Skocz do zawartości

UFC Undisputed

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
44 odpowiedzi w tym temacie

#1 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:
  • Interests:nie mam

Wysłany 26 czerwiec 2009 - 08:11

Kto gra?
Ja zacząłem w zasadzie przed wczoraj, rozpocząłem karierę i rozdałem punkciki. Gra bardzo przyjemna, macie jakieś taktyki?
Ja stworzyłem zawodnika u którego stawiam oczywiście na ofensywe w stójce- ręce, nogi+defensywa obu. Wydałem trochę punktów też na obronę przed submission bo z tym jest ciężko. Dało się zauważyć, że klincz to piękna sprawa - L1+prawa gałka i szybkie haki w czaszkę rox.
Mam problem z seminariami parterowymi, kurde ciężko wykonać te zadania (jednak przejście tutorialu kilka razy to podstawa). Wszystkie pozycje, wyjścia to piękna rzecz.

BTW. mój zawodnik to judo+kickboxing

Edytowanie przez laki, 21 wrzesień 2009 - 06:45 .

Aktualnie: Nadal Zero z Wioski
W Planach: Podbicie Świata!!!!!!! i Nr 1 na Liście Bogaczy Forbesa!!!!!!!111!!!

Dodaj obrazek

#2 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:
  • Interests:Spanie ;)

Wysłany 21 lipiec 2009 - 06:49

Jak wróce z urlopu kupię sobie jeśli nie rozwalę całej kasy hehe :)
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem...

#3 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 21 lipiec 2009 - 09:47

Ja już pierwszym zawodnikiem poszedłem na emeryturkę bo lałem wszystkich i obronił tytuł milion razy, może zacznę na nowej wadze w innej konfiguracji styli.
Ani razu nie zrobiłem submission, za to same nokauty - najszybszy chyba po minucie :] Raz mnie podduszono i raz balacha :/ Nie znokautowany ani razu.
Fajnie się walczy vs z zywym zawodnikiem ktory ogarnia sterowanie, duzo zabawy i kombinowania.

Dodaj obrazek

#4 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:

Wysłany 21 lipiec 2009 - 11:19

Kupiłem na allegro, ale pewnie pogram po urlopie bo wyjeżdżam we czwartek... ;)

Edytowanie przez laki, 21 lipiec 2009 - 11:19 .

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !

#5 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 21 lipiec 2009 - 11:58

Czekam na wrażenia po ;)

Dodaj obrazek

#6 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:

Wysłany 30 lipiec 2009 - 12:26

Zagrałem dosłownie 3 walki z bratem i giera wymiata :) Napiszę więcej jak ja sobie u siebie spokojnie pogram gdy wróci mój tv....
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !

#7 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:

Wysłany 20 sierpień 2009 - 11:30

Gra świetna! Cholernie trudny ten parter. Mam zawodnika kickboxing + bjj, treningi też lipa, gdy dojdzie się do pewnego pułapu to dajen np. 5 siły, a zabiera, 5 speeda i cardio... Lipa.
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !

#8 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 20 sierpień 2009 - 12:09

Tak, powyżej 75 tak jest. Ja już przy tym pułapie nie ruszałem cech, tylko przeniosłem się na umiejętności i bez przerwy seminaria i sparing.
Ani razu nikogo nie załatwiłem w parterze, w dosiadze często, w gardzie/pół gardzie, klinczu i w stójce... Ale w parterze żeby założyć dzwignie, albo poddusić to nigdy :/ natomiast mnie dwa razy tak załatwili.
Jak już obczaji się system "gałki" to jest łatwo, triki z przechwytami, ucieczki od obaleń itd.
W judo jest fajne, że jak wejdzie do klinczu to możesz go przez biodro jebąć o ziemię. Fajny motyw jest jak kopniakami w żebra lejesz gościa to w którymś momencie łapie siny kolor w tym miejscu.
Próbowałem złamać facetowi nogę kopiąc loki przez 20 minut w jedną nogę, ale niestety nie udało mi się. Zdecydowanie brakuje kontuzji.

No i EA teraz pracuje nad grą MMA, tez może być ciekawe :) Laki kiedy wpadniesz na sparing bym mógł skopać Ci dupala i pokazać dominację? ;)

Dodaj obrazek

#9 laki

laki

Fuck You Chelios!

• Ojciec Dyrektor
  • 6522 Postów:

Wysłany 20 sierpień 2009 - 14:49

Na zlocie tylko nie gram na tym gównianym nie wygodnym padzie od iksa :P
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Nie dyskutuj z debilem !

#10 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 20 sierpień 2009 - 14:56

Przyjmuję wyzwanie.

Dodaj obrazek

#11 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 22 sierpień 2009 - 09:24

Walki w parterze są najlepsze, czekasz jak przeciwnik się wyszaleje do momentu jak mu spadnie stamina a później go powalasz i zakładasz dźwignię. Na samym początku też myślałem że łatwiej będzie leciec na kolesia i go okładac aż padnie. W trybie kariery działa do pewnego momentu a później trzeba kombinować wiec od samego początku pakowałem kolesia tak żeby było bardzo łatwo wygrać przez submission i walki mniej wiecej trwają jedną rundę może dwie.
Dodaj obrazek

#12 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 22 sierpień 2009 - 14:24

U mnie nokaut w połowie drugiej rundy to standard. Nigdy pojedynek nie zakończył się na punkty. Nokauty w stójce są super ;)

Dodaj obrazek

#13 ArniHell

ArniHell
  • GoodFellas
  • 1257 Postów:

Wysłany 23 sierpień 2009 - 00:56

wiem że można rozwalić kolesia po 11 sekundach waląc same kopy na ryj ale takie coś mnie nie kreci wole się trochę z nim pobawić.;]
Dodaj obrazek

#14 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 23 sierpień 2009 - 08:11

Wymiana ciosów w stójce też jest fajna. A 11 sekund to tylko chyba w ciężkiej, ja miałem walkę która trwała ze 3...
Rzuciłem się biegiem do ataku i dostałem karcący superman punch, ko z miejsca i wstyd :]

Dodaj obrazek

#15 hateRox

hateRox
  • GoodFellas
  • 3423 Postów:
  • Interests:Wodka, papierosy i sport!

Wysłany 19 wrzesień 2009 - 21:36

Zobacz postArniHell, o 22.08.2009, 10:24, napisał:

Walki w parterze są najlepsze, czekasz jak przeciwnik się wyszaleje do momentu jak mu spadnie stamina a później go powalasz i zakładasz dźwignię.
Na zlocie byla walka na tzw. zywiol. Laki niewiedziec czemu, mial wylaczone paski energii, staminy i cokolwiek jeszcze ew. moglo by sie wyswietlac. Wiec wlaka byla na zasadzie "ile tylko sily w palcach" i "moze akurat teraz uda mi sie wygrac" ;]
Jakims fuksem, jak siedzialem na pol spiacy i pijany wygralem ok. 15 walk pod rzad :)
Dodaj obrazek

#16 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 09 maj 2010 - 20:49

Ależ ta gra jest zajebista na dwóch graczy. Nawet nie odpaliłem jeszcze kariery i jakoś mnie nie ciągnie do tego. Jak już się ogarnie całe sterowanie to gra się świetnie, tym bardziej jeżeli z drugim padem siedzi wymagający przeciwnik, który też to ogarnia. Szkoda tylko, że animacje są takie koślawe, aż dziwne, że tak to pokpiono.

#17 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 10 maj 2010 - 08:48

Ja wczoraj grałem w demo i moje spostrzeżenia:
-dużo większa dynamika w stosunku do poprzedniej części (znacznie przyspieszono rozgrywkę)
-odczuwa się większą różnicę w stosunku siły i uderzeń pomiędzy postaciami
-możliwość wykorzystania siatki przy obaleniach- osoba obalana może oprzeć się o siatkę, osoba obalona może odbijać się od siatki, pchnięcia na siatkę
-kilka nowych ciosów, dodano uniki i kontry, nowe dźwignie
-tryb turniejowy
-nowi zawodnicy

Coś jeszcze? Rudy_ możesz napisać co jeszcze zauważyłeś?

Po edycji:
-z tego co wyczytałem, nadal nie ma kontuzji, przerwania walki przez rany i KO za pomocą low kicków

Po edycji2:
-jednak rozcięcia są http://en.wikipedia....Undisputed_2010
a i Polak jeden jest

Edytowanie przez uth, 10 maj 2010 - 09:41 .

Dodaj obrazek

#18 cypers

cypers
  • Użytkownicy
  • 498 Postów:
  • Interests:Informatyka i konsole.

Wysłany 10 maj 2010 - 16:20

Ja grałem wczoraj i bardzo mi się nie podoba. Nie lubię bijatyk za bardzo i powiem szczerze, że ostatni raz w bijatykę grałem... 3 miechy temu, a wcześniej to z jakieś 2 lata.

Dodaj obrazek
Take the Magic: The Gathering 'What Color Are You?' Quiz.

| PC | PS2 | PSP | NDSL| X360 - padło to padło | Black Wii | SNES |

#19 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 11 maj 2010 - 08:27

@Uth
Nie grałem jeszcze w demo 2010, mój post był o UFC 2009 :)

#20 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 28 maj 2010 - 13:24

recenzja z GT

Dodaj obrazek

#21 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 28 maj 2010 - 15:55

Jestem po pierwszym odpaleniu dema. Na początku po przesiadce z 2009 wydaje mi się mega szybka i strasznie chaotyczna. I bardziej sztywna. Przede wszystkim ciosy w stójce. Ale za to poprawiono poczucie mocy. Teraz jak uderzam typa w głowę to czuję, że cios dochodzi i ląduję na jego twarzy, a nie jak w 2009 jakbym walił w wypchanego miśka. Łatwiej o szybki nokaut, ale to dobrze, trzeba bardziej uważać w obronie, cały czas być czujnym i trzymać gardę bo chwila nieuwagi, jeden cios i padamy na matę oglądając beznadziejną animację, chyba jeszcze gorszą niż w 2009. Gdyby ta gra miała mocap z prawdziwego zdarzenia to wizualnie byłby to kocur, a tak czar po pczęści pryska po rozpączęciu walki.
System walki wydaje się lepszy od poprzedniczki. Poprawiono znacznie walkę w stójce - dodano parę ciosów, zwiększono wcześniej wspomnianą siłę ciosów przez co walka nabiera trochę nowego wymiaru. Poprzednio, nawet fajterem z dużym współćzynnikiem siły i ciosów w stójce, ciężko było o nokaut. Oczywiście nie piszę tu o grze z komputerem, bo z nim prawie w ogóle nie grałem, tylko o walce z żywym przeciwnikiem. Wreszcie można decydować co chcemy zrobić przy przechwycie ciosu na dolne części ciała, bo wcześniej taki przechwyt = obalenie. Dobrze, że można wykorzystywać klatkę, ta zmiana wbrew pozorom dużo wnosi do walki. Wreszcie muay thai przynosi efekty, bo wcześniej wchodząc w tajski klincz ciężko było jakkolwiek zagrozić przeciwnikowi. Zmieniono też walkę parterze, mamy teraz automatyczną obronę przed atakami. Nie wiem jeszcze czy to dobrze, to jeszcze się okaże. W ogole łatwo o jakieś rozcięcie i krwawienie, chyba nawet za łatwo.
To tyle po pierwszym posiedzeniu. Dzisiaj wpada brat, więc na pewno ogramy demo. I tak tą grę kupię. Może nie teraz, ale kiedyś na pewno.
A przy okazji - THQ poszło śladem EA i do gry dołącza specjalny, jednorazowy kod, który umożliwia granie po sieci. Nie masz kodu = nie grasz online. Taki sposób walki z rynkiem wtórnym. Można też kupić go oddzielnie, chyba przez PSN i Live, koszt bodajże 5$. Mnie to akurat ni ziębi ni grzeje, bo nie gram online, razem rozgrałem może z 5 walk w 2009.

Edytowanie przez rudy_, 28 maj 2010 - 15:56 .

#22 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 29 maj 2010 - 19:49

Dobra, ograliśmy demo z bratem. Po pierwsze - gdzie jest turtorial? :? Przydałby się jak nic do ogarnięcia nowego, trochę zmienionego sytemu. Jak się wydrzeć z klinczu? Ani razu nam się nie udało, a próbowaliśmy chyba na wszystkie sposoby. Pomimo tych wszystkich usprawnień, o któych pisałem wcześniej, gra w moim odczuciu stała się chaotyczna, walka stała się dla mnie za szybka. Przynajmniej na razie, po przesiadce z poprzedniczki. Muszę chyba więcej pograć, ogarnąć to wszystko, ale moje pierwsze odczucia są co najmniej mieszane. Lepiej mi się chyba grało w 2009.
I jeszcze o menusach - zyskały na szybkości, i to znacznie, ale są IMO beznadziejne. Te w 2009 są zajebiste, choć strasznie wolne.

#23 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 30 maj 2010 - 10:05

z klinczu prawa galka zaleznie od trzymanych bumperow trigerow lapie w roznych miejscach l2+przod prawej galki to zklinczu wchodzisz w nogi... Podobno ulatwione w stosunku do 2009, ale klincz rowniez mi sie nie podoba.
W sumie na menu nigdy nie zwracam uwagi :)

Dodaj obrazek

#24 @Kane

@Kane
  • Użytkownicy
  • 726 Postów:

Wysłany 07 czerwiec 2010 - 15:58

Szkoda ze nie ma wejsc do ringu do tego z****li cos z submission bo w singlu bardzo trudno jest zrobic mimo tego ze obijalem kolesia to itak uciekal.

Edytowanie przez @Kane, 07 czerwiec 2010 - 16:42 .

Dodaj obrazek

Dodaj obrazek

#25 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 26 czerwiec 2010 - 12:55

Dobra, wyszło. Gra jest zajebista. Przy niej 2009 to muł, gdy to odpalam mam wrażenie jakby działała w 20 FPSach.
Niedługo na pewno wciągnę pełną.

#26 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 24 lipiec 2010 - 17:27

Chcąc zabrać się za drugą część Assasina wróciłem do jedynki żeby ją skończyć i nawet się wkręciłem. Ale kupiłem UFC 2010 i Altair poleciał na półkę. Ta gra jest tak zajebista, że niczego innego na razie nawet nie odpalam. O ile na początku mi się nie podobała, tak teraz wkręciłem się konkretnie.
Świetne intro.

Edytowanie przez rudy_, 24 lipiec 2010 - 21:14 .

#27 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 01 wrzesień 2010 - 08:40

Wczoraj zamówiłem wersję 2009, za ~50zł nówka w folii ^_^
Jak już mi się znudzi, a cena 2010 spadnie do przyzwoitego poziomu to pewnie też zamówię.

Chyba że wcześniej trafię okazyjne DoA4, VF5 lub jeszcze coś innego ;)

Gra bardzo przyjemna, ale mimo menu z listą ciosów/combosów nie potrafię chwytać przeciwnika w parterze i zmuszać do poddania :/

Dodaj obrazek

#28 rudy_

rudy_
  • Użytkownicy
  • 488 Postów:

Wysłany 01 wrzesień 2010 - 11:50

Zobacz postGorgonek, o 01 wrzesień 2010 - 08:40 , napisał:

Jak już mi się znudzi, a cena 2010 spadnie do przyzwoitego poziomu to pewnie też zamówię.
Przy 2010, wersja 2009 jest po prostu biedna. Na początku myslałem inaczej, ale teraz jak odpalam poprzedniczkę to zastanawiam się czy nie gram na starym kompie bo gra wydaje się klatkowac i jest potwornie powolna.

Gra bardzo przyjemna, ale mimo menu z listą ciosów/combosów nie potrafię chwytać przeciwnika w parterze i zmuszać do poddania :/
Wszystkie transitions masz pod prawą gałą, niektóre wykonuje się z wcisniętym R1. Zeby wykonac submission musisz byc w odpowiedniej do tego pozycji. Wtedy dajesz R3. Tak jest na PS3. No i żeby zadziałało przeciwnik musi byc zmęczony, inaczej się wyrwie. Pograj turtorial, w 2010 można z menu wybrac nawet pozycję, z której chcesz zacząc, nie pamiętam czy było coś takiego w 2009.

Gra na 2 playerów wymiata, szczególnie wersja 2010.
A swoją drogą gracie z włączonym paskiem staminy czy bez?

#29 uth

uth
  • Skryba
  • 2417 Postów:

Wysłany 01 wrzesień 2010 - 13:30

Chyba że wcześniej trafię okazyjne DoA4, VF5 lub jeszcze coś innego ;)

Wciskasz prawą gałkę, jeśli masz duży skil w grapplingu i submission to kręcisz gałką, jak dużą siłą to mashujesz przyciski. Wcześniej trzeba wymęczyć przeciwnika :)

Dodaj obrazek

#30 Gorgonek

Gorgonek

Sod Off Baldrick

• Użytkownicy
  • 7041 Postów:

Wysłany 01 wrzesień 2010 - 13:47

Przy 2010, wersja 2009 jest po prostu biedna. Na początku myslałem inaczej, ale teraz jak odpalam poprzedniczkę to zastanawiam się czy nie gram na starym kompie bo gra wydaje się klatkowac i jest potwornie powolna.

Grając w dema wyczułem różnicę między wersjami, dlatego wpierw 2009 kupuję, a potem przejdę na 2010 :P

Złapać przeciwnika potrafię, nawet mi się go rzucić jakoś udało na ziemię, ale potem jakoś nic nie udało mi się zrobić :?

Jak dojdzie pełna wersja, to w tutarialu posiedzę i pomęczę trochę, ale i tak wolę ich tłuc po p.... buzi pięściami i kopniakami ;)

Rzeczywiście, z kumplem świetnie się gra ^_^ Szczególnie jak uda Ci się knockout w 6 sekundzie walki :D

Dodaj obrazek

0 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 0 gości, 0 anonimowy(ch)