Skocz do zawartości

Rage [PC/PS3/X360]

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 26 czerwiec 2010 - 20:59

Porównywane z Fallout 3 i Borderlands, ale moim zdaniem to zupełnie inny produkt, a przynajmniej tyle na podstawie zapowiedzi mogę ocenić :P

Borderlands do gustu mi nie przypadło, F3 jeszcze szansy nie dałem [szykuję się], ale na widok Rage ślinka mi cieknie ;)
Elementy podobne do ME [zmienne typy pocisków, np elektryczne i wykorzystywanie ich własności w wilgotnym terenie], ale przede wszystkim [nie boję się użyć tego słowa] śliczne fpp.

Zapraszam do obejrzenia "krótkiego" wideo ;)

http://e3.gamespot.com/video/6266586/

Jak sądzicie, jest na co czekać? Mam nadzieję, że nie zawiodą moich oczekiwań...

Dodaj obrazek

#2 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 05 sierpień 2011 - 06:41

Im bardziej zaglądam do środka tym bardziej miodu tam nie ma. Taka mała parafraza, ale sedno jest następujące:
Że coraz bardziej mi to przypomina Borderlands na innym engine bez cellshadingu. WTF?

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#3 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 05 sierpień 2011 - 06:49

Borderlands mi wizualnie do gustu nie przypadło, ale jeszcze dam im drugą szansę. Natomiast Rage mi się podoba ;)

Równie dobrze mogłeś porównać Rage z kombinacją BioShock i Fallout 3 xD

Dodaj obrazek

#4 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 05 sierpień 2011 - 07:31

Ale tu nie ma mowy o kombinacji/kompilacji.
To jest żywcem (okocimiem) to samo tylko zupełnie inaczej.

Pomysł ten sam, świat ten sam, jeżdżenie samochodzikami, bronie to już totalne dejavu. Po co coś takiego robić. Moda jest? nie sądzę.

=================
Kozak, jest to słowo pochodzenia tatarskiego i wykłada się jakoby chudy pachołek, zdobyczy sobie szukając, nikomu poddany, za pieniądze komu chce służy.Dodaj obrazek
=================

#5 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 05 sierpień 2011 - 07:46

Moda na cyberpunk i klimaty post-apokaliptyczne. Trudno zrobić coś inaczej trzymając się konwencji ;)

Skoro to samo, ale zupełnie inaczej, to chyba dobrze? :icon_t_lol:

Nie oglądam więcej "zajawek", zagram w Borderlands i jak wyjdzie w Rage. Zobaczę, co mi się bardziej spodoba ;)

Dodaj obrazek

#6 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 05 sierpień 2011 - 10:29

Ja tam odpuszczam sobie ten tytuł - poczekam na inne gry na tym enginie.

=================
=================

#7 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 05 sierpień 2011 - 10:34

Zobaczymy jak wyjdzie, czy nadal sobie odpuścisz :P Mam tylko nadzieję, że wydadzą demo na wszystkie platformy :)

Dodaj obrazek

#8 szynszylak

szynszylak

ADMIN niepokorny

• Root Admin
  • 1487 Postów:

Wysłany 05 sierpień 2011 - 12:45

Już Borderlandsy mnie zmęczyły. Mam dosyć tego klimatu.
Wolę gry SONY - mimo, że są często gęsto do przejścia raz i koniec to jednak to jest to.

Kiedy to wychodzi? pod koniec roku? Jak oni chcą cokolwiek zarobić w kwartale MW3 i BF3? No i z czym do ludzi?
Do tego jeszcze Gearsy nowe. Żeby wybić się na rynku w takim momencie to musieli by zaskoczyć czymś naprawdę wielkim.
Jak dla mnie to już oklepany pomysł.

=================
=================

#9 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 05 sierpień 2011 - 16:20

Kolejny BF i kolejny MW? Dziękuję, postoję ;) Gears Of War, wstyd przyznać, jeszcze nie przeszedłem. Pewnie dlatego, że główny bohater mnie tak fizycznie przypomina xD

Poczekam aż wyjdzie, wtedy w pełni ocenię. Póki co jestem pozytywnie nastawiony, jak skończę RDR Undead Nightmare to biorę się za Fallout 3, a potem poszukam na rynku Borderlands (już 2kę zapowiedzieli) i czekam na Rage (jeśli w tym roku) oraz na pourodzinowy prezent w postaci Mass Effect 3 ;)

Dodaj obrazek

#10 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 20 wrzesień 2011 - 18:18

Obejrzałem poniższą zapowiedź i się na Rage jeszcze bardziej napaliłem :icon_twisted:

Dodaj obrazek

#11 boglau

boglau
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 26 marzec 2020 - 13:02

siema

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)