Skocz do zawartości

PSP2 przeróbka :)

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
4 odpowiedzi w tym temacie

#1 lajto123

lajto123
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 06 luty 2014 - 14:59

Witam otóż zakupiłem nie dawno psp2 tylko że nie stety nie został on przerobiony :) więc pojechałem do sklepu i kupiłem karte pamięci któa była już przerobione gdzie mogłem odpalaćpiraty :) tylko że jest maly problem bo ja bym chciał ściągąć gdy z neta sobie ale one nie idą nie wiem czemu a gdy kupie gre u gościa piratke to normlanie odpala i działa :) więc prosze o pomoc co zrobić albo skąd ściągać gry by działay na tej karcie czy są jakieś formaty gier czy coś :) bo w sumie za karte dałem 70zł zawsze ją moge zwrócić :)

#2 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 06 luty 2014 - 16:01

Porponuję z allegro.pl albo różnych sklepów internetowych, możesz też ściągać z zaagranicy, np ebay czy amazon ;)

Dodaj obrazek

#3 Grandi

Grandi
  • Użytkownicy
  • 853 Postów:
  • Interests:PS3

Wysłany 06 luty 2014 - 17:56

Po 1 nic nie rozumiem
po 2 nie ma PSP2 :)

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

#4 lajto123

lajto123
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 07 luty 2014 - 08:44

Chodzi mi oto że nie odpalają mi gry pirackie które ściągnę z neta lub pożycze od kogoś tylko te którę kupie w sklpie (też pirackie) i one idą :) i chodzi mi oto gdzie ja moge ściągnąć takie gry, ps2 mam przerobinego na karte pamięci :)

#5 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 07 luty 2014 - 10:25

Gorgonek, o 06 luty 2014 - 16:01 , napisał:

Porponuję z allegro.pl albo różnych sklepów internetowych, możesz też ściągać z zaagranicy, np ebay czy amazon ;)

Przy okazji podaj adres sklepu, w którym kupujesz pirackie gry ;) Najlepiej od razu na 997 xD

Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)