Skocz do zawartości

BF3/MW2

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 02 listopad 2011 - 14:05

Dodałem czwartą szóstkę aby podnieść rangę emocjonalną.

Próbowałem zdradzić ideały wraz z pojawianiem się karty graficznej w moim domu (tak - po prostu się zmaterializowała - nie kupowałem).
Cztery dni męczarni. Prawie zero grania.

Próbowałem odpalić MW2. OK działa, ale na klawiaturze jest tyle przycisków do ogarnięcia, że potrzebna by mi była trzecia ręka, żeby w to grać.
Nawet w tutorialu sobie nie radziłem. Pamiętam, że tor przeszkód był w Trofeach i wykręciłem ten czas (nie wiem ile tam było 30 sec.). Na klawiaturze nie mogłem dobić do 40s.
Powtarzałem bieg 30 razy zanim zaliczyło mi na poziom HARD.

Myślałem, że skill mi poleciał na łeb na szyję. Przesiadłem się na PS3-kę. Wyłączyłem auto-aim, żeby nie było. Wystarczyły 4 podejścia, żeby wskoczyć na Veteran (Bardzo Hard, hard było już po pierwszym przebiegnięciu).

Podłączyłem Dualshocka 3. Było by dobrze, gdyby Call of Duty obsługiwało PADy. Co za porażka. Musiałem przyinstalować Xpaddera, ale na tym problemy się nie skończyły.
Celowanie (przełączenie widoku broni z biodra do oka) jest ustawione jako toggle, a nie HOLD. Do jasnej cholery. To samo z kucaniem. Na konsoli kucnij padnij pod jednym klawiszem. Tutaj potrzeba dwóch.

Co za gówno.

Shootery FPS tylko myszką i klawiaturą - TAK pod warunkiem, że ten skrót odnosi się do Fast Paste Shooter typu Quake 3/ UT1 gdzie nie ma przeładowywania broni, noża, granatów, flashbanga, tego zoomowania broni do twarzy, czy attachments-ów na karabinach.

LITOŚCI.

Dobrze, że BF3 mimo 3 dni starań nie chciał się uruchomić. Tylko bym się denerwował.
Na "do widzenia" BF3 poczęstował mnie komunikatem, który google translate poprzez posty na forach tłumaczy jako "na XP nie pograsz".

Fucking shit.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#2 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 02 listopad 2011 - 23:46

Zobacz postszynszylak, o 02 listopad 2011 - 14:05 , napisał:

Fast Paste Shooter
co?
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#3 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 03 listopad 2011 - 07:59

Pewnie chodziło o Fast Pace Shooter ;)

Szylu, Ty masz ręce jak drwal? Po 2 palce na sztukę? :P Inaczej nie wiem co było trudnego w graniu na klawiaturze ;)

Dodaj obrazek

#4 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 03 listopad 2011 - 09:09

Zobacz postGorgonek, o 03 listopad 2011 - 07:59 , napisał:

Szylu, Ty masz ręce jak drwal? Po 2 palce na sztukę? :P Inaczej nie wiem co było trudnego w graniu na klawiaturze ;)

Ja tam Go doskonale rozumiem, na PC nie da się grać.
Dodaj obrazek

#5 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 03 listopad 2011 - 09:47

Obie części przeszedłem na kompie, a jeszcze trzecia ręka mi nie wyrosła ;)

Dodaj obrazek

#6 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 03 listopad 2011 - 10:20

Masochista :)
Dodaj obrazek

#7 aroniam

aroniam
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 11 listopad 2019 - 20:37

hjeka

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)