Skocz do zawartości

Poważne RPG na PS2

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
9 odpowiedzi w tym temacie

#1 punkbuster

punkbuster
  • Użytkownicy
  • 129 Postów:

Wysłany 28 listopad 2012 - 20:53

Witam. Szukam poważnej gry RPG na ps2 . Nie zadnych kingdom hearts czy final fantasy . Czyli japońskich popierdułek , z ich charakterystyczną cukierkowatością . Poszukuje poważnych RPG typu ellderscrolls czy fallout .Mam nadzieje że wiecie o co chodzi , Nie ''Riku'' ''Yoshi'' czy ''ashe''. Jest coś takiego ? Pozdrawiam :)

Edytowanie przez punkbuster, 28 listopad 2012 - 20:55 .

#2 krupek1

krupek1
  • GoodFellas
  • 2060 Postów:

Wysłany 28 listopad 2012 - 21:48

Baldur's Gate kiedyś wyszło na PS2, ale nie wiem jak teraz z jego dostępnością. Gra ma ponad 10 lat chyba.

#3 punkbuster

punkbuster
  • Użytkownicy
  • 129 Postów:

Wysłany 07 grudzień 2012 - 07:56

coś jeszcze ? :D

#4 Jusko

Jusko
  • Użytkownicy
  • 133 Postów:

Wysłany 07 grudzień 2012 - 10:57

Możesz mieć problem - na PS2 jest od groma RPG, ale na moje szczęście a Twoje nieszczęście, są to jRPG :) Ostatecznie PlayStation to Japonia, więc... :)

Możesz spróbować Summoner, Summoner II, lecz są to też RPG fantasy, aczkolwiek nie jRPG.Potem wspomniany Baldur - obie części są na PS2.

#5 punkbuster

punkbuster
  • Użytkownicy
  • 129 Postów:

Wysłany 12 grudzień 2012 - 17:07

Odkryłem jeszcze LOTR The third age ale nic pozatym same japońskie . Na prawde nic więcej ? Szkoda konsola która ma parenascie tysiecy gier ma same Jrpg w zakładce RPG ;/

#6 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 12 grudzień 2012 - 17:31

Producent PS2? Sony. Pochodzenie firmy Sony? Japonia. Kontynuować? ;)

Może spróbuj czegoś z tego: Champions of Norrath, Marvel: Ultimate Alliance, obie części Baldur's Gate: Dark Alliance, obie części X-Men Legends, wspomniane obie części Summoner, Champions: Return to Arms, Justice League Heroes, Fallout: Brotherhood of Steel, Drakengard, Wizardry: Tale of the Forsaken Land, The Bard's Tale...

Dodaj obrazek

#7 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 22 grudzień 2012 - 11:27

cRPG, zaczęły wychodzić dopiero na current genach. Dawniej, nawet na Xbox to praktycznie pustynia (kilka tytułów, zwykle średniej jakości).

"Japońskich popierdułki", jak nazwałeś jRPG, to wcale nie sa popierdółki. Fabuła jest zwykle lata świetlne przed cRPG, tak samo animacja postaci. Tj. tak było kiedyś, od czasów PS2 ten gatunek wymiera, postępująca infantylizacja i "bishounenizacja" rujnuje dorobrek konsol 32bitowych. Zagraj sobie w Parasite Eve czy Vagrant Story a być może zmienisz zdanie - innych nie polecam żebyś nie przestrszył sie mooge'li, cactuarów innych pipów i poshuli. ;)

#8 Maciek0605

Maciek0605
  • Nowy
  • 38 Postów:
  • Interests:Konsole, Komputery

Wysłany 23 grudzień 2012 - 21:55

Monster Hunter to jrpg? Przynajmniej grafika nie jest "cukierkowa". :)

#9 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 29 grudzień 2012 - 12:30

Tak, to aRPG (czyli japoński Action RPG).

#10 punkbuster

punkbuster
  • Użytkownicy
  • 129 Postów:

Wysłany 09 marzec 2013 - 09:13

Ludzie... nie mówcie że to wszystko raptem 4 dobre poważne rpg na ps2 ? Sony, shame on you ;/

Edytowanie przez punkbuster, 09 marzec 2013 - 09:13 .

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)