Skocz do zawartości

Dragon Quest VIII: Journey of the Cursed King

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
105 odpowiedzi w tym temacie

#91 all bandy

all bandy
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 22 lipiec 2007 - 10:40

zaciolem sie i gdyby ktos moglby mi pomoc to czekam na odpowiedz.
jestem w momencie gdzie zly wilk zabija babcie kolo orkucka. wilk odlatuje i gdzie go mozna znalezc ? co mam dalej zrobic bo chodze i nic sie nie dzieje. z gory dziekuje za pomoc

#92 König

König
  • Użytkownicy
  • 319 Postów:
  • Interests:Piłka kopana, Play2, reszta sportu..

Wysłany 08 sierpień 2007 - 21:33

idz na wyspe high priest lorda, to jest na wschod od dark ruins, tam pogadaj z ludkami na schodach, ktorzys ci powiedza ze jest mapa illuminated chart i ona jest do zdobycia w jaskini ktora jest pod mostem na wschodnim kontynencie, potem cie czeka jaskinia, potem walka z duchem pirata zdobywasz mapke, a potem jej uzywasz, na mapie sie tworzy tajemne przejscie na wyspe na dole mapy, plyniesz tam, wchodzisz tam do miasteczka empychcu (czy jakos tak :P ) , a dalej ci nie zdardzam, zeby nie popsuc :P a jest bardoz miło :D
Błogosławieni Ci, którzy chodzą ścieżkami Pana, Ci co szanują dredy rastamana :)

#93 König

König
  • Użytkownicy
  • 319 Postów:

Wysłany 13 sierpień 2007 - 11:53

utknąłem ;/ zdobylem mozliwosc latania i nie wiem gdzie mam teraz sie udac ;/ wedruje po tym swiecie i nic :( moze ktos pomoc ?? jestem zaraz po walce z Gemonem w world of darkness, i co teraz ? :(

EDIT -> i juz wiem xD (kalderasha prawde ci powie :P ) powiedzcie koledzy jak to jest ze ilekroc cos napisze na forum doznaje illuminacji ? :D
Błogosławieni Ci, którzy chodzą ścieżkami Pana, Ci co szanują dredy rastamana :)

#94 matys006

matys006
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 16 listopad 2007 - 23:44

Jak zdobyc te magiczne lustro w Aragoni?? bylem w tej wiezy byla scenka i mam odnalezc jakiegos kolesia..on jest w pomieszczeniu ktore jest zamkniete z dwuch stron..jak zrobic zeby on poszedl zemna??

#95 König

König
  • Użytkownicy
  • 319 Postów:

Wysłany 17 listopad 2007 - 07:31

Zobacz postmatys006, o 16.11.2007, 23:44, napisał:

Jak zdobyc te magiczne lustro w Aragoni?? bylem w tej wiezy byla scenka i mam odnalezc jakiegos kolesia..on jest w pomieszczeniu ktore jest zamkniete z dwuch stron..jak zrobic zeby on poszedl zemna??
zeby krol charmles z toba poszedl, robisz tak:
idziesz do tej zamknietej wiezy, obok jest pomieszczenie gdzie po lewej stronie na scianie jest pekniecie, latwo zauwazyc bo zaslaniaja ja 2 beczki. potem wpuszczasz tam mysze i i idiesz wystraszyc charmlesa, potem on sam wyskoczy z komnaty :P
dostnaniesz magiczne lustro potem pojdziesz ja naladowac na "sun mirror". Kiedy bedziesz plynal statkiem i zaatakuje cie taki was niebieski, co strzela z geby promieniem, wybierzesz jakas postacia z ekwipunku "magic mirror", klepniesz "use". Tak oto sie lustro naladuje, a potem to juz z gorki idziesz na dark isle, ustawiasz lustro na tym monumencie przed wejsciem, ono rozproszy ciemnosc.

#96 matys006

matys006
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 17 listopad 2007 - 11:52

Zobacz postKönig, o 17.11.2007, 8:31, napisał:

zeby krol charmles z toba poszedl, robisz tak:
idziesz do tej zamknietej wiezy, obok jest pomieszczenie gdzie po lewej stronie na scianie jest pekniecie, latwo zauwazyc bo zaslaniaja ja 2 beczki. potem wpuszczasz tam mysze i i idiesz wystraszyc charmlesa, potem on sam wyskoczy z komnaty :P
dostnaniesz magiczne lustro potem pojdziesz ja naladowac na "sun mirror". Kiedy bedziesz plynal statkiem i zaatakuje cie taki was niebieski, co strzela z geby promieniem, wybierzesz jakas postacia z ekwipunku "magic mirror", klepniesz "use". Tak oto sie lustro naladuje, a potem to juz z gorki idziesz na dark isle, ustawiasz lustro na tym monumencie przed wejsciem, ono rozproszy ciemnosc.
Dziekuje bardzo Pozdrawiam:)

#97 El_Jefe

El_Jefe
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 07 grudzień 2007 - 13:57

A mógłby ktoś powiedzieć, gdzie jest ta cholerna jaskinia pod jakimś mostem? Który to jest kontynent i w który miejscu to jest, bo wariuje już...Szukam i szukam a nie mogę znależć :evil:

#98 König

König
  • Użytkownicy
  • 319 Postów:

Wysłany 23 maj 2008 - 22:52

między dwoma lądami na prawym kontynencie, most jest naturalny ;)

#99 Walküre

Walküre
  • Konsolinka
  • 822 Postów:

Wysłany 01 lipiec 2008 - 07:47

Mam kilka godzin za soba, wiec podziele sie swoim zdaniem ;)

Muzyka bardzo udanie stapia sie z caloscia, slyszac ksylofon w pierwszym miescie z wrazenia prawie spadlam z lozka. Natomiast w porcie wstawka w mozartowym klimacie zmusila mnie do wylaczenia dzwieku w TV (ogolnie nie moge strawic tego "dida diuu" Mozarta). Utwory sie powtarzaja, to fakt, ale narazie mi to nie przeszkadza.
Nie wiedzialam, ze Akira Toriyama byl tworca charakterow, jednak widzac pierwsze potwory od razu skojarzyl mi sie z nimi Dr.Slump. I chyba bede miala w tej kwestii nieco inne zdanie, przez to, ze postacie sa z wygladu typowe dla niektorych Anime, gra mnie bardziej wciaga. Moze to czysty sentyment do tego, co puszczano kiedys na RTL7.
Wg mnie lepsze od FFX jest w tej grze sterowanie, mam tu na mysli kamere, dzieki ktorej mozemy caly swiat przegladnac od stop do glow. Rowniez wstawki fabuly nie dzialaja mi tutaj na nerwy, sa krotkie i niekiedy zabawne. Dodatkowo (jak dotad) gra zmusza mnie do ciaglego levelowania... Dla mnie kolejny plus, chociaz poznymi wieczorami spotkanie (tu i tam) tych samych potworow spowodowac moze atak ziewania. W FFX bylo ich wiecej i byly bardziej roznorodne. Jednak to DQVII podoba mi sie bardziej od FFX, poniewaz (tak jak w przypadku niektorych z Was) proponuje mi ten tytul to "cos", czego szukalam.
No... i teraz przydaloby sie usiasc przed konsola ;)

#100 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 01 lipiec 2008 - 08:20

Zagraj sobie w Chrono Trigger jak lubisz Toriyame. Lepszy wybór od DG8. No, ale co by nie mówić to jeden z najlepszych jRPGów na PS2. Fajny patent z "Draginią" w game+. :)

#101 König

König
  • Użytkownicy
  • 319 Postów:

Wysłany 23 lipiec 2008 - 08:14

dragon quest jest imo najlepsza gra na sonke, ode mnie ma 10/10. Wraz z timesplitters 3 oraz devil may cry 1 sa to jedyne trzy gry ktore otrzymuja ode mnie taka note, ot trojca swieta. We wszystkie gry nie gralem, ale mam ich sporo, bo az 249, zatem raczej zadny lepszy tytul mi nie umknał.nie narzekam na brak floty. to chyba nic złego, nie ?

Edytowanie przez # BERION #, 22 lipiec 2008 - 11:08 .
To Ty bogaty jesteś jak masz 249 gier... - B

#102 Loid1822

Loid1822
  • Nowy
  • 2 Postów:

Wysłany 14 luty 2009 - 13:39

Gdy wydali tą gre w wersji jezykowej zółtkow , pare zapowiedzi, trailerow juz ta gre chcialem miec , a gdy sie juz doczekalem angielskiej wersji konsola przestala czytac dvd =,= heh... z recenzji,zapowiedzi jak najbardziej polecam ta gierke.

#103 # BERION #

# BERION #

3xNIE

• Moderatorzy
  • 8926 Postów:
  • Interests:Stare graty (konsole/kompy), gry, game-hacking i reverse engineering. A co? :}

Wysłany 14 luty 2009 - 19:54

"Z recenzji i zapowiedzi" to ja nie jedną mogę polecić... ;)

#104 Hjubi007

Hjubi007
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 04 grudzień 2009 - 11:30

Mam pytanie Jak zrobić sun crowd i Skull helmet bo chce zrobic Timber of tinesion?
Ps:mam 36lvl i 60h za sobą jesem na laającej wyspie(z Neos) :D
Jesicka-Saff
Angelo-Bow
Hero-Spear
Yangus-młotek

Macie jakieś dobre przepisy na bronie dal nich na mój poziom i postęp w grze??

#105 König

König
  • Użytkownicy
  • 319 Postów:

Wysłany 04 grudzień 2009 - 13:58

http://www.woodus.co...ps2/alchemy.php tu masz najlepsza strone o dq =]

#106 Hjubi007

Hjubi007
  • Nowy
  • 3 Postów:

Wysłany 04 grudzień 2009 - 15:54

Chce zrobić :
Sun Crown = Skull Helm + Saint's Ashes
Ale:
Skull Helm = Sun Crown + Devil's Tail LOL
Jedno wyklucza drugie :(
Ps:Jestem w Blac chatidrel i niewiem co dalej pszeszedłem wzdłusz i wszez i nic..

Edytowanie przez Hjubi007, 04 grudzień 2009 - 16:11 .

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)