Skocz do zawartości

Gry na Fejsie?

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
17 odpowiedzi w tym temacie

#1 konsolka

konsolka
  • Nowy
  • 30 Postów:

Wysłany 05 czerwiec 2013 - 14:31

Nie wiem czy mogę tutaj, ale to temat o grach, więc mam pytanie, czy może któryś z forumowiczów grywa na Facebooku?. Ponieważ lubię gry komputerowe, a na fejsie znalazłam całkiem ciekawe,więc jako zapalony powiedzmy "gracz" nie mogę się oderwać od Fb. Jak do tej pory grywałam w darmowe gry i nasuwa mi się pytanie w związku z tym,czy jeśli będę chciała sobie coś dokupić,jakieś np itemy, czy to coś mi da?, mieliście już kiedyś taką sytuację?. Jeśli chodzi o płatności - problemu bym nie miała,ponieważ posiadam PaySafeCard, którą często sobie doładowuję, Graliście może już kiedyś na Facebooku?,możecie mi jakoś pomóc?. Będę wdzięczna. Pa. :)

#2 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 05 czerwiec 2013 - 16:06

Ostatnio w jedyne gry jakie grywam to na telefonie pobrane z google play. Tylko na takie mam czas :)

#3 eggsample

eggsample
  • Użytkownicy
  • 421 Postów:
  • Interests:internets

Wysłany 06 czerwiec 2013 - 07:30

Wormsy :D
Farmienie mnie nie bawi.

#4 konsolka

konsolka
  • Nowy
  • 30 Postów:

Wysłany 11 czerwiec 2013 - 08:55

No tak wszyscy, są zabiegani, ale czasem troszkę relaksu przydaje się, a wspomniane gry na Facebooku,nie są zbytnio stresujące,ale za to pozwalają zapomnieć o troskach dnia codziennego. Co do telefonu - też grywam podczas jazdy pociągiem, np w Angry Birds i z tego co zauważyłam każdy posiadacz komórki w to gra. ;) jeszcze co do gier na Fb - już się mniej więcej zorientowałam o co biega.Pozdrawiam.

#5 Fantom26

Fantom26
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 25 czerwiec 2013 - 08:39

Był czas że grywalem namietnie na fejsie ale obecnie wole mocniejsze gry, ile teraz kosztują, bo nawet sie juz nie orientuje?

Edytowanie przez Fantom26, 25 czerwiec 2013 - 08:43 .

#6 konsolka

konsolka
  • Nowy
  • 30 Postów:

Wysłany 01 sierpień 2013 - 06:36

Pytasz ile kosztują,ale co - chodzi Ci o gry?, czy o ładowanie PaySafeCard?. Czasami wpadnie mi jakaś gra,przy kupowaniu prasy,to gra kosztuje tyle ile gazeta,względnie,płacę za gazetę i dodatkowo za grę -bo mam dwie opcje do wyboru, (jeśli np gra jest jakaś wyjątkowa) .To coś podobnego jak przy filmach DVD, gazeta kosztuje 3 zł. a z filmem ta sama 40 zł. Ale o tym z pewnością doskonale wiesz. :) A od fejsa ja nie mogę się czasami oderwać,niby nie ma na nim gier zbyt "mocniejszych", ale rozerwać się troszkę można. :) A telefon - to już u mnie weszło w nałóg ;).Pozdro.

#7 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 01 sierpień 2013 - 10:31

Zainreresuj się prawdziwymi grami. To co masz na szitbuku i w telefonie to są popierdółki - takie na 5min, na kibel, na tramwaj. Kup konsolę albo pożądny PC. Już tutaj jedną taką przekabaciłem na jasną stronę mocy, też grała w badziewia, po czym odkryła nowy świat na ekranie PSP, a później X360. Nawet kupiła różowego pada i od jakiegoś czasu ślad po niej zaginął. ;d

#8 Fantom26

Fantom26
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 15 sierpień 2013 - 11:59

na jasna strone mocy..dobre ;) mi sie wydaje ze to kwestia gustu, jak ktos nie ma dużo czasu na granie, to takie gry na fb sa jak znalazl

#9 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 30 sierpień 2013 - 11:52

Zgadzam się z Tobą, jeden lubi Disco Polo, a drugi filharmonię. ;)

Indyki (gry indie) są na pewno potrzebne, ciekawe i warto w nie grać - ale jest ich dosłownie garstka - tych porządnych. Giną w zalewie tandety, której na "mobilach" jest 99,9% i niestety na tą większą część tortu szkoda czasu. To już lepiej podłubać w nosie albo coś poczytać. Myślę, że zrozumiesz dopiero jak spróbujesz prawdziwych gier (których też jest co raz mniej bo poziom merytoryczny z roku na rok leci na łeb na szyję).

Edytowanie przez # BERION #, 30 sierpień 2013 - 11:53 .

#10 konsolka

konsolka
  • Nowy
  • 30 Postów:

Wysłany 01 październik 2013 - 07:34

Nie każdy jest sympatykiem krwawych gier czy takich w których używana jest przemoc- takie gry lubią raczej faceci,babki wolą coś delikatniejszego ;) choćby i takie gry jakie są na Facebooku,a niektóre do łatwych niestety nie należą,mimo że są darmowe. Owszem grywam i w płatne,bo jak wspomniałam jestem posiadaczką paysafecard,którą doładowuję co jakiś czas - a warto coś takiego posiadać,bo to jest wygodna forma płatności i wcale znowu nie taka kosztowna.Zresztą na Fejsie gier jest bez liku i każdy coś tam dla siebie wybierze.Samochodówki,karty,szachy,domino czy warcaby także są.Pozdrawiam.

#11 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 01 październik 2013 - 08:26

Stereotypowe myślenie "poważne gry muszą być krwawe lub pełne przemocy".

Dodaj obrazek

#12 Fantom26

Fantom26
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 01 październik 2013 - 09:53

Nie no nie przesadzajmy.. są gry w których nie chodzi o tylko o mordobicie.. ale jest ich zdecydowanie mniej, bo ludzie generalnie lubią mocne wrażenia....

#13 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 01 październik 2013 - 21:19

http://www.dorkly.co...ure-of-violence

Tak mi się przypomniało, a propos brutalności w grach ;)

Dodaj obrazek

#14 Fantom26

Fantom26
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 16 październik 2013 - 10:06

Nie znam tego, aż takie brutalne? to chyba nie dla mnie...

#15 konsolka

konsolka
  • Nowy
  • 30 Postów:

Wysłany 22 luty 2014 - 13:04

Jednak do brutalnych gier nie jestem przekonana,bo ona ma bawić,a nie stresować.Zresztą zabijanie też mnie nie bawi,wolę coś strącać,szukać,zbijać niż zabijać.Przynajmniej nie mam potem nocnych koszmarów,w codziennym życiu mamy tego pod dostatkiem. :)

#16 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 22 luty 2014 - 15:07

hm ciekawy temat... nie widziałem go wcześniej :D
Ja tam ciągle gram nałogowo w angry birds friends na fejsbuniu ot jakoś tak wciągnęło i... zostało :D
Gdyby ktoś chciał się trochę pobić o punkty we 'wściekłych ptaszynach' tooo zapraszam na pm ^^

Edytowanie przez isao, 22 luty 2014 - 15:07 .

Dodaj obrazek

#17 treno

treno
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 06 marzec 2017 - 16:17

Ja już mam dość tych ciągłych powiadomień o zaproszeniach do nich :/
Czemu nie mogę schudnąć?http://tabletkinaodchudzanie.co

#18 olka91

olka91
  • Nowy
  • 4 Postów:

Wysłany 12 listopad 2017 - 14:50

Ogolnie to nie ma nic ciekawego.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)