Skocz do zawartości

Fallout 3

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
114 odpowiedzi w tym temacie

#91 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 12 sierpień 2009 - 00:59

a czy uwazacie ze jest to zabawne ze PS3 nie ma zadnego dodatku a 360 juz 4 czy 5? PS3 byla najbardziej zabugowana o ile pamietam i tekstury tez gorsze byly one
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#92 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 12 sierpień 2009 - 08:00

Z tego co pamiętam to X360 dostał nawet pacza, który poprawiał tekstury, bo wyglądały one gorzej niż na PS3. A co do dodatków to oczywiście są to czsowe exclusivy, MS sypie kasą i tyle. Śmieszna dla mnie jest ta firma. A już najśmieszniejsze było kiedy na konferencji E3, po tym jak pojawił się Koijma i zapowidział jakieś popłuczyny po MGSie, koleś z MS powiedział, że mamy i MGSa teraz nasza platforma jest kompletna :lol: A wszytskie xboty pieją, że exclusivy Sony to gówna, a kiedy Sony jakiegoś traci to wszyscy mają pełne gacie ze szczęścia i będą w nie napierdalać tylko wióry będą leciały.

#93 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 12 sierpień 2009 - 09:07

dlaczego smieszna wydaje Ci sie firma ktora wydaje pieniadze zeby miec dana rzecz na wylacznosc? cos dziwnego w tym jest? wydaje Ci sie zabawna firma at&t ktora w usa ma wylacznosc na iphone'y? Przeciez to normalny marketing. Nikt nigdy nie powinen placic za mozliwosc dostepu w pierwszej kolejnosci? dlaczego nie? Wkurza Cie taka sytuacja, w ktorej musisz czekac na wyjscie danej rzeczy na swoja platforme? Nie uwazasz ze to raczej wina sony niz microsoftu?
co to jest xbot?
kto pieje ze exclusive'y na ps3 sa kiepskie?
Ludzie sie smieja z sony bo byli zbyt pewni siebie i ponosza tego koszty. Faktowi ze microsoft potrafi 'wyrwac' im exclusive'y nalezy tylko przyklasnac, bo niby czemu nie?
Dodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazekDodaj obrazek
Dodaj obrazek

#94 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 12 sierpień 2009 - 11:20

Nie śmieszy mnie to, że wszystko kupują sobie na wyłączność. Zresztą w dużej części przypadków jest to wyłączność czasowa. Śmieszy mnie popostu to jak oni się z tym obnoszą.

#95 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 12 sierpień 2009 - 12:29

dlaczego Cie to nie smieszy? po to kupuja zeby sie obnosic? co w tym smiesznego? tak dziala marketing przeciez. po co maja kupowac i nie mowic o tym? to byloby bez sensu. Czemu Cie irytuje ze sie z tym obnosza?
Dodaj obrazek

#96 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 12 sierpień 2009 - 12:43

Śmieszy mnie sposób w jaki to robią.

#97 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 12 sierpień 2009 - 13:32

smieszy Cie sposob a jednoczesnie nie jest zabawny fakt, ze posiadaja najwiecej exclusive'ow tak czasowych jak 'zwyklych' ?:D
Dodaj obrazek

#98 ffgriever

ffgriever

TMPGFitG

• Moderatorzy
  • 1949 Postów:

Wysłany 16 sierpień 2009 - 08:52

Poprzekomarzajcie się na PW, ok? OT robicie.

Edytowanie przez ffgriever, 16 sierpień 2009 - 08:53 .

#99 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 26 sierpień 2009 - 08:28

Gram sobie w to Point Lookout, zmiana otoczenia in plus, double barreled shotgun wymiata a i przeciwnicy (nawet na NORMAL) są trudniejsi i więcej myślą (w chacjendzie Desmonda np. cwaniaki potrafią się zabunkrować w pokoju, normalnie zawsze wyłazili jak mięso armatnie), mothership zeta też pewnie kiedyś dorwę.
Dodaj obrazek

#100 hateRox

hateRox
  • GoodFellas
  • 3423 Postów:
  • Interests:Wodka, papierosy i sport!

Wysłany 13 luty 2010 - 23:46

Gram dopiero od dwoch dni, ale juz sie zakochalem w tej grze :)
Dodaj obrazek

#101 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 14 luty 2010 - 20:31

Ja skończyłem GoTYE i powiem szczerze, że tylko dwa dodatki są sensowne: Point Lookout i Broken Steel. Niestety czesto się wieszają... The Pitt jest już z kolei kpiną (POTĘŻNE dropy animacji i bardzo częste zawieszki... ledwo to skończyłem).

Ten engine to kupa. Gra też nie najwyższych lotów. Niby fajnie że Fallout, ale do tych 2d im daleko jak ode mnie do Krakowa. :P 150zł dałem i żałuję.

Może w New Vegas wyeliminują chociaż te przeklęte zwiechy. :|

#102 kidman64

kidman64

smutno ci? zabij sie

• GoodFellas
  • 4046 Postów:

Wysłany 14 luty 2010 - 21:32

wiesz, Ty na ps3 grales..;)
Dodaj obrazek

#103 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 14 luty 2010 - 21:47

Wiem. ;)

Ale brat też bardzo narzekał na zwiechy i też narzekał na mega dropy w The Pitt, a ma X360 więc podejrzewam że sprawa nie jest taka obca i "xbotom" (btw: kto to wymyślił? xD).

#104 Pelle

Pelle
  • GoodFellas
  • 1410 Postów:
  • Interests:gry , muzyka

Wysłany 14 luty 2010 - 21:55

Na PS3 nie grałem, przeszedłem The Pitt na x360 i nie było ani jednego mega dropa (lekkie zwolnienia owszem), większe dropy już miałem na PC (za to była lepsza grafika hehe), zwiechy nie uświadczyłem ani jednej.
Dodaj obrazek

#105 stefanol

stefanol
  • Moderatorzy
  • 1993 Postów:
  • Interests:Kobiety, granie, programowanie, technologie internetowe, muzyka (rap, jazz).

Wysłany 14 luty 2010 - 23:21

U mnie na X360 żaden z DLC nie dropował. To samo tyczy się samej gry. Parę glitchy było z utykaniem w skałach, skryptach, i z dziwnymi efektami graficznymi (rozciągający się trup od ziemi do słońca :]), ale nic krytycznego. Jak na tak spory świat, nie było źle.
SCPH-70004 V12 + HDCombo + Crystal Chip 2.0 SLE @ FW34 rev.2 + Logitech Cordless Action Controller + Singstar + MC 8MB + MC 1Mb

DS Lite Onyx Black + M3 DS Real Perfect Bundle + Kingston 2GB
------------------------------------------------------------------------------------------

#106 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:

Wysłany 15 luty 2010 - 00:57

Czyli to jakieś buraki fw w obu konsolach? :| Też niefajnie.

Poza tym nie wiem czy bierzecie pod uwagę fakt, że im więcej pierdół dopisanych do bazy danych (np. obracanie wszystkich szafek w grze) tym częstsze zwiechy. Tak ja to przynajmniej rozumiem i moje obserwacje jak *wydaje mi* się to potwierdzają. Zagrałem od początku któregoś razu, nie zbierając z podłogi prawie niczego, jak najmniej questów itd. == nie wiele freezów. Przynajmniej na moje dwa przypadki: raz "gra na full", blisko 200 ileś godzin i druga "na rambo" ~50.

Na ponad dwieście godzin gry zaliczyłem ponad 40 pernamentnych freezów, gdzie tylko watchdog powstrzymał mnie od wstania z wyra i muśnięcia po resecie. ;] W tym około 20 takich "na 5min", głownie podczas akcji w VASTcie.

Edytowanie przez # BERION #, 15 luty 2010 - 01:03 .

#107 hateRox

hateRox
  • GoodFellas
  • 3423 Postów:
  • Interests:Wodka, papierosy i sport!

Wysłany 15 luty 2010 - 18:30

W tym około 20 takich "na 5min", głownie podczas akcji w VASTcie.
Tez to mialem, ale nie freezy, tylko cos na zasadzie, ze VAST jest, zwolnienie akcji, calosc trwa dluzej niz przecietnie, po czym reakcja jest dopiero kiedy VAST sie wylacza ;]
Dodaj obrazek

#108 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 16 luty 2010 - 10:15

Grając w podstawowego Fallouta 3 może raz mi się konsola zawiesiła, rzadko kiedy były jakieś dropy. Na dodatkach też nic takiego nie zauważyłem. Z dodatków najfajniejsze dla mnie były "Operetion Anchorage", "Broken Steel" "Point Lookout". The Pitt i Mothership Zeta to porażka zabawa w bezdomnych, zbieranie sztabek i walka z ufoludkami. Jedyna zaleta to możliwość zabicia samuraja i odziedziczeniu po nim zbroi. :D
Dodaj obrazek

#109 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:

Wysłany 17 luty 2010 - 12:21

I "epoxy kleje" do naprawy złomu. ;]

#110 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 20 luty 2010 - 18:45

Jeżeli ktoś jeszcze nie ma tej świetnej gry to jest dobra okazja, bo w MM można wciągnąc kolekcjonerkę na PS3/X360 po polsku za 69,90. Ja kupiłem choc mam anglika, bo podobno tłumaczenie jest dobre, a grę i tak miałem przejśc jeszcze raz. Jedyny minus to, że nie z wersją PL nie działają dodatki, no i trofea, które dla niektórych są ważne.

Edytowanie przez rudy_, 20 luty 2010 - 18:46 .

#111 Kikero

Kikero
  • Użytkownicy
  • 161 Postów:

Wysłany 07 marzec 2010 - 09:59

F3 to tylko na X360. Na PS3 zawsze wygladal i dzialal gorzej. Jako, ze jestem wielkim fanem tej gry to nad F3 i wszystkimi dodatkami przesiedzialem chyba ze 100h i nigdy nic mi sie nie zawiesilo, a po dobrej kaliberacji TV (Blur...) mozna bylo na czym oko zawiesic - szczegolnie zasieg widzenia robi wrazenie. Z dodatkow warto zagrac w Point Lookout (bardzo, bardzo dobry ddoatek), moze w Broken Steel, reszta to juz - niestety wyciaganie mamony - szczegolnie Mothership Zeta - pomyslk fajny ale wykonanie fatalne.

#112 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 08 marzec 2010 - 15:19

Straszny koszmarek jest z tej gry. Wprawdzie przeszedłem ze trzy razy, ale mordęga była to straszna. Kupiłem na PC w EK za 99 złotych tylko dla figurki. Wygląda na to, że kolejna część będzie miała zmiany w interfejsie, może lepsze questy, ale grafikę tą samą.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#113 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:

Wysłany 09 marzec 2010 - 14:01

To nie CryEngine... Mnie bardziej przeszkadzała żenująca animacja postaci aniżeli grafika.

Edytowanie przez # BERION #, 09 marzec 2010 - 14:02 .

#114 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 23 marzec 2010 - 22:54

Zobacz post# BERION #, o 9.03.2010, 14:01, napisał:

To nie CryEngine... Mnie bardziej przeszkadzała żenująca animacja postaci aniżeli grafika.

No nie wiem, czy w ogóle coś się zmieni, jeżeli na screenach wielkich różnic nie zauważyłem(jeszcze).
Nie chodzi mi tu o masakrowanie wymaganiami sprzętów, jednak mały upgrade zostałby zauważony przez dziennikarzy.

Edytowanie przez cypers, 23 marzec 2010 - 22:55 .

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#115 Mariusz:):):)

Mariusz:):):)
  • Nowy
  • 7 Postów:

Wysłany 31 marzec 2010 - 09:57

Fallout 3 wypasiona gra jest
polecam grajcie :closedeyes:

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)