Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 6

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
274 odpowiedzi w tym temacie

#61 Barti

Barti
  • Użytkownicy
  • 905 Postów:
  • Interests:manga, anime, komputery, gry, konsola, d&d :>

Wysłany 28 kwiecień 2006 - 20:41

Dlatego zawsze gram z przeciwnikiem na żywo, a nie z komputerem ;)
Pstwo v14 (scph 75004) + ripper 3.41 + Memory Card Sony 8 mb (magicgate) + 2x Sony Dualshock 2 (org.) +~50 gier tdk dvd-r i verbatimy :)

#62 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 29 kwiecień 2006 - 10:29

Barti napisał:

Dlatego zawsze gram z przeciwnikiem na żywo, a nie z komputerem ;)
obroncow "przeciwnika na zywo" tez mijasz jak tyczki, a co do bramkarzy to nie tylko strzaly kompa ale gracza tez bramkarz paruje do przodu i latwo mozna pilke wbic do bramki.

#63 Barti

Barti
  • Użytkownicy
  • 905 Postów:

Wysłany 29 kwiecień 2006 - 16:32

No ej, jak jest bomba, albo mokro, to trudno żeby bramkarz piłkę złapał 8)
Pstwo v14 (scph 75004) + ripper 3.41 + Memory Card Sony 8 mb (magicgate) + 2x Sony Dualshock 2 (org.) +~50 gier tdk dvd-r i verbatimy :)

#64 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 29 kwiecień 2006 - 16:45

to co tygryski lubią najbardziej dwa nowe patche :

Originally Posted by luizfernando @ evo-web

LFSO WE10 PATCH
(izfernando we10 patch)

:: Download ::

include:
fernando english patch v3
higgs we10 emblems v2

new!!
-cup and league logos
-nike balls in we-shop
-champions league adboards
-camp nou adboards
-team flags

---------------------------------------------------
apply with ppf3 in a clean iso of winning eleven 10

*ppf3 includes in the .rar

thanx to:
izfernando (me)
LFSO (me too)
Fernando, for english patch v3
Higgs, for emblems v2

Enjoy it!

Originally Posted by jonboyo
JB29.04.06WE10.rar
10.2 MB (10,721,058 bytes)

Whipped this ppf up based on izfernando mix.
Its what I'm playing with at the mo. since I like International teams.
Thats me done for we10 , enjoy !

INCLUDES

---new---

League and Cup Menus- by bothered
Some different/prefered International Supporters Flags
World Cup/Juve/ACMilan Ads (Not Champ League) -good ones from WE9JL patch (not sure who made them)
Junka's boot pack
Sexy Cup presenting Ladies- like Old times ;) (thats if their shown giving cups)

ALSO from izfernando mix-

Includes-

fernando's english patch v3
higgs we10 emblems v2
cup and league logos
nike balls in we-shop
team flags

APPLICATION

Apply with ppf3 to a clean iso of winning eleven 10
Burn with whatever method works for you.
I burn the extracted files in nero, DVD UDF/ISO mode 2x speed and it works every time.

thanks to:
izfernando
Fernando -He Rulez (even in retirement) :applause:
Higgs
bothered
Junka

DOWNLOAD
eg http://www.megaupload.com/?d=KMTPKAOO

Mirrors:
http://download.yous...80AAFE83FFFDBB8
http://files.filefro...;/fileinfo.html

Są to pliki PPF więc nie trzeba nic kombinować tylko spatchować sobie czysty obraz :)
Z tym pierwszym nie wiem czemu jest problemik, a dokładniej nie mogę go ściągnąć z tego File front cofa mnie na stronę główną :wink:
Dodaj obrazek

#65 Gaara

Gaara
  • GoodFellas
  • 1076 Postów:

Wysłany 29 kwiecień 2006 - 18:04

gram z tym pierwszym mixem i jest bardzo dobrze , tyle ze poziom trudnosci jest bardzo nierowny :/ mozna na 3* wygrywac gladko powyzej 10:0 :/

#66 Barti

Barti
  • Użytkownicy
  • 905 Postów:

Wysłany 29 kwiecień 2006 - 18:24

Gaara napisał:

gram z tym pierwszym mixem i jest bardzo dobrze , tyle ze poziom trudnosci jest bardzo nierowny :/ mozna na 3* wygrywac gladko powyzej 10:0 :/

To graj na maximum :twisted:

#67 Jozek

Jozek
  • Nowy
  • 1952 Postów:

Wysłany 29 kwiecień 2006 - 18:35

Tam jest plik exe i ppf i co ztym ppf mam zrobic. Czy mam tylko dac exe spaczowac i tyle??
EDIT: Ok. Sorry nie popatrzylem. THX za podanie patch!

#68 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 29 kwiecień 2006 - 23:17

dorba panowie pogralem troche dluzej z zywym przeciwnikiem i stwierdzamy, ze ta gra to totalne gowno, czegos takiego chyba nawet w Fifie nie ma co jest w tej grze, a wiec:
1. po strzale jest 80% szans ze bramkarz sparuje pilke pod nogi przeciwnikow
2. Niektorzy pilkarze sa tak dowaleni np. C.Ronaldo, ze jak jzu ktos wspomnial biegiem po lini prostej moga minac po 3 obroncow
3. Czasami z niczego sam zmienia sie zawodnik i gdy chce zrobic wslizg jednym zawodnikiem to samo zmienia sie na innego, najczesciej na obronce z tylu i to on robi wslizg przez co przeciwnik mija i tego co nie zrobil wslizgu i tego dalej bo zrobil wslizg w nic i lezy na ziemi.
4. ale te punkty wyzej to pol biedy co do tego co wyprawiaja obroncy, oni poprostu uciekaja w inna strone niz jest przeciwnik z pilka rozchodza sie jakby pilka parzyla, a co robia bramkarze, z niczego wychodza sobie do przodu ale to nic ze wychdoza do przodu ida w inna strone i przez to odslaniaja bramke i pozostawiaja ja praktycznie pusta ale niestety po lekkim nacisnieciu kwadratu pilka szybuje w powietrze ;/
Ogolnie ta gra to takie gowno jakiego nie widzialem, staram sie ja zrozumiec ale nie potrafie.

#69 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 30 kwiecień 2006 - 08:45

... ale oprócz tego gra jest naprawdę dobra. Wystarczy więc, że Konami poprawi w PES6 obronę i zachowanie bramkarzy i będziemy mieli hit :)
Dodaj obrazek
PS2 V3 & V9 SS | NA | FMCB 1.8 | LE v4.40 | HDL 0.8c | SMS 2.9.4 PL
PSP-1000 TA-081 | 5.00-6 M33

#70 tomekbobi

tomekbobi
  • Nowy
  • 25 Postów:

Wysłany 30 kwiecień 2006 - 12:00

co do obrony to tak sie dzieje jak sie nie umi grac w obronie :D albo nie umi sie ustawić strategi i ustawienia :P . Bramkarzy niestety beda chyba musieli zmienic , w grze z kompem jeszcze jako tako nie widac ich "slabosci" ale przy grze z kumplem ich parady i wybijanie pilki kolanami 2 metry przed bramke jest irytujace :( wiec czekam na pes6 :D oby to zmienili .

A co do patchy to mam tego mixa wgranego i jest niezly bandy mi sie najbardziej podobaja :D

#71 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 30 kwiecień 2006 - 12:20

ech ja sie juz pogodzilem z faktem ze ta gra to nie wypal ale widze ze jestescie takimi fanboyami tej serii ze dla was cokolwiek by nei spieprzyli to i tak byscie mowili ze to wina gracza, ja tez jestem fanem tej serii i gralem dosc duzo w PES5 i PES5 w porownanoiu do WE10 to jak dzien do nocy tak jakby konami cofnelo sie z 2 lata w rozowju ;/

#72 Jozek

Jozek
  • Nowy
  • 1952 Postów:

Wysłany 30 kwiecień 2006 - 18:08

Sciagnalem wersje PS2DVD - World Soccer Winning Eleven 10 [JPN] [WwW.GamesTorrents.CoM] spaczowalem tym drugim paczem i nie chodzi co jest grane? :? :(

#73 Bartosz

Bartosz
  • Nowy
  • 419 Postów:
  • Interests:gry,konsole,sport

Wysłany 01 maj 2006 - 07:17

tomekbobi napisał:

co do obrony to tak sie dzieje jak sie nie umi grac w obronie :D albo nie umi sie ustawić strategi i ustawienia :P
bo gra obronna widać jest dla niektórych za tródna, więc zwalają na programistów :wink:

#74 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 10:22

Bartosz napisał:

tomekbobi napisał:

co do obrony to tak sie dzieje jak sie nie umi grac w obronie :D albo nie umi sie ustawić strategi i ustawienia :P
bo gra obronna widać jest dla niektórych za tródna, więc zwalają na programistów :wink:
najpierw to idz do szkoly, a potem bierz sie za gry :o

#75 draco

draco
  • Nowy
  • 172 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 11:35

Witam
Gram w WE10 od 3h, gra jets genialna moim zdaniem, szybka rozgrywka, skuteczniejszy drybling itp itd. Gram na 5 gwazdkach Anglia(p) vs Brazylia(Com), mecz niczym final ligi mistrzow, naprawde konami odwalilo kawał dobrej robot, a leszcze piszacy ze obrona jest h.. itp , niech naucza sie grac w obronie, opcja auto dla gogusiów, prawdziwy PESowiec only manual :lol: ,to samo tyczy sie bramkarzy
Pozdro dla prawdziwych PES graczy :twisted:

Ps. Zeby niebylo, to posiadam tazke (tylko w wersji na Pieca) Fife WC06, musze przyznac ze fifa idzie w dobrym kierunku, za kilka lat, kto wie ,moze na rowni z PES'em => szczerze wątpie :D

#76 Jozek

Jozek
  • Nowy
  • 1952 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 13:32

Dla mnie jest fajne ze bramkarze lapia sie poprzeczki i ze zawodnicy nie zawsze siegna pileke glowa. Zachowania sa nowe ale takto w grafice itd. nic nowego

#77 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 20:39

draco napisał:

Gram w WE10 od 3h
Widać, bo bzdury piszesz... Pograj 10x tyle.

szybka rozgrywka, skuteczniejszy drybling itp itd.
Zbliżamy się niebezpiecznie do arcade'u... Przecież nie o to chodzi, by Rasiak mijał obrońców jak Ronaldinho :doh:

Gram na 5 gwazdkach Anglia(p) vs Brazylia(Com), mecz niczym final ligi mistrzow
Mam rozumieć, że w meczu pada po 6 bramek? :lol:

leszcze piszacy ze obrona jest h.. itp , niech naucza sie grac w obronie
COM daje ciała na 5 gwiazdkach. Moje 3 ostatnie wyniki Milanem: 3:1 (Juve), 3:0 (Udinese), 2:1 (nie pamiętam). Czy takie są wyniki ligi włoskiej? Zapewniam Cię, że nie jestem rewelacyjnym graczem...

to samo tyczy sie bramkarzy
To już Drewnialdo lepiej na bramce postawić, lepiej się będzie sprawował :doh:
Dodaj obrazek

#78 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 20:43

juz myslalem ze tylko mi sie nie podoba to co odwalilo Konami w tej wersji.

#79 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 20:50

Piechu napisał:

Większa część społeczności PES/WE bardzo krzywo patrzy na tą grę. Zarzuty to przede wszystkim: arcade'owość (czyt. Fifowatość, shitowatość), tragiczni bramkarze, marni obrońcy. To jest taki expansion pack za cenę pełnej gry. Krótko mówiąc - Konami się nie popisało. Czekam na PES6 :evil:
Dodaj obrazek

#80 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 20:54

emcepl napisał:

Piechu napisał:

Większa część społeczności PES/WE bardzo krzywo patrzy na tą grę. Zarzuty to przede wszystkim: arcade'owość (czyt. Fifowatość, shitowatość), tragiczni bramkarze, marni obrońcy. To jest taki expansion pack za cenę pełnej gry. Krótko mówiąc - Konami się nie popisało. Czekam na PES6 :evil:
mowisz chyba o spoleczenstwie nie z tego forum bo poczytaj kilikanascie ostatnich postow jak ludzie na mnie jechali, za to ze narzekam na ta gre

#81 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 21:29

Piechu napisał:

mowisz chyba o spoleczenstwie nie z tego forum bo poczytaj kilikanascie ostatnich postow jak ludzie na mnie jechali, za to ze narzekam na ta gre
Przejrzyj evo-web.co.uk :wink:
Czy zwracasz uwagę na wypowiedzi marcinaps2? Te mają podobną wartość merytoryczną...
Dodaj obrazek

#82 xavi

xavi
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 21:34

Jestem fanem gier pro evolution i winning eleven, zawsze gralem na ps, od niedawna mam komp i jestem troszke do "tylu", sciagnalem torrenta we10, ale nie wiem co dalej mam robic, jak to wypalic zeby chodzilo na ps2, w jakim programie, prosze o pomoc krok po kroku.

#83 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 21:36

xavi napisał:

Jestem fanem gier pro evolution i winning eleven, zawsze gralem na ps, od niedawna mam komp i jestem troszke do "tylu", sciagnalem torrenta we10, ale nie wiem co dalej mam robic, jak to wypalic zeby chodzilo na ps2, w jakim programie, prosze o pomoc krok po kroku.
wypalic programem Alcohol 120%, profil Playstation 2, predkoscia 4x najlepiej na plycie DVD TDK albo Verbatim

#84 xavi

xavi
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 22:03

Mam od niedawna komp, napisz mi krok po kroku jak to zrobic w alcoholu, dzieki za pomoc i wyrozumialosc...

#85 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 22:23

xavi napisał:

Mam od niedawna komp, napisz mi krok po kroku jak to zrobic w alcoholu, dzieki za pomoc i wyrozumialosc...
po sciagnieciu gry z torrenta najprawdopodbniej jest ona w rarze wiec muszi ja wypakowac i bedziesz mial plik iso, odpalasz Alcohol 120 % najlepie j wersje po polsku, wkladasz czysta plyte dvd, odpalasz kreator nagrywania i podajesz sciezke do tego pliku iso i dajesz dalej i masz do wyboru profile nagrywania wiec wybierasz ; playstation 2, a predkosc 4x i nagrywasz dopuki nie dojdzie do 100% i nie wyskoczy ze plyta zostala pomyslnie nagrana ;p

#86 xavi

xavi
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 22:27

Wielkie dzieki za pomoc ;)

#87 xavi

xavi
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 22:44

Kurcze wiem ze moje pytania moga wydawac sie glupie, ale jestem poczatkujacy, po wypakowaniu nie znalazlem zadnego pliku o nazwie iso ani typu iso...pomocy...

#88 Piechu

Piechu
  • Użytkownicy
  • 288 Postów:

Wysłany 01 maj 2006 - 23:05

to co znalazles ;p ?? i ile spakowane zajmowalo ??

wogole to napisz jutro do mnie na gg 4942841 (bede niewidoczny raczej) bo to nie jest topic od takich spraw i jeszcze admin sie wkurzy. pozdro

#89 aparat88

aparat88
  • Nowy
  • 87 Postów:

Wysłany 02 maj 2006 - 00:29

a slyszeliscie o patchu ktory zwalnia tempo gry do tego z WE9? sprawdzcie na http://evo-web.co.uk/

#90 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 02 maj 2006 - 08:16

Piechu napisał:

Tylko tyle:

we10 is just another arcade game... piece of crap

Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)