Skocz do zawartości

Tekken Revolution

• Zaloguj się aby odpowiedzieć
1 odpowiedź w tym temacie

#1 isao

isao

'fall in luv'

• Moderatorzy
  • 5128 Postów:
  • Interests:A tak, tak.

Wysłany 28 kwiecień 2014 - 10:20

Tak z ciekawości pogrywa ktoś czasem w tą darmówkę z mikropłatnościami :> Gra już trochę ma, a nikt o niej nie wspominał hm.
Osobiście fanem tekkena nie jestem, aleee z racji lekkiego uproszczenia systemu walki powiem szczerze że nawet takiemu laikowi w temacie jak ja gra całkiem przypadła do gustu ^_^ Wprawdzie cisnę tylko na darmowych coinsach, ale w zupełności to wystarcza, brakuje tylko trybu vs no i czasem potrafią strasznie zdenerwować poczciwi spamerzy :D

ps; a tak na poważnie szukam też kogoś do pogrania czasem i wbicia trochę expa, a co by spambojów nieco kroić powerem ;)
Dodaj obrazek

#2 bobock

bobock
  • Nowy
  • 1 Postów:

Wysłany 29 maj 2014 - 12:54

Parę miesięcy temu grałem w to, oczywiście na darmowych coinsach tak jak Pan powyżej. No ale znudziło mi się i jeżeli chodzi o takie darmowe gierki na ps3 to moge od siebie polecić "Spartacus Legends" zrobione przez Ubisofta.

Pomijając sam fakt, że serial "Spartakus" był świetny, to gierka jak na darmową gierkę to też daje radę. Kupywanie własnych gladiatorów, walka nimi na arenie i wszystko za darmo. Dużo turniejów na których można wygrać różne nagrody. Jak dla mnie same plusy.
Polecam !

1 użytkownik(ów) czyta ten temat

0 użytkownik(ów), 1 gości, 0 anonimowy(ch)