Skocz do zawartości

Assassin`s Creed 2

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 19 listopad 2009 - 10:33

Czy ktos juz to ma ? Jak sie gra ? I na jakiej platformie gracie ? Warto kupowac ?

#2 emcepl

emcepl

Niedzielny Gracz

• Moderatorzy
  • 3148 Postów:

Wysłany 19 listopad 2009 - 19:17

Mam już jakieś 30% linii fabularnej za sobą, więc zdołałem wyrobić sobie zdanie na temat tej gry. Generalnie sprawia bardzo dobre wrażenie. Dzięki dużo większej różnorodności i obszerniejszej fabule jest tym, czym powinien być pierwszy Assassin. Jeśli dostrzegłeś potencjał drzemiący w poprzedniej części, możesz spokojnie kupić dwójkę.

http://www.gameranki...d-ii/index.html
Dodaj obrazek
PS2 V3 & V9 SS | NA | FMCB 1.8 | LE v4.40 | HDL 0.8c | SMS 2.9.4 PL
PSP-1000 TA-081 | 5.00-6 M33

#3 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 19 listopad 2009 - 21:11

Dzieki za odp. Nie czekajac na odpowiedzi tego samego dnia kupilem "dwojke", gdyz, mimo powszechnie krytykowanej monotonii, pierwszy AC. bardzo mi sie podobal i mam jakis taki dziwny sentyment do tej gry. Przyznam sie szczerze, ze jestem pewien, ze fabularnie "dwojka" mnie wciagnie, ale w dalszym ciagu producent nie zmienil kilku irytujacych kwestii zwiazanych z mechanika gry: Assasyn porusza sie czasami jakby chcial a nie mog, co jest szczegolnie irytujace podczas walki. W ogole mam wrazenie, ze jest jakis taki dziwny odstep pomiedzy wciskaniem kalwiszy na padzie, a odpowiedzia gry. Grafika - nierowna - wyglad twarzy to porazka, widoczki jak zawsze b. ladne. Ogolnie - jak to Ubisoft - swietne pomysly, gorzej ze szczegolami w wykonaniu. Irytujace male problemiki to ich specjalnosc.

#4 eon

eon
  • Nowy
  • 13 Postów:

Wysłany 23 listopad 2009 - 17:31

Nie jestem fanem AC1 (bezsensowne bieganie po flagi etc.), ale 'dwojka' zrobila na mnie wrazenie. Co by nie patrzec autorzy bardzo sie postarali, monotonia gry jest mniejsza. Fakt... wiele misji opiera sie na tym samym tzn. assasin some1, ale to przeciez rola assassinow ;) Czasami tylko denerwuje mnie jak od lekko porusze galka w jakas strone i bohater wykonuje jakies super akrobacje na murach, zamiast biec prosto, ale da sie to przezyc :Pp

Aha i sprobujcie jednego- 'ciecie mlotkiem' xd
Otoz moj kolega zauwazyl bardzo ciekawa sekwencje graficzna, zabierajac jakiemus straznikowi mlotek, mozemy uzywac go jako broni siecznej i poderznac komus nim gardlo xDDD

Edytowanie przez eon, 23 listopad 2009 - 17:32 .

#5 gore

gore

NIN - Perfect Drug

• GoodFellas
  • 3258 Postów:
  • Interests:psp/ps2/net/rpg

Wysłany 26 grudzień 2009 - 00:22

czekam z niecierpliwością na wersje PC ;) degustując filmiki na YT ;p
scph-75004:v14+ripper 3.41u+pvr-802w+Sony MagicGate mc 8MB+Logitech cordless action controller
+Sony ds2+Singstar+Logitech socom headset+eyeToy+OpenPS2Loader0.6+FMCB1.18b
NX6125+Sempron Mobile 3100+Ati 200M+1,5GB_Ram+AVerTV_E501
PSP (fat) 5.50GEN-D3 TA-081+SanDisk2Gb

Laser Ci siada? Masz Pytanie? Napisz TUTAJ "F.A.Q Dotyczące Lasera w PS2/PSTwo"

#6 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 26 grudzień 2009 - 07:52

Po przejsciu gry (wersja na X360) i zaliczeniu jakis 920 G osiagniec stwierdzam, ze jest to jedna z najlepszych gier mijajacego roku. Znakomita fabula (choc niektore watki sztucznie ja przedluzaja), piekna muzyka i - mimo nierownosci - chwytajace za serce grafika (jak zwykle wspaniale oddanie swiata) sprawiaja, ze przez tydzien nie moglem sie oderwac od tej produkcji. POLECAM.

#7 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 27 grudzień 2009 - 09:09

Wygląda ładnie to się zgadza szkoda tylko że się świeci jak choinka w niektórych momentach oraz to że nie zawsze Ezio reaguje tak jak tego chcemy co w ważnych momentach naprawdę irytuje. Ale generalnie rzecz biorąc gra jest fajna poprawiono sporo błędów z pierwszej części tak więc jeżeli komuś podobała się pierwsza część to 2 też mu się spodoba.

Dodaj obrazek

#8 owall

owall
  • Pimp League of Konsola.pl
  • 1882 Postów:
  • Interests:Konsola, Dobra książka, dobry film i muza,rowerek i GÓRY :)

Wysłany 27 grudzień 2009 - 13:08

Poprawiono błędy ale zubożono ten tytuł. Poziom trudności jest zerowy, achievementy żenujące prostotą ( sprint przez sto metrów, kradzież kieszonkowa etc), zagadki (The Truth) sztampowe.... niemniej gra się przyjemnie, scenariusz jest dynamiczny, grafika na wysokim poziomie i pozbawiona wad "jedynki", ale czy jest to kandydat na grę roku?
Xbox 1.0 dysk 250 gb , coaxial, 128 ram:) X360 Arcade+120gb HDD , PSP

#9 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 27 grudzień 2009 - 19:51

W jedynce były 4 misje powtórzone razy 9 i mi to nie przeszkadzało wiec nie widzę problemu z dwójeczką żadna misja się nie powtarza a nawet jak tak jest to ciężko to zauważyć i w końcu jest jakaś historia. Jest to kandydat na grę roku a zaraz za nią jest Batman.
Dodaj obrazek

#10 Xertis

Xertis
  • Nowy
  • 10 Postów:

Wysłany 30 grudzień 2009 - 11:49

Nie mam AC 1 ale podoba mi się strasznie to skakanie ^^ to se kupiłem AC 2 PL za 199zł xd Przecena w Media Expert

Wczoraj Kupiłem za 199zł

a jak bym tam był 1 dzień wcześniej to bym bulił 230 zł ^^

FART

#11 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 30 grudzień 2009 - 12:03

Żaden fart, i tak 'przybuliłeś' za dużo, miałbyś głowę na karku to w pierwszej kolejności szukałbyś na allegro gdzie można wyrwać Asasyna 2jke w folii nawet za 160zł.
Dodaj obrazek

#12 owall

owall
  • Pimp League of Konsola.pl
  • 1882 Postów:
  • Interests:Konsola, Dobra książka, dobry film i muza,rowerek i GÓRY :)

Wysłany 30 grudzień 2009 - 13:06

Nie tak szybko, obywatelu Pelle :D owszem można kupić na alledrogo w granicach 160 złotych plus...koszty przesyłki, wiec na jedno wychodzi a dodatkowo nie musiał czekać na paczkę......
Xbox 1.0 dysk 250 gb , coaxial, 128 ram:) X360 Arcade+120gb HDD , PSP

#13 gryzzli

gryzzli

Szkoła to ZŁO

• GoodFellas
  • 5527 Postów:
  • Interests:Konsole, komputery, ogolnie sprzet, telefony komorkowe noi oczywiscie gry

Wysłany 30 grudzień 2009 - 14:37

Jakby znalazł w dobrym sklepie to za 15zł kurierem miałby na 2 dzień więc i tak byłby 24zł do przodu na jakiś soczek np :D

Dodaj obrazek

#14 Aquanox

Aquanox
  • Użytkownicy
  • 2507 Postów:

Wysłany 02 styczeń 2010 - 10:37

ja mam AC2 za Free :P
kumpel kupił, ja wysępiłem i graaam.
Gra - kozak.

#15 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 02 styczeń 2010 - 21:33

Ja zaczalem meczyc pierwsza czesc. Narazie nic nie powiem ,bo jestem na poczatku :P

#16 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 03 styczeń 2010 - 05:13

Jedynka pomimo świetnej oprawy i umiejscowienia gry nudzi, jak mało która gra.

Edytowanie przez rudy_, 03 styczeń 2010 - 05:13 .

#17 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 03 styczeń 2010 - 11:38

A to przez powtarzalność zadań heh, z dwójką jeszcze nie miałem styczności niestety.
Dodaj obrazek

#18 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 03 styczeń 2010 - 12:45

Potwierdzam, dwójka uzupełnia braki jedynki, dochodzą przedmioty, ekonomia, interaktywne grupki społeczne, "zainteresowanie" postacią, bogate lore i zagadki logiczne, które wbrew temu co pisze Owall są spoko.- gra jest jednak łatwa jak diabli, motyw do którego mój brat dochodził tydzień, zrobiłem w 3 godziny...
Nie wiem, czy jest długa- ale daje radę. Ode mnie również thumbs up
Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#19 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 03 styczeń 2010 - 14:52

No właśnie chętnie pograłbym w to, ale nie dałem rady ukończyć jedynki. Gdyby nie powtarzalność byłaby świetną grą, a tak średniak. A z tego co czytałem i co piszecie to w dwójkę wkręciłbym się momentalnie.

#20 bogda501

bogda501
  • Nowy
  • 9 Postów:

Wysłany 22 luty 2012 - 23:22

Assassin's Creed II i AC Brotherhood , to najlepsze co mi się trafiło. Jedynke sobie darowałam, a Revelation ociupinę przereklamowane...

Edytowanie przez bogda501, 22 luty 2012 - 23:23 .

#21 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 23 luty 2012 - 12:30

Wszystkie są monotonne i kolejne odtwórcze, na domiar złego poobcinane na rzecz DLC.

Ujdą w tłoku. ;)
Przede mną jeszcze AC:R ale wstrzymam się z kupnem do czasu AC:R Ottoman's Edition.

Edytowanie przez # BERION #, 23 luty 2012 - 12:30 .

#22 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 23 luty 2012 - 19:08

Dla mnie dwójka jest najbardziej irytującą częścią z całej czwórki.
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#23 normannn

normannn
  • Nowy
  • 5 Postów:

Wysłany 04 październik 2017 - 14:49

Niestety, ale nie jest to łatwa rzecz... Coś o tym wiem z własnego doświadczenia...
Nie ma grozy, bo zniszczyła ją nuda, a miłość jest tylko snem.

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)