Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 6

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
274 odpowiedzi w tym temacie

#31 tomekbobi

tomekbobi
  • Nowy
  • 25 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 15:05

moze ktos to przetlumaczy na polski zrozumiale bo niestety ale nie znam angielskiego :( bede wdzieczny
najlepiej jakby ktos napisal tutoriala jak to wszsytko zrobic . Mam obraz gry i
tego patcha co zmienia jezyk na angielski i co dalej co wgrac zeby miec oryginalne nazwy druzyn itd .Piechu moze byc napisal po polsku krótki tutorialik co i jak zrobic bo widze ze cos tam kombinowales z tym :)

#32 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 15:32

Dodaj obrazek
http://www.megaupload.com/?d=L5Y4ZGWB
http://rapidshare.de...EMS-V1.rar.html

Insert with DKZ Studio. You will need to rebuild your AFS, but hey you were going to rebuild your ISO anway....right
Będzie trzeba poczekać parę dni na poważnego patcha :)
Dodaj obrazek
PS2 V3 & V9 SS | NA | FMCB 1.8 | LE v4.40 | HDL 0.8c | SMS 2.9.4 PL
PSP-1000 TA-081 | 5.00-6 M33

#33 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 15:48

ech jakies przebudowywaynie plus to ze jeszcze nie uzywalem tego dkz studio to sobie odpisze bo emblematy to w przyszlosci beda dodane w option file, raczej czekam na patch ktory przetlumaczy na english wszystko, a w szczegolnosci menu.

#34 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 16:39

emcepl napisał:

Nawet nie strasz do dzisiaj się nie doczekałem tego sławetnego patcha do WE9/PES 5 od Reefure Team "Final Evolution" czy jak tam się miał zwać :P
A ta zabawa z DKZ Studio wcale nie tak straszna na jaką wygląda, dla chcącego nic trudnego z tym, że jest to pracochłonne :)
Dodaj obrazek

#35 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 16:48

Fire_Fighter999 napisał:

emcepl napisał:

Nawet nie strasz do dzisiaj się nie doczekałem tego sławetnego patcha do WE9/PES 5 od Reefure Team "Final Evolution" czy jak tam się miał zwać :P
Musze przyznać, że ja nie mam wielkich wymagań w stosunku do patchy. Na PS2 wystarcza mi dzieło PES-X.de (intro z FIFY rządzi :lol: ), na PC - Superpatch 3.0. Ciekawe są też OF wpływające na gameplay.
Dodaj obrazek

#36 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 18:10

Fernando jednak dokonczy tego patcha ikolejna wersja mozliwe ze juz koncowa ukaze sie najprawdopodobniej dzisiaj wieczorem.
zrodlo:evo-web.co.uk

tomekbobi napisał:

moze ktos to przetlumaczy na polski zrozumiale bo niestety ale nie znam angielskiego :( bede wdzieczny
najlepiej jakby ktos napisal tutoriala jak to wszsytko zrobic . Mam obraz gry i
tego patcha co zmienia jezyk na angielski i co dalej co wgrac zeby miec oryginalne nazwy druzyn itd .Piechu moze byc napisal po polsku krótki tutorialik co i jak zrobic bo widze ze cos tam kombinowales z tym :)
Aby wgrac tego patcha dajacego jezyk angielski sciagmy program ppf-o-matic znajdziesz go tu: http://members.lycos...piech/programy/
odpalamy program podajemy sciezke do obraz i sciezke do patcha (plik pff) i patchujemy, a po spatchowaniu wypalamy, co do prawdziwych nazw druzyn i nazwisk mozna wrzucic option file i na stronie evo-web.co.uk w dziale downloads znajduje sie option file v 0.3 i na ktorejs stronie jest podany link do obrazu plyty cd z option filem ktora wypalamy a pozniej odpalamy na naszej konsoli i przerzucamy option file na nasza karte pamieci.

#37 Barti

Barti
  • Użytkownicy
  • 905 Postów:
  • Interests:manga, anime, komputery, gry, konsola, d&d :>

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 18:19

PC - Superpatch 3.0.

Powerpatch jest lepszy :wink:
Pstwo v14 (scph 75004) + ripper 3.41 + Memory Card Sony 8 mb (magicgate) + 2x Sony Dualshock 2 (org.) +~50 gier tdk dvd-r i verbatimy :)

#38 Copahack

Copahack
  • Użytkownicy
  • 110 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 18:24

Wy tu caly czas gadu gadu o patchach a tak wogule to jak wrazenia ? :) Jak dla mnie nie jest rewelacja, choć jak na WInning Eleven przystało kolejna czesc niemoze być gorsza od poprzedniej :). Jest kilka nowych bajerów ale co najwazniejsze to fizyka jest poprawiona i ruchy zawodnikow (moim zdaniem poszli w kierunku PES3) i bardzo dobrze :).

#39 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 18:27

Copahack napisał:

Wy tu caly czas gadu gadu o patchach a tak wogule to jak wrazenia ? :) Jak dla mnie nie jest rewelacja, choć jak na WInning Eleven przystało kolejna czesc niemoze być gorsza od poprzedniej :). Jest kilka nowych bajerów ale co najwazniejsze to fizyka jest poprawiona i ruchy zawodnikow (moim zdaniem poszli w kierunku PES3) i bardzo dobrze :).
no ja nie mam wrazen jeszcze bo poczekam jeszcze z 2 dni az bedzie patch tlumaczacy wszystko w tym menu i dopiero wypale gierke ;p

#40 Barti

Barti
  • Użytkownicy
  • 905 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 18:29

A jak sędziowie/bramkarze ? :>
Pstwo v14 (scph 75004) + ripper 3.41 + Memory Card Sony 8 mb (magicgate) + 2x Sony Dualshock 2 (org.) +~50 gier tdk dvd-r i verbatimy :)

#41 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 19:04

Barti napisał:

A jak sędziowie/bramkarze ? :>
Sędzowie zachowują się genialnie tzn. dają kartki w idealnych momentach, puszczają grę gdy trzeba etc.
W kolei bramkarze to inna bajka. Z jednej strony dodano sporo animacji (wypiąstkowanie jedną ręką czy zderzenie ze słupkiem, żeby wymienić tylko te najbardziej przeze nie oczekiwane). Z drugiej strony STRASZLIWIE ich osłabiono. W PES5 wyciągali >85% strzałów. Teraz może 60-70. Poza tym zamiast łapać piłkę, to ten baran wybiją ją na rzut różny lub przed siebie :evil:
Oprócz tego dramatycznie zachowują się obrońcy. O ile PES5 też był przegięty (tyle że w przeciwnym kierunku - praktycznie nie było szansy wygrania pojedynku 1 na 1 z dobrym obrońcą), to w WE10 obrońców miją się jak tyczki :x Można mieć tylko nadzieję, że PES6 unormują zachowanie bramkarzy/obrońców.
Na koniec ostatnie zastrzeżenia do napastników. Nie wiem jak to się dzieje, ale w sytuacjach podbramkowych z obrońcą na plecach nawet po minimalnym wciśnięciu strzału, piłka szybuje kilka metrów nad poprzeczką. Może to był mój niefart (ew. brak wyczucia nowej "fizyki"), ale rozegrałem kilka meczów różnymi drużynami i ciągle miałem z tym problem.
@Piechu - źle zrozumiałeś. Fernando udostępni swoją pracę (WIP etc.) innym tłumaczom, a sam zrobi sobie przerwę.
Dodaj obrazek

#42 Barti

Barti
  • Użytkownicy
  • 905 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 19:08

Dzięki że odpisałeś, mój znajomy z netu też już od godziny gra, i zda mi relację jak już troche pogra. Jak coś nowego rozgryziesz, to oczywiście pisz mi tutaj, bo ja bardzo chętnie wszystko czytam :wink: Ale jak mówisz tak o obronie, to chyba nie sądzę, by konami aż tak skiepściło, może jeszcze nie wyczułeś gry, tak jak z tymi strzałami. Ale wszystko się okażę po dłuższym graniu, no i kiedy ja zagram :> Ale pisz Twoje odczucia.

#43 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 25 kwiecień 2006 - 21:58

Barti napisał:

Ale jak mówisz tak o obronie, to chyba nie sądzę, by konami aż tak skiepściło, może jeszcze nie wyczułeś gry, tak jak z tymi strzałami.
Problem w tym, że bez problemu można przejść 2-3 zawodników z przeciwnej drużyny (nawet nie stosując R2 i to po 5 minutach gry...). O ile mecze PES5 przypominały bardzo ligę włoską (zmasowana obrona, 2-3 bramki na mecz), to WE10 zbliżona jest gameplayem do ligi hiszpańskiej (wesoły futbol brazylijski?). Na pierwszym miejscu postawiono atak. Mecze, w których pada po 5-6 bramek nie należą do rzadkości... Śmierdzi mi to FIFĄ :evil: Jakby tego było mało zbytnio (o jakieś 10-15% za dużo) przyspieszono prędkość rozgrywki.
Mam nadzieję, że w weekend trochę przysiądę i znów dostrzegę geniusz małych żółtych ludzików :)
Dodaj obrazek

#44 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 26 kwiecień 2006 - 11:06

Pierwsze Wrażenie :P

Łaaa ta gra jest po prostu genialna z tego co pograłem pół nocy to po prostu poezja sam miód płynący litrami z tej pozycji... :roll:
Gra się genialnie zawodnicy się 'ruszają', a nie stoją w miejscu jak w PES5 nie są już tak 'ułomni' gra faktycznie nieco przyśpieszyła i jak dla mnie to spory plus gra się o niebo lepiej...
Bramkarze no idzie ich nieco łatwiej porobić podczas starć sam na sam bez żadnego wymyślnego kombinowania jednak według mnie ten element jest dość dobrze zbalansowana z tego co narazie pograłem...
Obrona cóż faktycznie nie trzaba mieć zbyt dobrych umiejętności manualnych żeby ich przejść można ich mijac jak tyczki dosłownie jednak po tym trzeba jeszcze trafić w bramkę, a tu już jest spory problem z nowym systemem strzałów lekko naciśniesz i piłka leci 'panu Bogu w onko'... :P
Teraz sędziowie... chwała Konami za zmniejszenie ilości fauli odrazu gra się lepiej chociaż powiem, że w jednym meczu na cały mecz miałem jeden faul przy czym trafiłem w piłkę trochę w nogi przeciwnika i w 5 minucie czerwień załamka... xD :D
No i jeszcze tak w skrócie o zmianie zawodników hmm nie wiem jak to jest an semi auto bo nie gram z tymjednak na manualu przypomina mi to nieco system, który znajdował się w PES3 gra się dobrze idzie dość płynnie zmieniać zawodników podczas gry bez większych problemów nawet przy większym 'tłumie' czy to przy polu karnym czy też w strefie środkowej boiska, byłby duuży plus za to jednak jest jeden mały szkopuł jak przeciwnik wybije lub poda piłkę nieco dalej to mimo wszystko czasami zawodnik sam się przełączy co doprowadza do białej gorączki...
Na koniec intro napiszę tylko tyle BEZNADZIEJA nie widziałem gorszego intra w żadnej innej części gry cz też wogóle jakiejś 'gale' nie mam pytań tutaj Konami dało ciała na całej linii...
Narazie tyle dzisiaj się ekipa do mnie zwali na chate i zaczynamy już weekend z WE10/PES6 więc za jakiś czas mały updejt do tego tekstu
z 'pierwszego wrażenia' :twisted: :roll:

PS: Pokazał się nowy update patcha Fernando z tego co piszą na PESInsigth jest to jego ostatni (chyba) :

[url=]

]This is the patch that you apply to your Winning Eleven 10 game to translate most of the ingame TEXT to English. The commentary is still in Japanese (which is the best version of the commentary on any WE/PES game anyways).
---------------------------------------------------------

Fernando's WE10 English Patch v2wip (24/APR/06) ONLY FOR DVD

Well last patch gentlemen.
There is more Master League Translation and lotsa fixes. More edit..
etc
Thats all i had on my pc.
Thanks for your support all over these years,
Fernando

Download links:
http://rapidshare.de..._v2wip.zip.html
http://www.megaupload.com/?d=SJ6MLGGS
http://s38.yousendit...V621GGA6BWFUJAS

Dodaj obrazek

#45 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 26 kwiecień 2006 - 11:37

Fire_Fighter999 napisał:

Pierwsze Wrażenie :P

Łaaa ta gra jest po prostu genialna z tego co pograłem pół nocy to po prostu poezja sam miód płynący litrami z tej pozycji... :roll:
Gra się genialnie zawodnicy się 'ruszają', a nie stoją w miejscu jak w PES5 nie są już tak 'ułomni' gra faktycznie nieco przyśpieszyła i jak dla mnie to spory plus gra się o niebo lepiej...
Obejrzyj sobie filmiki z gameplay'u nowej FIFY. Prędkości gry jest prawie identyczna :(

Bramkarze no idzie ich nieco łatwiej porobić podczas starć sam na sam bez żadnego wymyślnego kombinowania jednak według mnie ten element jest dość dobrze zbalansowana z tego co narazie pograłem...
Teraz wyobraź sobie mecz 2 mocno zaawansowanych graczy. Jako że strzelenie bramki nie będzie stanowić problemu, to w każdym meczu będzie padać po 5-6 bramek, a przy większej różnicy w poziomie gry nawet 8 (do jednej bramki oczywiście :D ). Potwierdzają to wypowiedzi graczy na zagranicznych forach. Grając online w PES5 średnia bramek na mecz to, w moim przypadku, 1,5 i 0,5 (strzelone/stracone). Faktycznie, zarówno prędkość gry jak i stosunek umiejętności obrońców do umiejętności napastników wymagał poprawy, ale Konami (jak zwykle :evil: ) przegięło w drugą stronę :evil: Z dwojga złego wybieram gameplay PES5 (ale w wersji PC - tam jest to chyba najrozsądniej rozwiązane).

Obrona cóż faktycznie nie trzaba mieć zbyt dobrych umiejętności manualnych żeby ich przejść można ich mijac jak tyczki dosłownie jednak po tym trzeba jeszcze trafić w bramkę, a tu już jest spory problem z nowym systemem strzałów lekko naciśniesz i piłka leci 'panu Bogu w onko'... :P
Widzę, że masz identyczne jak ja wrażenia :) Widać łatwiej będzie minąć bramkarza niż strzelić obok niego... Liczę na OFa zmieniającego statsy wszystkim obrońcom i napastnikom (na PC był taki OF, który przybliżał gameplay PES5 PC do PES5 PS2, tzn. czynił grę bardziej kombinacyjną, techniczną).

Teraz sędziowie... chwała Konami za zmniejszenie ilości fauli odrazu gra się lepiej chociaż powiem, że w jednym meczu na cały mecz miałem jeden faul przy czym trafiłem w piłkę trochę w nogi przeciwnika i w 5 minucie czerwień załamka... xD :D
Wg. mnie troszkę zbyt rzadko gwiżdżą, ale to tylko minimalnie. Bez problemu można rozegrać 10-minutowy mecz bez żadnego faulu. Ale faktycznie - zmiana zachowania sędziów to chyba jedyna (prawie) nieprzesadzona poprawa w tej edycji WE10.
BTW. 4 gwiazki to żadne wyzwanie :( Zobaczymy co COM pokaże na sześciu :twisted:
Czekam na WE11 :lol: Nie mogę się doczekać głosu mówiącego "Winning Eleven Eleven" :wink:
Dodaj obrazek

#46 Barti

Barti
  • Użytkownicy
  • 905 Postów:

Wysłany 26 kwiecień 2006 - 11:45

No, na 11 muszą zrobić jakieś "super coś", bo w końcu w tytule jest "Eleven" :>

#47 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 26 kwiecień 2006 - 19:18

wie ktos czy ten patch Fernando v2 daje angielskie menu czy trzeba bedize jeszcze poczekac ??

#48 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 26 kwiecień 2006 - 22:21

Piechu napisał:

wie ktos czy ten patch Fernando v2 daje angielskie menu czy trzeba bedize jeszcze poczekac ??
w V1 jest już menu in 'inglisz' ;)

jutro dopisze coś jeszcze o gameplay'u miałem takiego mega posta napisanego, ale zamknąłem sobie przez przypadek przeglądarke, a już mi się nie chce pisać... :cry:
Dodaj obrazek

#49 tomekbobi

tomekbobi
  • Nowy
  • 25 Postów:

Wysłany 27 kwiecień 2006 - 09:25

pograłem i musze stwierdzic ze gra wymiata :o stwierdzam ze jest to polączenie pes4 i pes5 pilka juz tak nie odskakuje jak w pes5 mamy takie panowanie nad pilka jak w pes4 :D i to mi sie podoba . Grajac z konsola na 5* trudno im zabrac pilke i ogólnie trudno strzelic bramke mniej wiecej jak w pes5. Zagrania R2 + trójkąt są teraz łatwiejsze , loby troche trudniejsze niz w pes4 ogólnie MIX Pes4+Pes5 co daje maximum frajdy z gry . :D

#50 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 27 kwiecień 2006 - 14:21

Właśnie przeglądałem forum WEmaniacs jak i PESinsight i po prostu wymiękłem po tym co przeczytałem...

WEmerica napisał:

Patcher WE10? NO!

Patch WE10? NO!

Comme vous le savez, et nous l'avons déja répété dans le passé, nous ne patcherons pas we10, car nous trouvons que cest une mise a jour ridicule de pes5 fait a l'arrache pour contrer fifa world cup 2006

Like you said, and we have already said it in past, we will not patch we10, because we have the feeling that is a stupid and little update against fifa world cup 2006 (and with some new default like stupid defense and game very easy...)

J'avais dis a certains de pas s'enflammer coté patch we10, quils valait déja que ca soit possible de patcher apres avoir décrypter les fichiers... car a chaque fois konami trouve un nouveau systeme + poussé, et quils fallait toujours 2 mois avant de voir des logiciels compatible pour patcher.
Mais le pire dans tout ca! cest que log ou pas dans 2mois, on pourrait rien faire meme si on le voulait! pourquoi? car le 0text contient beaucoup moins de fichiers qu'avant et savez vous pourquoi?? car tout simplement konami nas pas réservé de fichiers aux kits non licensiés! il nexiste pas dans le 0text! donc on pourra jamais mettre les vrai maillots! voila la réponse ultime de konami contre nous les patchmakers

I have said to many mans to take care about see coming patch we10, because need first that it is really possible to decrypt and change the files...because every year konami find a new system against patchmakers, and which need 2 months work of log makers for find a way. But the worst this time its that if we want patch we10 its impossible! do you know why 0text contain less files from before? its because the unlicensed kits dont exist in the 0text we10! so its impossible to put real kits for near all the teams of this game! its the ultimate answer from konami against us patchmakers

pour ceux qui demandent des stades de we10 sur pes5, jai tester, ca marche mais que lorsque les joueurs rentre dans le stade, et encore ya des problemes dans les tribunes, et avant que les dis joueurs rentrent sur le terrain, ya 8 secondes de beug intense avec écran noir, et le stade qui apparait dans le ciel, pourquoi? car dans we10 ya de nouvelles caméra et un couloir d'entrée qui nexiste pas dans pes5... donc tant pi pour le fabuleux bernabeu de we10 pour pes5 et bye bye les patchs pour we10

for the one who ask stadiums from we10 in pes5, i have tested, its run but only when players enter the stadium, with few problems of transparency and beug.. and before the players enter the stadium there is 8 seconde of MAX beug with a black screen and the stadium in the sky! why? because there is new camera and hallway in we10 which dont exist in pes5, so bye bye fantastic bernabeu for pes5, and bye bye patchs for we10

si konami fait surement pareil pour pes6, vous pouvez etre sur que vous aurez plus jamais un patch comme sur pes5, et a mes yeux les kits cest le + important, quand on vois les faux kits, qui ressemble meme pas un tout petit peu au vrai, mais que cest 2trait de couleur droit et uniforme, je dis bravo konami...

if konami do same for pes6 (for sure), you can be sure that you will never see again a patch like for pes5, and for me the kits its the more important thing, when i see the false kits which dont look ra little real at all, with only one color and 2lines..i have only one thing to say, congratulation konami...

WEmerica Ole Team
W mega skrócie nie ma co liczyć na patche z nowymi stadnionami vide te wspaniałem z PES5 czy też 'choćby' z oryginalnymi strojami po prostu nie ma na dzień dzisiejszy takiej możliwości i prawdopodobnie długo nie będzie... :(
Nie mam pytań pozostaje zabawa w opcji EDIT... ;)
Dodaj obrazek

#51 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 27 kwiecień 2006 - 14:43

jedynie Option File moga pozmieniac stroje na prawdziwe

#52 ramalash

ramalash
  • Nowy
  • 23 Postów:

Wysłany 27 kwiecień 2006 - 14:49

jak sie odtwarza repleje xD ? bo taka piekna brameczka byla ale nie wiem jak to odtworzyc

#53 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 27 kwiecień 2006 - 17:11

hmm czy moze mi ktos powiedziec czy da sie robic a jesli tak to jak ten taki podstawowy zwod z pesa 5 co jak przeciwnik byl na przeciwko ciebei to naciskalo sie strzalek w bok potem do przodu i takim zejsciem w bok wlasnie sie go obchodzilo ??
a i jeszcze jak wyglada i jak zrobixc ten nowy zwod Matthews czy jakos tak

#54 ochen

ochen
  • Nowy
  • 47 Postów:
  • Interests:12 cali

Wysłany 27 kwiecień 2006 - 17:36

no biegniesz sobie bez turbo, naciskasz R2 i strzalka i ten taki jakby balans ciała jest.. a ten nowy to tez chcialbym wiedizec :)

#55 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 28 kwiecień 2006 - 14:10

ochen napisał:

no biegniesz sobie bez turbo, naciskasz R2 i strzalka i ten taki jakby balans ciała jest.. a ten nowy to tez chcialbym wiedizec :)
ech no nie moge tego zrobic, biegne normalnym biegiem naciskam r2 i strzalka w prawo potem do przodu i nie robi tego tak jak to robil w pes5 ;/
aha 2 sprawa czy nie macie minimalnego przyciecia gry podczas gwizdka sedziego ??

#56 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 28 kwiecień 2006 - 14:53

aha 2 sprawa czy nie macie minimalnego przyciecia gry podczas gwizdka sedziego ??
U mnie działa normalnie chciaż czasami dziwnie dane dotyczuje (czyt. słychać dziwne odgłosy)... :)

No teraz spróbuję napisać co to ostatnio napisałem (wersja mega short), ale nie wysłałem :P

Pierwsze Wrażenie (ep02)
Grając ostatnio ze znajomym zauważyłem dość ciekwy patent, którego w PES5 nie było, a mianowicie podczas faulu czasami widać na dole ekranu komunikat, który informuje nas, że możemy wcisnąć R1+L1 tylko tak jakoś szybko znika i nigdy nie miałem czasu dokałdnie obadać co tam pisze...
I tak podczas jednego z meczyków mijam pomocników znajomka jak tyczki slalomowe :P i nagle dostaje kosę z tyło po nogach gdzieś koło 40m.
Oczywiście kumpel drze się w niebogłosy nic nie było itp. itd. przeżywając choćby miał się zaraz żenić :P
Patrze wyskoczył komunikacić wciskam te dwa klawisze zaciekawiony bo wcześniej tego nie robiłem (kumpel ciągle żyje tamtą chwilą coś tam nawija do mnie) ja patrzę, a mój zawodnik trzyma piłkę w rękach szybko ją rzuca na ziemię podanie na nadbiegającego Recobę 35 metrów do brameczki strzał i 0-1 :lol:
Zacząłem się cieszyć ze zdobytej brameczki kumpel nie wie co jest grane patrzy na mnie jak na debila za chwilę na TV i tylko słyszę soczyste "Co jest k*rwa :? "
i to ździwienie na twarzy :lol: :lol:
Normalnie bite 10 minut brechtałem z niego jak oglądał poraz enty tą samą powtórkę...
Patent naprawdę niezły, a i nieźle idzie kogoś zrobić w 'jajo'. :)

A w kolejnym odcinku z cyklu Pierwsze Wrażenie (ep03) coś na temat 'rzutów wolnych' i 'przerzutów' :roll:

PS: Fani pozdrawiają Alvaro :* :lol: :lol: :lol:

Dla zainteresowanych 'patchami/modami' pokazała się paczka z nowymi butami do WE10 :

Originally Posted by Junka @ evo-web

Hey this is my compilation of bootpack for WE10 :)
thx to Dj pelle :)

http://members.home....-we10-boots.rar

here are some preview pics:

Dodaj obrazek

Full Boot Pack:

Dodaj obrazek

(note:the lips of the boots may looks wrong in the edit mode on edit screen,
but ingame while playing they are fine, the golden Adidas Predator Absolute
TRX FG Gold colour may not look good, need to find the pallet and fix it)
Krótkie info ja to wsadzić do właściwej gry (osoby bez HDD muszą niestety wypalić sobie grę na nowo jeśli chą je mieć) :

To insert boot pack you require GGS v6.1.1 & WE10 extracted 0_TEXT.afs file.
Open 0_TEXT.afs with GGS,
you will be asked if you want to create artificial folders, select 'Yes'

The artificial folders will appear on the 2nd small window on the left of GGS.

Right-click the highlighted folders ( -> files 0.. 99 );
in drop down menu select 'Import file(s) or folder(s) by name...';
'Open File to insert' window appears, search for Junka's modified
bin file in your HD select it and click 'Open' button.
you will be asked if you want to replace file, select 'Yes'
Close GGS. Now you need to remake WE10 ISO with CD/DVD Gen
or Nero.

Note: you may need to rename Junka's file to 'unnamed_5174.bin'

Dodaj obrazek

#57 tomekbobi

tomekbobi
  • Nowy
  • 25 Postów:

Wysłany 28 kwiecień 2006 - 16:58

jedyne co zje...li w tej grze to bramkarze :eek: poprostu takich szmaciarzy jeszcze nie bylo w zadnej czesci WE normalnie masakra . Strzały sam na sam to prawie wszystkie puszczaja , strzały z ostego kąta czasami sami sobie wbijają do bramki :o , strzaly zza pola karnego wybijaja tak smiesznie przed siebie albo po rekach im wpada do bramki , poprostu ŻAL :(

#58 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 28 kwiecień 2006 - 17:31

lol Fire_fighter ale odkryles Ameryke, zanim zagralem 1 raz w we10 juz wiedzialem o tym szybkim wybijaniu wolnych ale tak to jest ja k sie nie czyta jakie zmiany wprowadzono w grze ;p

#59 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:

Wysłany 28 kwiecień 2006 - 19:21

W sumie to dowiedziałem się, że jest nowe WE jak emcepl napisał ten temat przyznaję się bez bicia :P
Ostatnimi czasy w temacie gier na 'pees2' mam takie tyły, że nie mam pytań powód jeden brak czasu na 'some fun' ale teraz powoli wszystko wraca do normy :D

Faktycznie bramkarze dają dupy i to czasami ostro (dla mnie osobiście to jak najbardziej 'in plus'), ale muszę przyznać że gra mi się w WE10 o niebo lepiej niż w PES5, który był jakiś taki strasznie dziwny i wolny toż wolałem sobie pograć w WE9 (w które grało się zupełnie inaczej niż w PES5 ;) )
Rozgrywanie kolejnych meczyków w WE10 sprawia człowiekowi radość, a nie jak w PES5 tylko się modliło żeby już się ten mecz skończył...
Tak jakoś strasznie się dłużyły teraz to grasz jeden za drugim patrzysz, a tu kilka ładnych godzinek minęło :)
(to jest moja prywatna opinia :P )

Poprawili nieco rzuty wolne teraz już nie da się strzelić każdym zawodnikiem praktycznie z każdej pozycji tylko 'wybrańcami' vide Recoba, Stankovic :P

I bardzo fajnie można teraz bezstresowo grać 'przerzutami', piłka po naciśnięciu kółka nie leci już tak w kosmos jak to miało miejsce w PES4/5 teraz idzie praktycznie jednym dobrym podaniem otworzyć sobie drogę do bramki, a jakie kapitalne akcje można rozgrywać przerzucając co chwilę piłke z jednej strony boiska na drugą po prostu poezja, a i jak łatwo idzie tym wyprowadzić z równowagi kumpla z którym grasz :twisted: :roll:
Dodaj obrazek

#60 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 28 kwiecień 2006 - 20:27

http://rapidshare.de...V3_99_.zip.html

Fernando's WE10 English Patch v3 (28/APR/06) ONLY FOR DVD------------------------------------------------------------------
WHats new:
Fixed translation based on personal testing and evo's users feedback.Lots of stuf. its 100% worth it.

Patch includes:
Players and teams:
Directly from JayZ tHe Great
-All Playable national teams 100% translate-All club teams 100% translate-Most of the "other" euro teams and Sao Paulo, River Plate & Boca Juniors have "real" names (Info taken from www.footballsquads.co.uk)

You will have to delete you Option File for this news to work, sorry
JayZ ToDo List:
-Nippon mode national teams-Hidden players-Classic teams-Int. Challenge teams

A few corrections and some argentinean players of WESHOP translated by me, fernando.

Pictures:
- Formation text (captain)- Abilities- Main Menu (thanks to Yogui)

Translation:

Edit Mode: 98%Int. Challenge:99%Random Challenge:99%Master League:99%Cup:99%League: 99%Options: 99%%Match: 100%Training: 95%Nippon challenge:99%
Stadiums & Leagues names: 100% (you will have to delete you Option File for this to work, sorry)

When i say 99% is because i could leave some help file, and really things that i think are not too important. Edit mode needs a few things but should be ok for the 99% of you guys.

Pograłem dziś dość intensywanie w WE10 i FIFA WC (nomen omen :D ) 2006. Najpierw FIFA okazała się całkowicie niegrywalna. Mimo to animacja i parady bramkarzy są wprost genialne!
Później stwierdziłem, że chyba zakończę swoją przygodę z WE10 i wrócę do PES5 online :evil: Konami po prostu przegięło pałę! IMO praktycznie nie da się grać. Mały błąd i nagle pada bramka dosłownie z niczego. Po prostu brak słów. Ponadto COM perfidnie oszukuje. W 6 przypadkach na 10 po sparowaniu strzału przez naszego bramkarza, napastnik bezproblemowo wpakowuje piłkę do bramki. Jakby tego było mało taki np. C. Ronaldo został tak dopakowany, że na 5 gwiazdkach przebiega pół boiska z 2 zawodnikami na plecach, mija po drodze 2 obrońców i na końcu banalnym zwodem (kierunek+R1) kładzie bramkarza. I to wszystko 2 razy pod rząd :evil:
Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)