Skocz do zawartości

Highest Reputation Content

#289259 logitech ps2 wireless controller analog nie działa jak powinien

Wysłany bolex włączone 14 grudzień 2012 - 20:07

Witam wpadłem w posiadanie pada logitech ps2 wireless controller. Mam z nim problem, a mianowicie analog w grze ucieka w prawo i w górę, lecz gdy skieruję analog w lewy dolny róg to postać w grze zatrzymuje się, jakbym w ogóle nie używał analoga. Czy to jest wina bezpośrednio analoga czy coś innego

#287933 PES 2013

Wysłany krupek1 włączone 26 lipiec 2012 - 13:40

Demko dziś, albo jutro sprawdzę, ale to raczej z czystej ciekawości. Nie sądzę, żeby nowy PES był lepszy od nowej Fifki, poprzednia odsłona od piłki od EA wysoko postawiła poprzeczkę.

#287806 system update dsi xl

Wysłany michalkol76 włączone 20 lipiec 2012 - 14:31

jak zadziała,dam znać. Z góry dzięki za pomoc!!!!!!

włożyłem kartę r4i do innej konsoli xl i zaczołem robić co ty czyli ... i upgrade, ale mi wyskoczyło support model;NDSL, NDSI 1.4.2 i nic więcej jak przycisk - back ,co jest ?

włożyłem kartę r4i do innej konsoli xl i zacząłem robić co ty czyli ... i upgrade, ale mi wyskoczyło support model;NDSL, NDSI 1.4.2 i nic więcej jak przycisk - back ,co jest ?

włożyłem kartę r4i do innej konsoli xl i zaczołem robić co ty czyli ... i upgrade, ale mi wyskoczyło support model;NDSL, NDSI 1.4.2 i nic więcej jak przycisk - back ,co jest ?

#268236 głośny wentylator

Wysłany miodo włączone 03 październik 2009 - 20:43

Kurde, gdybym przeczytał Twój post zanim zabrałem się do roboty....

Wmontowałem potencjometr i elegancko działała regulacja prędkości coolera, Do czasu. Wiatrak przestał działać, sprawdzałem miernikiem i nie ma napięcia z konsoli. Pewnie jakiś bezpiecznik się spalił, choć jak mierzę opór to przy spalonym bezpieczniku wskazówka miernika powinna stać, tymczasem pokazuje jakąś tam wartość oporu.
Jeżeli ktoś wie gdzie i co się spaliło to bardzo proszę o pomoc.

#291499 Grandi TV

Wysłany hateRox włączone 08 lipiec 2014 - 20:59

Nie ma to jak wrzucać jakieś wypociny z gry, która miała premierę 3 lata temu...
Grandi, całe żyie byłeś i będziesz nieudacznikiem.