Skocz do zawartości

Blue Dragon

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
8 odpowiedzi w tym temacie

#1 Krzychu_krk

Krzychu_krk
  • Nowy
  • 28 Postów:

Wysłany 28 październik 2007 - 18:28

Widze ze jeszcze nie ma takiego tematu wiec zakladam. Gral juz ktos w ta gre?? Lub ma link do opisu przejscia ?? Jak ogolne wrazenia z gry?Tutaj jest dosc dokladny opis przejscia http://www.gry-onlin...S024.asp?ID=669 . Kozystajcie z niego w ostatecznosci. JA osobiscie pomoglem sobie nim jeden raz .

#2 xmagik

xmagik
  • Użytkownicy
  • 191 Postów:

Wysłany 18 grudzień 2007 - 09:37

Bardzo sympatyczny tytyl...walka ciekawa...narazie krotko gram wiec o fabule sie nie wypowiem...lecz tak jak napisalem bardzo sympatyczny tytuł...
In the Name of Good,impure souls of living dead shall be banished in..

#3 Gaara

Gaara
  • GoodFellas
  • 1076 Postów:

Wysłany 23 grudzień 2007 - 13:55

to po czym wnioskujesz, że to sympatyczny tytuł?

#4 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 23 grudzień 2007 - 14:37

zapewne z faktu, iz w nia gra. duh.
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#5 xmagik

xmagik
  • Użytkownicy
  • 191 Postów:

Wysłany 25 grudzień 2007 - 11:16

Zobacz postGaara, o 23.12.2007, 13:55, napisał:

to po czym wnioskujesz, że to sympatyczny tytuł?
Po tym ze pocinam w nia jak mam wolna chwile:)Mialem sie jeszcze zabrac za Eternal Sonate ale nie mam kiedy Co to bedzie jak 13 lutego bedzie Lost Odyssey:)Mass Efect zarosnie kurzem;p

#6 lcud

lcud
  • Nowy
  • 35 Postów:

Wysłany 05 luty 2008 - 20:40

Jak dla mnie gra świetna.
O oprawę graficzną zadbał Akiry Toriyama, twórca chyba każdemu znanego Dragon Balla i Dr. Slumpa. Powiązanie widać już na samym początku, kiedy musimy walczyć z Poo Snake (wężowa kupka), które występowały w Dr. Slumpie.

Ja tą grę wygrałem w 60h, ale myślę że grę można skończyć w znacznie krótszym czasie, gdyż mi pokonanie ostatnich Bossów nie sprawiło grama trudności. Za dużo lewelowałem wszystkich :D

Jedynie czego mogę się przyczepić to właśnie poziomu trudności który jest za niski. Ale pod koniec gry można w pewnych miejscach spotkać interesujących bossów (nie wymagane do ukończenia gry), których pokonanie jest znacznie trudniejsze niż rozwalenie głównego bossa, najpotężniejszym z nich wszystkich jest King Poo Snake (Król wężowych kup), który mnie rozwala w pierwszej turze.

Dodam jeszcze że na wzór gry ma powstać Anime o tym samym tytule.

Teraz idę lewelować postaci i smoków, bo mnie ten król kup zaczyna wkurzać.

#7 xmagik

xmagik
  • Użytkownicy
  • 191 Postów:

Wysłany 03 marzec 2008 - 11:49

Nie wiem skąd takie zdziwienie przecież nawet w serii Final Fantasy sa bossowie którzy są mega trudni a końcowi bossowie są prości jak barszcz....Nie wiem dlaczego ale BD słabo mi przypadł do gustu i uważam iż Lost Odyssey jest lepszym jRPegiem od niego...Ale to już kwestia gustu...

#8 miodo

miodo
  • Użytkownicy
  • 69 Postów:

Wysłany 19 czerwiec 2008 - 14:21

Anime już jest, chyba sobie obejrzę nawet w wolnej chwili ;]
Nie grałem ale patrząc po screenach i filmikach ta gra bardzo mi się spodobała - desing postaci, miejscówek, śmieszne potworki :)
Jeśli będe miał kiedyś X'a to nie omieszkam sprawdzić tego tytułu :)

#9 bakuras96

bakuras96
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 04 grudzień 2009 - 22:33

Jak przejsć blue dragon w noluta village

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)