczęło robić tak dobre PESy jak za czasów dwóch poprzednich generacji konsol. Tyle w temacie.

#4 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 12 styczeń 2012 - 13:51

Ale to tak na poważnie, tak? W którą stronę jest ta kamera... no powiedzcie ^_^
Aż sobie musiałem screena zrobić O_O
Osobiście wstyd byłoby mi się podpisać pod treścią tego czegoś...

Prosimy Galapagos Interactive, polskiego wydawcę gier Konami, o wydanie gry Pro Evolution Soccer 2013 na PC oraz na
konsole w polskiej wersji językowej.

Brak polskiej wersji tej że gry jest moim zdaniem ograniczaniem kręgu potencjalnych nabywców na terenie
Rzeczpospolitej Polskiej.
Dla wielu osób brak języka polskiego. jest w pewnym stopniu dyskryminacją i nie jestem w stanie pojąć dlaczego w
przeciwieństwie do chociażby dystrybutorów filmów DVD, wydaje się w naszym kraju. gdzie językiem urzędowym jest język
polski, grę po angielsku.

Uważam, iż wydanie tej gry w polskiej w wersji językowej będzie miało zarówno wymierne korzyści, którymi będą wyniki
sprzedaży jak również umocni renomę Państwa firmy, jako wydawcy tak świetnej marki jaką jest seria ?PES?.
Wydaje się, że istotą funkcjonowania Państwa firmy jest obok maksymalizacji zysku, równie zadowolenie klienta.
Mając powyższe na uwadze, proszę o niezaprzestawanie działań mających na celu wydanie gry Pro Evolution Soccer
2013 w polskiej wersji językowej.

hmm

...ojczystym jeżyku...

Edytowanie przez isao, 12 styczeń 2012 - 13:52 .

Dodaj obrazek

#5 simian raticus

simian raticus
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 06 marzec 2012 - 02:25

PES to już szajs ostatnio! Fifa mniej wk00rwiająca! Co roku kopanki te do obrzydzenia wydają!
Pobajerzymy? Poczatujemy? Poknurzymy?

PSN ID : kaskojakajmra997

Podewiańcimy? Pogłówkujemy? PoBREJNujemy?

#6 anglex

anglex
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 26 styczeń 2020 - 15:32

hejka

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)