Skocz do zawartości

PES 2013

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
18 odpowiedzi w tym temacie

#1 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 26 lipiec 2012 - 10:14

Demko wczoraj bodaj wyszło gdyby ktoś jeszcze nie miał okazji. Ciekawy patent ze strzałami z L2 wprowadzili. Reszta hm... gra nawet na poziomie game speed +2 dziwnie wolno śmiga. Dostępne 4 reprezentacje plus jakieś teamy z copa libertadores. Co do samego gampleay'u hm gra się trochę inaczej, trudniej wycelować podaniem, strzałem etc. poprawili lobiki z L1 w końcu są to loby, a nie jakieś ścierwa. Ogólnie może być ciekawie, choć jak zobaczyłem krystynkę w akcji to podziękowałem portugalczykom, kto im takie statsy wymyśla tragedia... Może dziś chwilę potestuję jeszcze to i coś skrobnę.
Dodaj obrazek

#2 mgs

mgs
  • Użytkownicy
  • 567 Postów:

Wysłany 26 lipiec 2012 - 10:34

isao, o 26 lipiec 2012 - 10:14 , napisał:

choć jak zobaczyłem krystynkę w akcji to podziękowałem portugalczykom, kto im takie statsy wymyśla tragedia.
Tzn za slabe ma?:D
Tak powaznie mowiac to jest trudno go zatrzymac tak jak w rzeczywistosci, ale nie da sie wszystkin minac biegnac tylko do przodu tak jak to bywalo wczesniej.

#3 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 26 lipiec 2012 - 10:42

Zdeka przesadzone... No tak nie do końca, jeśli ktoś ma, że się tak wyrażę zwinne paluszki to i bez męczenia zawodnika z lekkimi przyspieszeniami spokojnie w pes'ie czy to 12 czy obecnie w tym demie można śmignąć spokojnie przez 3/4 boiska. Przykład Zarate z Interu, nie jest szybkim zawodnikiem, ale zwody nim i mijanie przeciwników to poezja przy lekkim treningu mimo niezbyt imponujących statsów. :)
Dodaj obrazek

#4 mgs

mgs
  • Użytkownicy
  • 567 Postów:

Wysłany 26 lipiec 2012 - 11:23

Kiwanie to juz inna sprawa. Jednak mysle ze kazdego da sie zatrzymac w mysl zasady "pilka moze przejsc, ale zawodnik juz nie" :D

#5 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 26 lipiec 2012 - 13:40

Demko dziś, albo jutro sprawdzę, ale to raczej z czystej ciekawości. Nie sądzę, żeby nowy PES był lepszy od nowej Fifki, poprzednia odsłona od piłki od EA wysoko postawiła poprzeczkę.

#6 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 29 lipiec 2012 - 09:27

Nie czuję tej gry w ogóle. Nie czuję wagi piłkarzy, nie czuję podań, nie czuję dryblingu, nie czuję strzałów. Nic. Bezpłciowa kopanina.

#7 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 02 sierpień 2012 - 15:57

Obadałem trochę demko, na razie na pierwszych dwóch poziomach trudności. Generalnie, to nie jest źle, granie nawet sprawia przyjemność w porównaniu do 3 poprzednich części. Strzela się jako tako, podaje i biega też. Brakuje mi jednak przyśpieszania prawym analogiem, tak jak to miało miejsce w ostatniej Fifie. Czekam teraz właśnie na demo piłki od elektroników i wtedy rostrzygnę, bo jakąś piłkę na pewno kupię.

#8 marcinoski

marcinoski
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 12 wrzesień 2012 - 08:58

coś tak mi się wydaje, że FIFkA będzie dużo lepsza, no ale na razie to tylko przeczucie ;) i subiektywna ocena, zawsze byłem jednak większym fanem EA i zawsze wolałem fifulca, więc tu bedzie pewnie podobnie.

#9 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 15 wrzesień 2012 - 13:32

Pograłem nieco w drugie demko PES'a i całkiem przyjemnie mi się grało ^_^ lepiej niż przy okazji pierwszego.
Dla czystego spokoju sprawdzę pewnie jeszcze nową fifkę, ale jak znam życie zakupię pes'a z sentymentu i przyzwyczajenia.
Jakoś tak nie potrafię się przestawić na tą całą fifę, mimo możliwości układu sterowania ala PES. Po prostu nie leży mi ta gra i jakoś mnie nie porywa. Grając w starsze wersje na PC jakoś większych problemów wygrywać z jakimiś tam ludkami z jakiejś ligi na 'jakimś' forum problemu nie miałem.
Dodaj obrazek

#10 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 25 wrzesień 2012 - 09:43

Dorwałem pełną wersję, rozegrałem kilka meczyków i szczerze powiem, że zakupu nie żałuję gra się ok i jak dla mnie jest progress na plusa względem poprzedniej części. Choć nie będę ukrywać, że czekam na update składów klubów bo mi kilku w niektórych brakuje.
Ot ciekawostka... PSG w tej edycji miecie *___* niesamowity skład mają, zastanawiam się jak mogłem tego gdzieś po drodze nie zuważyć/usłyszeć.

ps: największy minus tego wydania to za przeproszeniem ta gejowska okładka x.x
aleee po małym updacie daje radę xD

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#11 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 25 wrzesień 2012 - 12:26

isao, o 25 wrzesień 2012 - 09:43 , napisał:

ps: największy minus tego wydania to za przeproszeniem ta gejowska okładka x.x
co jest w oryginalnej okladce 'gejowskie' ? i dlaczego 'za przeproszeniem' ?
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#12 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 25 wrzesień 2012 - 14:37

Jest Ronaldo, jest gejowskie.

Ja tam jutro śmigam po Fifkę, gra mi się w nią po prostu lepiej.

Edytowanie przez krupek1, 25 wrzesień 2012 - 14:43 .

#13 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 25 wrzesień 2012 - 14:44

Ronaldo jest gejem?
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#14 hateRox

hateRox
  • GoodFellas
  • 3423 Postów:
  • Interests:Wodka, papierosy i sport!

Wysłany 28 wrzesień 2012 - 18:29

A co? Partnera szukasz?
Dodaj obrazek

#15 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 28 wrzesień 2012 - 18:45

a? zabawny zart? bardzo.

Nie dotarly do mnie takowe plotki, natomiast rozbawilo mnie nazywanie okladki 'gejowa' z racji wystepujacego na niej pilkarza
Dodaj obrazek

#16 eggsample

eggsample
  • Użytkownicy
  • 421 Postów:
  • Interests:internets

Wysłany 28 wrzesień 2012 - 21:12

Dodaj obrazekDodaj obrazek
Już wiem czemu nie gram w piłkę.
Wolę latać za babami.
Dodaj obrazek

#17 mgs

mgs
  • Użytkownicy
  • 567 Postów:

Wysłany 29 wrzesień 2012 - 16:43

Macie cos do faluso-optymistow?
Tacy tez chca grac w pilke :)

#18 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 29 wrzesień 2012 - 17:24

No no, widze ze tutaj sami zajebisci ruchacze i kozacy! Piweczko, meczyk i gole cyce!
Dodaj obrazek

#19 hateRox

hateRox
  • GoodFellas
  • 3423 Postów:
  • Interests:Wodka, papierosy i sport!

Wysłany 15 maj 2013 - 22:32

kidman64, o 28 wrzesień 2012 - 18:45 , napisał:

a? zabawny zart? bardzo.

Nie dotarly do mnie takowe plotki(...)
Nie trzeba czekać na informację od innych o tym, kim jest się naprawdę ;)
Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)