Skocz do zawartości

Highest Reputation Content

#289585 SOCOM II: U.S. SEAL

Wysłany kidman64 włączone 29 styczeń 2013 - 19:03

Mysle ze bardzo pomogles - dzieki Tobie chlopak bedzie mogl wreszcie, po 5 latach wylaczyc konsole.

#290692 Jak podłączyć PS2 do monitora?

Wysłany # BERION # włączone 16 wrzesień 2013 - 10:20

Wydaje mi się to nie najlepszym pomysłem ze względu na utratę jakości obrazu - skoro przez tuner TV - ale widziałem ich garstkę i żadnego ze SCART, wszystkie właśnie na Composite/Component/S-Video.

Tak w ogóle to w laptopie masz HDMI in czy out. Ja widziałem tylko z out, który z przyczyn oczywistych się nie nadaje.

#290057 XGD3 do zwykłego iso.

Wysłany erlik07 włączone 23 maj 2013 - 12:16

Witam, używałem dłuższy czas Xboxa i spiraciłem kilka girek :P. Kilka z nich jest w formacie "XGD3". Wyjeżdżam z domu na jakiś czas i ciężko mi się rozstać z graniem na Xboxie dlatego znalazłem emulator Xboxa. Emulator ten odtwarza pliki tylko w formacie .iso. I tu pojawia się kilka pytań: 1. czy jest opcja aby zmienić format tego pliku do normalnego iso? 2.czy znacie emulator który ewentualnie odtwarzał pliki XGD3?

Z uszanowaniem użytkownik: erlik07

#286738 Grand Theft Auto V

Wysłany kidman64 włączone 19 kwiecień 2012 - 19:21

Nie mowie, ze by zyskali tylko ze po co maja to robic? Bo Ty chcesz trailer? Spoko, ludzie gre i tak kupia, a o to chodzi przeciez.

#268165 głośny wentylator

Wysłany miodo włączone 01 październik 2009 - 20:16

Witam, jak zapewne wiecie, wentylator w ps2(przynajmniej w starym fat, którego posiadam)nie jest zbyt cichy. Odkąd kupiłem NA+HDD jest jeszcze głośniejszy. Mam zamiar go wyciągnąć bo mnie wnerwia, tylko nie wiem czy konsola się nie przegrzeje...:P
Próbował ktoś takiego zabiegu?
Może znacie lepszy sposób wyciszenia skurczybyka? :)

#291499 Grandi TV

Wysłany hateRox włączone 08 lipiec 2014 - 20:59

Nie ma to jak wrzucać jakieś wypociny z gry, która miała premierę 3 lata temu...
Grandi, całe żyie byłeś i będziesz nieudacznikiem.